Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motosiklet kazasında ölen kişinin eşi: 'Sanığın yakınları bana baskı yapıyor'

Motovento
    REKLAM ALANI
    emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    "Bilip bilmeden konuşma" dedin ya.
    Para mı verdiler acaba? diye düşündüm.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    Alıntı twisten adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazık yitip giden adalete :(
    Adalet kutup yıldızı gibi yerinde durur, geri kalan herşey onun etrafında döner. Adalet gitmedi biz ondan uzaklaştık maalesef.

Motosikleti
    xmax 400 momo abs 2014 peugeot django 150
    https://serbestsiyasa.com/?p=1014

Başganların yakınlarındakilere bulaşmamak lazım. Allah rahmet eylesin. motorcu arkadaş 8/8 kusurludur kesin, ne işin var zigzag çizen arabanın yakınında. Aman ha hakkını aramasın zarhoş köpeğin arabasını da rahmetlinin eşine ödettirebilirler. Adalet bu şekilde bu memlekette.
    Shrieker bunu beğendi.

YZFR25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 200 Abs
    Bir şey olmaz takım elbise giyerse salarlar iyi niyetten. Kendini bilmez hıyarın teki yüzünden bir ocak daha söndü. Yetim kalan bir küçük çocuk ve kocasız kalan bir kadın. Allah kimseye yaşatmasın.
    bursalıali bunu beğendi.

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Elinde güç olan şerefsizlik yapmaya daha yatkın hale geliyor ve yapıyor da. Adaletmiş polismiş bunların cidden içi boş, neyse.

Şu konuda akp Türkiyesi yorumu aşırı saçma olmuş bunun akp si chp si yok akp yokken sanki her olay düzgün mü yargılanıyordu? Milleti zorla sokaktan tutup kayıtsız sorgusuz günlerce karakollarda nezarethanelerde tutuyorlardı kafalarına göre sorgu adı altında milletin suratlarını dağatıyorlardı. Sanki eskiden her mahkeme her tutuklama haklı sonuçlanıyormuş ortalık güllük gülistanlıkmış gibi ..

Şuan herşey çok düzgün değil o konuda hemfikiriz ama eskiden de pek iç açıcı değil bazı şeylerin akp si mhp si chp si Türkü Kürdü olmaz...Çoğu konuda eleştiriye hak veriyorum ama bu kadar da boş yapılmaz cidden. Arkası sağlam cebi kuvvetli olanlar parti, din, ırk farketmezsizin işini görüyor.

mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Akp falan değil.Bu ülkede adalet hep yardakçıya vardı.Bize hiçbir zaman olmadı.Chp iktidar olsa onun yardakçılarına adalet olurdu.Çok iktidar gördüm hepsi aynı.O.ç partisi gelse sanki durum farklı olacak.Al birini vur ötekini.Bu ülkede adalet önceden yoktu şimdi olmasını beklemek ahmaklık.Bu halkı kimler sağmadı bu halka kimler eziyet etmedi.Adaletin büyüğü Mahkemeyi kübrada.Orda ne alkol metre var nede yardakçılık.Bu saatten sonra feriştahı gelse dinlemez tanık olmuş olsam tanıklık ederdim.Ne yapacak.Ömür belli azaltıp kısaltmak tehditkar yavşaklaramı kaldı.
    bursalıali ve allegromod bunu beğendiler.

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Bölgedeki motosiklet sürücüsü arkadaşlar bu davada kadını yalnız bırakmasınlar. En azından elimizden gelebilecek olan bu.

akabe yorumlarına gelirsek. Bu bölgede onlara verilen bir görev var (ben söylemedim, adamınız kendisi söyledi). Bu projenin gerçekleşebilimesi için Türkiye Cumhuriyeti'nin parçalanması gerekiyor. Buna uygun ortam hazırlanması için kaos çıkması lazım. Adaleti ortadan kaldırdığınızda bu hedefinize rahatça ulaşırsınız. Siz bu olanları "tesadüfi" veya "klasik Türkiye işte" sanrısıyla geçiştirme eğiliminde olabilirsiniz, ancak durum hiçbir zaman bu kadar kötü olmamıştı. Bu işte kasıt var.

emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Alıntı coderadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bizim sevdamız para sevdası değil dava sevdası. tabi sen ve senin gibilerin dini imanı para olduğu için bir yerde sadakat bağlılık görünce hemen aklınız paraya çalışıyor. yazık size şu dünyada paradan çok önemli değerler de var fakat bundan bi haversiniz. Rabbim sen ve senin gibilere doğru yolu göstersin.
    Para falan değil ben davama gönülden bağlı bir Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıyım.
    Hocam siz çok sinirli, atarlı yazıyorsunuz. "İsyanım herkese" misali.
    Yapma böyle, keskin sirke küpüne zarar. Geniş, geniş, sakin yazmaya çalış..
    Konuya dönersek, Sinan veledinin mevzuu kapandı gitti.
    Bildiğin bir şey var herhalde diye sorduk, ona bile sinirlendin.

Rabbim sen ve senin gibilere doğru yolu göstersin.
    Amin, cümlemize..
    bursalıali bunu beğendi.

Alıntı emremm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam siz çok sinirli, atarlı yazıyorsunuz. "İsyanım herkese" misali.
    Yapma böyle, keskin sirke küpüne zarar. Geniş, geniş, sakin yazmaya çalış..
    Konuya dönersek, Sinan veledinin mevzuu kapandı gitti.
    Bildiğin bir şey var herhalde diye sorduk, ona bile sinirlendin.

Amin, cümlemize..
    hocam hakkını helal et biraz sert çıkmışım. ama tepkim sana değildi. ben gönül verdiğim ömrümü adadığım bu davaya ve onun temsilcilerine laf edilince kızıyorum üzülüyorum. En doğal hakkım değil mi bir siyasi görüşe sahip olmak? ama böyle olduğum için ne yalakalığım ne yandaşlığım ne şerefsizliğim kalıyor...
    emremm ve bursalıali bunu beğendiler.

rollcycle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1250GS ADV
    Türkiyede motosikleti ve bu sektörü geliştireceğini söyleyen federasyon başkanının veya türkiyedeki motosiklet klüplerinin başındaki kişilerin konuyla ilgili hiçbir şey yapmaması ve bu kişiye sahip çıkmaması gerçekten üzücü. Umarım yetkili birileri reklam yapmadan bu işe sahip çıkar.

YZFR25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 200 Abs
    hocam hakkını helal et biraz sert çıkmışım. ama tepkim sana değildi. ben gönül verdiğim ömrümü adadığım bu davaya ve onun temsilcilerine laf edilince kızıyorum üzülüyorum. En doğal hakkım değil mi bir siyasi görüşe sahip olmak? ama böyle olduğum için ne yalakalığım ne yandaşlığım ne şerefsizliğim kalıyor...
    Çok merak ettim davanız nedir ve ne yaptınız da ömrünüz adandı? Biraz anlatabilir misiniz?

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Bir de atatürkün adını ağzına alıyor Atatürk ve cumhuriyet "seven" partinin ve liderin destekçisi. Seçimler yaklaştı. Nakşibendi oyları yetmiyor tabi.
    Shrieker bunu beğendi.

Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir de atatürkün adını ağzına alıyor Atatürk ve cumhuriyet "seven" partinin ve liderin destekçisi. Seçimler yaklaştı. Nakşibendi oyları yetmiyor tabi.
    atatürkün değil Atatürk'ün. Bir dil bilmez daha.

Burası da donanımhabere dönüşmek üzere..Milletin bir yerine birşey kaçsa ak parti diyor.

Ceza kanunları,mali kanunlar ,ticaret kanunları vs.. bütün kanunlar batıdan tercüme yoluyla alınma..Bu ülkenin adalet sistemini Ak Parti kurmadı..
    Karakolda görevini savsaklayan polisler eskiden de vardı.İlerde Ak Parti olmadığında da olacaklar.

Merak etmeyin hiçbir zaman güzel günler görmeyeceksiniz..Kendinizi kandırmayın...Yanlış iliklenen düğme hep yanlış gidecek.
    bursalıali ve allegromod bunu beğendiler.

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    İslam ışığında, Ay yıldız gölgesinde Gazi Mustafa Kemal Atatürk ilke ve inkilapları ile bu milleti bu cennet ülkeyi emperyalistlere kancık dış güçlere yedirmemek kanımızın son damlasına kadar sahip çıkmaktır davamız. Neler yaptığıma gelir isek bu cennet vatan için çok hizmetlerim olmuştur. Ve Sayın Erdoğan, bu kancık siyonislere şerefsiz emperiyalistlere iman dolu göğsünü siper ederken, uykularından sinirinden feragat ederken biz hep onun yanında olduk. Hep de olacağız. Allah bizim ömrümüzden alıp ona versin. Onun gibisi ne geldi ne de gelir. Dış güçlerin oyunlarına kanıp vatanını satan ülkesinin Başkan'ına hakaret eden tiplerden hiç olmadık. Allah bizleri onların zumlerinden sakınsın. Yolumuz yol davamız dava uğrunda gerekirse gözümüzü kırpmadan şehid oluruz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:02 ----------

hadi ikile
    Papaz nerde

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    valla arkadaşlar bravo siz sidik yarıştırıp birbirinizle dalga geçmeye devam edin. Bu tip konularda bireysel olarak elimizden birşey gelmeyebilir fakat toplanıp farkındalık etkinlikleri yapılırsa belki duyarlı birinin görmesine vesile olunabilir. Daha önce bu tip toplumsal olaylarda ses getiren duyurulan projelerde oldu. Bu konunun bu tip konuşmalara çok açık olduğunu düşünmüyorum.
    bursalıali bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Keşke maaşlı trol olsa...

Ya da, daha oy verme yaşına gelmemiş, dünyadan habersiz, fazla gaza gelmiş bir delikanlı...

Gerçekten böyle düşünenler çoksa gelecekten ümitsiz olmamak elde değil...

Alıntı MD.Murat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Papaz nerde
    sen daha iyi bilirsin papazları sana sormak lazım nerde?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)