Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

CF Moto'nun Beklenen Modeli Çıktı! CF Moto 250 NK

Motovento
    REKLAM ALANI
    AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı jesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bajajdan kat kat daha iyi bir motor
    Aynı fikirdeyim. Pulsar Ns200'e 22 bin fiyat koyulan pazarımızda yer edinir. Daha kalitelisi ve daha ucuza olmuş. Daha ne olsun. Ekonominin bu kötü günlerinde hakettiği ilgiyi görür inşallah.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2017
    Şimdi bajaj düşünsün.

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    15-16 bin TL civarına 2. el 250 cc düşünenler için cazip bir fırsat gibi duruyor...

Hem de ABS'li...

Gerçi, biraz bekleyip, ki zaten önümüz kış, bunun 2. elini 15 bine almak da düşünülebilir, önümüzdeki bahara ...

aliberkgngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CG100>>CBR250>>NMAX
    20 bin tl buna veren ya cf fanatiğidir yada parasını çöpe atmak istiyordur 20 bin tl ye honda cb 250 r alınır en azından kafan rahat olur ikinci el ktm duke 250 abs alınır honda crf 250 rally ve l alınır yamaha mt 25 alınır ama bu alınmaz

Merhabalar.
    Kafamda hep honda cb250r vardı canlı canli görünce boyut olarak küçük geldi sonra nk400 sicak gelmeye başladı şimdide nk250 görünce kafam iyice karıştı. nk ları test edip canli görme şansım olmadı bunları nerde test edebilirim? İstanbuldayım. Kullanim amacım araçtan bunalmış olmak büyük bölümü şehir içi kullanacam arada 200 300km kaçamaklar yapmayı planlıyorum
    Honda cb250r-23300tl
    Cf nk400-22000tl
    Cf nh250-20000tl
    Bajaj dominar-23000tl
    Hangisi mantıklı sizce?
    Varsa önemli kronik sorunları yardimci olursaniz sevinirim🙏🙏

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı carpediem55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar.
    Kafamda hep honda cb250r vardı canlı canli görünce boyut olarak küçük geldi sonra nk400 sicak gelmeye başladı şimdide nk250 görünce kafam iyice karıştı. nk ları test edip canli görme şansım olmadı bunları nerde test edebilirim? İstanbuldayım. Kullanim amacım araçtan bunalmış olmak büyük bölümü şehir içi kullanacam arada 200 300km kaçamaklar yapmayı planlıyorum
    Honda cb250r-23300tl
    Cf nk400-22000tl
    Cf nh250-20000tl
    Bajaj dominar-23000tl
    Hangisi mantıklı sizce?
    Varsa önemli kronik sorunları yardimci olursaniz sevinirim🙏🙏
    Bu dörtlüde kağıt üzerinde en iyi olan Nk400 ama kronik sorun gibi ihtimalleri düşünüp iyi araştırmak gerek. Yeni model sonuçta.

bende honda activa s 2018 model scooter var onu satıp bunu almayı düşünüyorum acaba onu satıp arkadaşın dedigi gibi 2. el almak dahamı mantıklı istanbul kuştepede oturuyorum bu motoru çalma ihtimalleri nedir teşşekürler.

Arkadaşlar ben dün aldım.Honda cbr alıcaktım aslında ama kredi kartına taksit oluncs cbr 6 7 bin fazlaya geldi. Tr de pek yorum yok ama yurtdışı sitelerinde motorun eşdeğerlerine göre daha hafif daha güçlü ve daha dengeli olduğu yazıyordu. Yeni motora başlamama rağmen çok rahat bisiklet gibi kullanabiliyorum. Yeni başladığım için parçaları da ucuz oldum istedim. Ama dediğim gibi daha önce motor kullanmadığım için pek yorum yapamıcam.
    Hsncinar bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial mash -Hero dash- Hero Thriller- Cbr 250
    Alıntı Alpaydinalp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben dün aldım.Honda cbr alıcaktım aslında ama kredi kartına taksit oluncs cbr 6 7 bin fazlaya geldi. Tr de pek yorum yok ama yurtdışı sitelerinde motorun eşdeğerlerine göre daha hafif daha güçlü ve daha dengeli olduğu yazıyordu. Yeni motora başlamama rağmen çok rahat bisiklet gibi kullanabiliyorum. Yeni başladığım için parçaları da ucuz oldum istedim. Ama dediğim gibi daha önce motor kullanmadığım için pek yorum yapamıcam.
    Arkadaşım sana kim dedi veya nerden böyle bi fikre kapıldın bilmiyorum ama cf motonun parçaları japonların bile üzerinde kıçı kırık 150 nk nın egzozu geçen sene 800 liraydı bu sene ne olmuştur kim bilir bi yan basamak 120 lira l, Allah korusun ufacık bi kaza yapsan 30-40 km hızla, ön maşa,jant far değişecek olsa 3500-4000 tl gibi bir rakam çıkacak karşına haberin olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:19 ----------

Evet şuan baktım 150 nk nın egzoz komple 1074 tl cik

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:21 ----------

Yine 150 nk nin gösterge paneli 1100 küsür lira, Aklınızı başınıza alın, size şuan uygun gelen motor yedek parça fiyatlarıyla aklınızı başınızdan alacak,

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:24 ----------

Birde şöyle bir senaryo var; kaza yapacaksın(Allah kimseye gostermesin) sende bişey yok ufak çiziklerle atlattın şükür, motorda da bişey yok bir iki parça değişecek.İyi ihtimali değerlendiriyorum kazada sen haklı çıktın diyelim, tüm masrafı sigortan karşılayacak.
    Tuttun servisin yolunu, motoru çektin servise birkaç hafta sonra gittin aldın yapmışlar iyi hoş ama bir bakıyorsun senin motorunda işçilikle beraber 7 bin tl hasar kaydı var, sonra sat satabilirsen kullan kullanabilirsen, ne diyeyim hayırlısı olsun insallah hickimsenin başına gelmez bu ihtimaller

Merak ettim honda cb 250 r egzos değişimi ne kadar diye 2800 tl dediler servisten. Manifold dan itibarem değişim için 5800 dediler.

Hsncinar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 400NK

Bence güzel bir seçim yapmışsınız. Yedek parça konusunda diğer markalara göre fiyat avantajı tabiki var. Ancak yedek parça temin süresinde ufakta olsa sıkıntılar yaşanabilir. Ben 400NK kullanıyorum, şuana kadar servis ve parça konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Gerçi yedek parçaya da ihtiyacım olmadı. Bulunduğunuz şehirdeki 2-3 servisi gezmenizi, çalışanlarla sohbet etmenizi tavsiye ederim. Az çok servisle ilgili bilgi sahibi olursunuz. Size gösterilen ilgiye, serviste kullanılan yağ ve diğer malzemelere göre servis seçimi yapabilirsiniz.

Göstergesi, teknik özellikleri ve tasarımı gerçekten çok hoş duruyor. Bir yere park ettiğinizde ilgi odağı olmaya hazırlanın

İyi günlerde kullanmanız dileğiyle

Çok teşekkür ederim değerli yorumlarınız için çok kullanıcı yorumu yok 250 nk için umarım memnun kalırım
    kdiner ve Hsncinar bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Şubat 2018 de tanıtılmıştı fuarda. Gelişi oldukça geç olmuş. Ekim ayında da bu motoru alacak insan sayısı az.
    “Bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim.” Mevlana

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Çok teşekkür ederim değerli yorumlarınız için çok kullanıcı yorumu yok 250 nk için umarım memnun kalırım http://i.hizliresim.com/3z0An9.jpg
    Hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin ama bir soruya cevap almak için soruyorum, fuarda debriyaj da hidrolik idi ama satış ilanlarında nedense debriyaj hidrolik değil normal debriyaj teli kullanılmış bu konu hakkında bilgi verirsen sevinirim tşk ederim.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

Hidrolik debriyaj

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)