Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Altın Elbiseli Adam'ı anma buluşması. 24 Temmuz 2018

Motovento
    REKLAM ALANI
    free13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Geçtiğimiz sene 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde geçirdiği trafik kazası sonucunda yaşamını yitiren ve motor camiasının en sevilen isimlerinden biri olan Barkın Bayoğlu için sevenleri anma çağrısı yaptı.

24 Temmuz 2018
    15:30 - Fulya Carefour otoparkında buluşuyoruz
    16:00 - Köprü Geçiş ve Kabristana intikal
    17:00 - 18:00 Ziyaret
    18:30 - Toplaşıp Motto Akademi'ye intikal

Motto Akademi'de ücretsiz sticker dağıtımımız olacaktır.

Anma programımız çerçevesinde yine Altın Elbiseli Adamımızın çalışma arkadaşları ve dostları güzel hikayeleri ile birlikte yaşadıklarını aktaracaklardır.

Videoyu izlemek için tıklayın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda NC700S
    İl il bir etkinlik yada toplu sürüş planlanıyor mu acaba ? Farkındalık yaratmak için full ekipman toplu bir sürüş yapılabilir. Aynalara da siyah bez takariz. Az da olsa ses getirirse belki bir miktar değişir algılar .

06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    1 senedir neredeydiniz? Herhangi bir insanın ölmesi gibi ufak bir mesaj paylaştılar. Öldükten kısa bir süre sonra neden anma günü düzenlemediler? Yetmedi stock videoları paylaşıp para kazandılar. Ne oldu kafanıza bir şey mi düştü? Bu ayıp size yeter. Barkın abinin kemikleri sızlıyordur. Yazık kıymetini bilemediniz. (Bu yorumu Facebook sayfasında paylaştım hemen engellediler.)
    yürekçe bunu beğendi.

serconline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt25 ABS
    Allah rahmet eylesin tekrar tekrar.
    Barkın abi bir videosunda AEA projesinin bir şekilde devam edeceğini belirtmişti fakat böyle seneden seneye olması üzücü.
    Barkın abi vefat ettikten sonra youtubede apaçi vlogcular onun yerine oynamaya başladı hiç biriside bazıları hariç(çizgisini bozmayanlardan bahsediyorum) birşey yapamıyor kendi kendilerine sponsorluk ve reklam delisi olmuşlar insanlara verdikleri bilgiler önerilerde bir o kadar samimiyetsiz geliyor.Hepsinden kaldırdım aboneliğimi. geri gelmesini istediğim bir kişi varsa oda barkın abidir ama Allah rahmet eylesin geri gelmeyeceğini biliyor ve onu kalan videolarıyla gönlümüzde yaşatıyoruz.

rollcycle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1250GS ADV
    Alıntı 06Serhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 senedir neredeydiniz? Herhangi bir insanın ölmesi gibi ufak bir mesaj paylaştılar. Öldükten kısa bir süre sonra neden anma günü düzenlemediler? Yetmedi stock videoları paylaşıp para kazandılar. Ne oldu kafanıza bir şey mi düştü? Bu ayıp size yeter. Barkın abinin kemikleri sızlıyordur. Yazık kıymetini bilemediniz. (Bu yorumu Facebook sayfasında paylaştım hemen engellediler.)
    Konuyla bunun ne alakası var ? Herkesin bir mücadelesi var insanlar birşeylerle uğraşıyor ve sen oturduğun yerde hepsini bi poşete koyup yargılıyorsun. Asıl ayıp bu. Yaşananları bile bilmeden koskoca insanları onunla yatıp kalkan onunla ağlayan onunla gülen insanları yargılamak bukadar kolay değil. İnsanlar hala mücadele veriyor ve güzel günleri anmak için etkinlik düzenliyor kafanıza birşey mi düştü yazıyorsun. Emin ol o insanlar sana cevap vermeye başlarsa bünyenin bunun altından kalkabileceğini düşünmüyorum.. O yüzden engelleme yaparak senin için doğru bir yol izlemişler.
    splender, Rebel40 ve Shrieker bunu beğendiler.

fkambay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cb125e-mt 03 -cbr 250-ybr125-pcx125
    neye göre kime göre bu yorumu yazıyorsun anlamıyorum nerden biliyorsun anmadıklarını ne kadar takip ediyorsun ya da anma demek senin için tam olarak ne demek Allah ın her günü anma mı yapacaklar..

fuar günlerinde uzun uzun Barkın Abi anıldı sen izlemedin mi ?

4 bölüm var izle izlemediysen.
    tanımadığın insanların günahını almak bu kadar kolay mı Barkın abinin sırtından para kazanıyorlar diye Kanal zaten durdu aile devam etmesini istemediği için.
    Shrieker bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Alıntı fkambay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neye göre kime göre bu yorumu yazıyorsun anlamıyorum nerden biliyorsun anmadıklarını ne kadar takip ediyorsun ya da anma demek senin için tam olarak ne demek Allah ın her günü anma mı yapacaklar..

fuar günlerinde uzun uzun Barkın Abi anıldı sen izlemedin mi ?
    https://www.youtube.com/watch?v=u7vWSHhAdmg&t=1s

4 bölüm var izle izlemediysen.
    tanımadığın insanların günahını almak bu kadar kolay mı Barkın abinin sırtından para kazanıyorlar diye Kanal zaten durdu aile devam etmesini istemediği için.
    Sadece youtube kanalından takip etmiyorum. Burada altın gece canlı yayınlarını uzun uzun izlemeye vaktim olmuyor. Fakat sadece buradan paylaşım yapılmaması lazım. Sosyal medyaya bir bakın. Bilgilendirme vs hiçbirsey yok. Bugün paylaşılan gönderinin altına onlarca insan çalışanlarına benim gibi hakaret etmeye başladı. Haklılarda. 1 senedir sosyal medyada hiçbirsey paylaşılmadı. Kuru bir yazı yazılıp kalan stock videolar paylaşıldı. Doğal olarak insanlar ekip çalışanlarına kızıyorlar.

fkambay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cb125e-mt 03 -cbr 250-ybr125-pcx125
    Sadece youtube kanalından takip etmiyorum. Burada altın gece canlı yayınlarını uzun uzun izlemeye vaktim olmuyor. Fakat sadece buradan paylaşım yapılmaması lazım. Sosyal medyaya bir bakın. Bilgilendirme vs hiçbirsey yok. Bugün paylaşılan gönderinin altına onlarca insan çalışanlarına benim gibi hakaret etmeye başladı. Haklılarda. 1 senedir sosyal medyada hiçbirsey paylaşılmadı. Kuru bir yazı yazılıp kalan stock videolar paylaşıldı. Doğal olarak insanlar ekip çalışanlarına kızıyorlar.
    Güzel kardeşim niye anlamıyorsun Aile Altın elbiseli adam ya da Barkın Bayoğlu adı altında sosyal medyadan ya da Youtube dan hiç bir projenin yürütülmemesini istiyor bu anma çalışmasından bile belki rızaları yoktur Aile o şekilde istedikten sonra kimse bir şey paylaşamaz bilgilendirme yapamaz..
    Shrieker bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Alıntı fkambay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel kardeşim niye anlamıyorsun Aile Altın elbiseli adam ya da Barkın Bayoğlu adı altında sosyal medyadan ya da Youtube dan hiç bir projenin yürütülmemesini istiyor bu anma çalışmasından bile belki rızaları yoktur Aile o şekilde istedikten sonra kimse bir şey paylaşamaz bilgilendirme yapamaz..
    Ailenin isteğine saygı duyarım. Çalışanlarına da artık birşey demiyorum. Ne halleri varsa görsünler. Artık birşey demiyorum.[COLOR="Silver"]

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Selamlar..Ölüm hak miras helaldir....Mirasçılar kim ise hak onlarındır. Buradaki ayrım şu olmalıdır:sosyal etkinlikler elbetteki düzenlenmelidir,ailenin ve mirasçıların olurları alınarak tabi!!! Camiaya mal olmuş Rahmetli üzerinde elbetteki bu camiada yer alan kişilerinde ahlaklı ve düzeyli olmak şartıyla, hak sahipliği bakidir ....Selametle ....ALLAH CC rahmet eylesin taksiratını affetsin.

Videolarını izledikçe hem içim burkuluyor hemde keyf alıyorum ve mutlaka dua ediyorum ....
    Shrieker bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ben de AEA projesinin devam etmesini çok isteyenlerdendim. Ancak ailesinin aksi yönde kararına saygı duyarak geçtim projeyi yürütecek her yönüyle aynı kalibrede adam bulmak zor. Bilgisi olsa sunumu kötü olabilir, sunumu iyi olsa tarzı kötü olabilir, tarzı iyi olsa bilgi ve tecrübesi az olabilir v.s. Bence hafızalarımızda, gönüllerimizde geçmişimizden çok çok güzel bir anı olarak kalmalı. Bence "alternatif" olmasa da farklı farklı arkadaşların bu işte güzel şeyler yapmasını görmeliyiz artık. Aslında bir iki arkadaş var Youtube'da, bakalım ne kadar uzun soluklu ve başarılı olacak çalışmaları göreceğiz. İşten izin de aldım haftaya anma etkinliğine ben de katılacağım.
    Shrieker ve cbr1100 xx bunu beğendiler.

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu iş gönül işi arkadaşlar. Barkın , ilk çıktığı andan itibaren hepimize sevdirdi kendini.
    Kendi adıma , onun gibi birinin gelmesi çok istisnai bir durumdur. Umarım ben hayattayken, kabileyi yine toplayabilecek bir reis yine gelir .
    Güzel insandı , Allah rahmet eylesin ...

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Ailenin isteğine saygı duyarım. Çalışanlarına da artık birşey demiyorum. Ne halleri varsa görsünler. Artık birşey demiyorum.[COLOR="Silver"]
    Sakin ol genç osman. Çalışanlar hakkında ne biliyorsun da yazıyorsun. Yok para kazanmaya devam etmişler falan.
    Mesela kanalın para kazanmaya açık olup olmadığını biliyor musun?
    Açıksa gelen paranın ne şekilde kullanıldığını biliyor musun?
    Sosyal medyada hiç bir bilgilendirme yok demişsin, üstteki mesajda bu yorumu facebook'tan yazdım engellediler demişsin.

Her neyse, ne cevap verirsen ver başka bir şey yazmayacağım sana(cevap veremedi triplerine girme diye yazıyorum bunu).

Umarım güzel bir anma günü olur. Fakat anmayı şova dönüştürecek arkadaşlar olacağından eminim.
    Cenazede dahi ön kaldırmaya çalışıp düşen gerizekalılar gördüm. Ne yazık ki hiçbir şey olması gerektiği gibi olmuyor bu toplumda.
    Bu sebeplerden anmaya katılmayacağım. Ancak seni her ortamda çok güzel anıyorum Barkın babuş. Her aklıma geldiğinde hüzünle karışık bir tebessüm oluyor yüzümde
    Shrieker bunu beğendi.
    Motosikletli Kaplumbağa...

serconline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt25 ABS
    Aile istemiyor anlayabilirim sonuçta acının en büyüğünü onlar yaşıyor fakat Barkın abi bir videosunda ben olsamda olmasamda bu proje bir şekilde devir teslim edilecek ve bu şekilde devam edecektir demişti arkadaşta herhalde onu söylemeye çalışmış ama biraz yanlış dile getirmiş genede her ihtimalde bizim gönlümüzde yaşıyor

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Ekip projenin devam etmesini istiyordu (eminim Barkın da böyle isterdi), fakat ailesi projenin devam etmesini istemedi. Ekip de, onların bu kararını olgunlukla karşıladı ve saygı duydu. Çok acımasız ve gerçeklerden uzak olmuş yorumunuz.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Alıntı serconline adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aile istemiyor anlayabilirim sonuçta acının en büyüğünü onlar yaşıyor fakat Barkın abi bir videosunda ben olsamda olmasamda bu proje bir şekilde devir teslim edilecek ve bu şekilde devam edecektir demişti arkadaşta herhalde onu söylemeye çalışmış ama biraz yanlış dile getirmiş genede her ihtimalde bizim gönlümüzde yaşıyor
    Hocam kızdığım nokta 1 senedir çalışanlarını sosyal medyalarda göremedik. Sayfasında bile 1 senedir paylaşım yapmadılar. Bundan sonra ne olacak? Proje bitiyor mu devam ediyor mu? Merak içerisinde bekledik.
    Youtubede canlı yayın yaparak bir takım açıklamalar dile getirebilirler. Ama kimler saatler boyunca canlı yayınları izliyor ki? Gözümüzden kaçanda bu. Öfkem bu yüzdendir. Rahmetliyi sevenleri üzdüysek affola.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:19 ----------

Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ekip projenin devam etmesini istiyordu (eminim Barkın da böyle isterdi), fakat ailesi projenin devam etmesini istemedi. Ekip de, onların bu kararını olgunlukla karşıladı ve saygı duydu. Çok acımasız ve gerçeklerden uzak olmuş yorumunuz.
    Serconline' a da belirttiğim gibi çalışanlarına öfkem var. Taşlandığımın farkındayım. Yapacak birşey yok.

Motosikleti
    KTM DUKE 250
    Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sakin ol genç osman. Çalışanlar hakkında ne biliyorsun da yazıyorsun. Yok para kazanmaya devam etmişler falan.
    Mesela kanalın para kazanmaya açık olup olmadığını biliyor musun?
    Açıksa gelen paranın ne şekilde kullanıldığını biliyor musun?
    Sosyal medyada hiç bir bilgilendirme yok demişsin, üstteki mesajda bu yorumu facebook'tan yazdım engellediler demişsin.

Her neyse, ne cevap verirsen ver başka bir şey yazmayacağım sana(cevap veremedi triplerine girme diye yazıyorum bunu).

Umarım güzel bir anma günü olur. Fakat anmayı şova dönüştürecek arkadaşlar olacağından eminim.
    Cenazede dahi ön kaldırmaya çalışıp düşen gerizekalılar gördüm. Ne yazık ki hiçbir şey olması gerektiği gibi olmuyor bu toplumda.
    Bu sebeplerden anmaya katılmayacağım. Ancak seni her ortamda çok güzel anıyorum Barkın babuş. Her aklıma geldiğinde hüzünle karışık bir tebessüm oluyor yüzümde
    Bence gelmemezlik etmeyin, ben cenazesine katılamadım ama senesinde mutlaka orada olmaya çalışacağım.

O gün sadece onun için süreceğim.

Motosikleti
    SYM JET 14
    Barkın abinin ekibinden çok sevdiğim gökhan eren hocamız kendi kanalında bir şekilde devam ettireceğini görüyorum ona destek olabiliriz. Barkın abinin de mekanı cennet olsun.:(
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    06 Serhat az sakin, onu sevip sahip çıkmak isteyen bir senmişsin gibi asabiyet yapma. Bilmediğin konular var demek ki bak. Kimsenin açıklama yapmak gibi bir mecburiyeti yok. Projenin devam edip etmemesini eminim senden benden daha fazla düşünmüşlerdir ailesi ve iş arkadaşları olarak. 1 yıldır hiç bir şey yapılmadığı yok, her platformda anıldı, hala videoları paylaşılıp izleniyor ya o da yeter.

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    Forumun ortalama IQ'sunu bu konuda ki yorumlara bakarak ölçebiliriz.
    Weak are prey

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)