Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ekipman Alacaklara Motoliz'den Çılgın Kampanya !

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Zamların üst üste geldiği bu günlerde motorcuya iyi haber Motoliz’den geldi.

Motoliz geçtiğimiz sene yaptığı Efsane Kampanya’yı bu sene de başlattığını duyurdu.

Suomy, Clover, Stylmartin… gibi markalarda %30’a varan indirim fırsatları Motoliz mağazalarında ve bayilerinde olacak.

Kampanya kapsamında kredi kartına vade farksız 6 taksit fırsatı da Motoliz müşterilerine sunulan avantajlar arasında.

Kampanyaya göre seçili ürünlerde geçerli 2. ürüne %20, 3. ürüne ise %30 indirim uygulanacak.

Zamlardan dolayı ekipman alışverişini henüz yapmamış motosiklet kullanıcıları için oldukça cazip görünen kampanyanın stoklarla sınırlı olduğu da belirtilen detaylar arasında.

Fırsattan faydalanmak isteyenler Motoliz’in Beşiktaş ve Kadıköy’deki mağazalarını ziyaret edebilirler.

Kampanyalardan ve diğer fırsatlardan haberdar olabilmek için Motoliz’in sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

Not:Kampanya 16 temmuz itibariyle başlayacaktır.

Motoliz Web Adresi;

https://www.motoliz.com/

Motoliz Beşiktaş;

Mecidiye Mah. Barbaros Bulvarı Yıldız Apt. No:46/A D:1-3 Balmumcu - Beşiktaş

0212 213 10 53

Motoliz Kadıköy;

Bağdat Caddesi Özen Apt. No: 14 /6-7-8 Kızıltoprak / Kadıköy

0216 337 10 53

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    siteye girin de görün... dalga geçmişler insanlarla... o tükendi bu tükendi... olanlarda ateş pahası...

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    efsane kampanyayı zamanında motomax yaptı zaten piyasanın yarısı malzemeye doydu

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    İndirimde ve stokta sadece 14 tane Clover mont var.
    Fiyatı gerçekten düşük olan ürünler tükenmiş görünüyor.

Motosiklet camiasındaysa zaten mutlaka bu forumu takip etmesi gereken mağaza yetkilileri bu başlıktan açıklama yapmalıdır diye düşünüyorum. Benim gördüğüm kadarıyla indirimli alabileceğim bir ürün yok.
    “Bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim.” Mevlana

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Magazalara gitmediyseniz buradan yapacaginiz yorumlar sadece polemik. 6 yildir motoliz musterisiyim, yani motoliz adinin varolmadigi vakitten beri.

Bugune kadar madur olan kisi duymadim, bilmedim. Motoliz camur atabileceginiz cok nadir motosiklet ekipman firmalarindan biri. Buna inanmak zorunda degilsiniz musterisi olana kadar.

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Bot 2 kaat...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)