Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yamahadan Yenilikler. Ayrıca 50 cc'lik Yamaha'lar geliyor.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Capitao_3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125(Sell)- RTR 150(Sell)- CBF 150- TNT 250
    yamaha honda gibi markalar piyasanın kaymağını çin malı ve aşırı uyduruk motosikletler yüzünden çok güzel yediler. ybr yi cbf gibi motosikletleri yıllarca bize ederinin 2 katı fiyatlara sattılar. bajaj gibi firmalar onların elindeki pastanın büyük bölümünü onlardan çaldılar.
    benim hiç pulsarım olmadı hiç sürmedim ama pulsar bu ülkede devrimdir. pulsar süren yamahacı ve hondacılar aaaa bu modorda güzelmiş buda sağlammış kuba gibi modnial gibi kanuni gibi değilmiş dediler.

Bajaj 3 yılda o kadar çok motorsiklet sattı ki. honda ve yamahanın pazar payının yarısı eridi.

eeee size müstehak arkadaşım hala ys125 gibi bir motosikleti satmaya çalışırsanız olacak olan bu..

not: sözlerim alt cc ler için geçerlidir. üst cclerde hala rakipleri yok gibi..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Çok tutacağını sanmıyorum sonuçta 50 cc alan kişiler genelde ilk kez motosiklet alanlar onlarında şöyle bir deyimi var "motora 10.000 verilir mi " Yamaha'nın getirdiği modeli alacak kişiler yüksek cc honda yamaha kullanıcılarıdır kısa mesafeler kullanılabilir.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)