Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motosiklet Sürücüsüne Yol Vermeyen Araç Sosyal Medyada Tepki Topladı..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500

Motosikler sürücüsünün sosyal medyada yayınladığı görüntülere büyük tepki geldi. Kendisini geçmek isteyen motosiklete yol vermeyen araç sürücüsü bir fırsatını bulup geçen motosiklete arabayla çarpıyor.

Kaynak: Yenisafak.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    pes doğrusu. Türkiye mi burası?

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pes doğrusu. Türkiye mi burası?
    Pek benzetemedim hacı..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Müdür nereden buluyorsun bu haberleri.

Hayatin aksiyon

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    sinirlerimi aşırı yoran durumlar bunlar. arabadaki hayvanın amacı ne olabilir acaba? bence eceline susamış da belasını arıyor! peki sizce?

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Kask kamerası burada işe yaramış.

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Yolda 1 tane bile çukur yok. Yani orası Türkiye değil
    levend84, gezginybr ve Kızıl pars bunu beğendiler.

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    7 milyarın kaç tanesi insan acaba..
    Quad87 bunu beğendi.

54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    Şiddete karşıyım ama bu tahta kafalı arabacının güzel bir dayak yemesi lazım.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sürüşünden dolayı yapabilmiş yoksa yapamazdı.. cesurun bakışı korkağın kılıcından keskindir

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    kardeşim mağaradan yeni mi çıktın yahu, kaç sene önceki olay.

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Oha lan hala mağara esprisi gelmemiş buraya
    Kızıl pars bunu beğendi.

cepte emanet olacak, lastikleri delik deşik edeceksin mk! ondan sonra uğraşsın dursun.

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Suratının üstünde lastik yakacaksın bunların.

kış günü soğuk duş aldırıp direkt taşa oturtacaksın bunları. ondan sonra çok afedersiniz kıçından işeyecek.

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    otomobil surene kufur edenlerin hayatinda hic otomobil surmedigini iddia ediyorum, surdulerse 20 binden fazla km tecrubeleri yoktur.

Hele ki motosiklet surenler varsa ve bu olayi gomuyorlarsa yine 50 bin kmden fazla trafik tecrubeleri olmadigini iddia ediyorum.

Cunku bu olay 4-5 seneliktir. Olay soyle gerceklesmistir: Motosiklet surucusu araci sollamak istemistir. Ancak o anki sartlar (karsi serit) elvermedigi icin basaramamistir. Videonun yarisinin cogunda otomobil surucusunun yolun en sagina gecerek motosikletlinin yol almasini bekledigini gorebiliyoruz.

Simdi en azindan 600cc bir motorun buradan kolaylikla zilyon defa siyrilabilecegini biliyoruz. Bu videoda bir provokasyon yasaniyor karsilikli.

Ve sonucunda motosikletli arkadas daha kucuk oldugu icin zarar goruyor. Mevzu budur. Yoksa ben gunde 80 km TEM yapiyorum bu videodakini asagi yukari her gun yasiyorum yillardir. Motorlarim hep arabalardan gucluydu, ve sagolsunlar yol verdiler cogunlukla, boyle seyler olmadan uzadim gittim.

Olay cikartmak istersen canindan da olursun, hayattaysan da olay olursun. Ama asla kahraman olmazsin.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    otomobil surene kufur edenlerin hayatinda hic otomobil surmedigini iddia ediyorum, surdulerse 20 binden fazla km tecrubeleri yoktur.

Hele ki motosiklet surenler varsa ve bu olayi gomuyorlarsa yine 50 bin kmden fazla trafik tecrubeleri olmadigini iddia ediyorum.

Cunku bu olay 4-5 seneliktir. Olay soyle gerceklesmistir: Motosiklet surucusu araci sollamak istemistir. Ancak o anki sartlar (karsi serit) elvermedigi icin basaramamistir. Videonun yarisinin cogunda otomobil surucusunun yolun en sagina gecerek motosikletlinin yol almasini bekledigini gorebiliyoruz.

Simdi en azindan 600cc bir motorun buradan kolaylikla zilyon defa siyrilabilecegini biliyoruz. Bu videoda bir provokasyon yasaniyor karsilikli.

Ve sonucunda motosikletli arkadas daha kucuk oldugu icin zarar goruyor. Mevzu budur. Yoksa ben gunde 80 km TEM yapiyorum bu videodakini asagi yukari her gun yasiyorum yillardir. Motorlarim hep arabalardan gucluydu, ve sagolsunlar yol verdiler cogunlukla, boyle seyler olmadan uzadim gittim.

Olay cikartmak istersen canindan da olursun, hayattaysan da olay olursun. Ama asla kahraman olmazsin.
    Hocam siz doğru videoyu izlediğinize emin misiniz? Ya da ben yaptığınız mecazı yakalayamadım. Adamı öldürecekti az kalsın, nasıl önüne kırıyor açıkça belli değil mi? Hadi diyelim dediğiniz gibi oldu, son anda çarpmasının sebebi nedir? Önden gelen kimse yok... Bizim göremediğimiz bir engelden mi kurtardı adamcağızı? Elimden geldiğince tarafsız değerlendirerek izliyorum, yine de kasıtlı vurduğu kanaatindeyim.

Motosikleti

Galiba farklı bir video izledin? Ben videoda kendisini sollayan motosiklete kasten çarpan bir otomobil sürücüsü görüyorum.

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim ozetim sudur, otomobilin arkasindaki bir cbf 150 degildi, defalarca gecip giderdi o otomobili, ki videoda da acikca otomobilin de yine uzun bir sure onun manevrasi icin kenara cekildigi goruluyor.

O motorla gecerken adami bicmek istese bile motorcu 7 kere kacar oradan. Tekrar ediyorum, karsilikli provokasyon var orada. Sonunda gerzek motorcu da karsiligini aliyor. Araba degil o. ama arabaymis gibi hareket ediyor.

Ben burada 200 kere gecip gitmistim o motorla. Pozisyon ve motorun devrine bakin, 2000lerde devir. kesinlikle sollama niyeti yok.

Motosikleti
    Benim ozetim sudur, otomobilin arkasindaki bir cbf 150 degildi, defalarca gecip giderdi o otomobili, ki videoda da acikca otomobilin de yine uzun bir sure onun manevrasi icin kenara cekildigi goruluyor.

O motorla gecerken adami bicmek istese bile motorcu 7 kere kacar oradan. Tekrar ediyorum, karsilikli provokasyon var orada. Sonunda gerzek motorcu da karsiligini aliyor. Araba degil o. ama arabaymis gibi hareket ediyor.

https://i.hizliresim.com/4a29LL.png

Ben burada 200 kere gecip gitmistim o motorla. Pozisyon ve motorun devrine bakin, 2000lerde devir. kesinlikle sollama niyeti yok.
    Bu ne saçma mantık. 200 yapabiliyor diye 200 yapmak zorunda mı? 200 ile değilde 120 ile solladı diye niye solladığı araç önünü kessin? Normal bir şekilde sollama yapmanın nesi provokasyon?

Şimdi sen yolda kendi halinde giderken birisi tabancayı çekip seni vursa kaçmadığın için suçlu mu olacaksın? "Ayakların var koşarak kaçabilirdin ama yürümüşşün o halde suçlusun." diyebilir miyiz?

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)