Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motosiklet Sürücüsüne Yol Vermeyen Araç Sosyal Medyada Tepki Topladı..

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mustafa_325 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu ne saçma mantık. 200 yapabiliyor diye 200 yapmak zorunda mı? 200 ile değilde 120 ile solladı diye niye solladığı araç önünü kessin? Normal bir şekilde sollama yapmanın nesi provokasyon?

Şimdi sen yolda kendi halinde giderken birisi tabancayı çekip seni vursa kaçmadığın için suçlu mu olacaksın? "Ayakların var koşarak kaçabilirdin ama yürümüşşün o halde suçlusun." diyebilir miyiz?
    Bahsettigim seye karsilik olarak anlattigin metafor saka gibi oldugu icin eglenmeye devam ediyorum. Siz de boyle yapin hep. Arabalar suclu.

Hep arabalar suclu, o arada motorcu ölsün, motorcunun sucu yok ama öldü. Ama haklı. Fak yu arabalar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bahsettigim seye karsilik olarak anlattigin metafor saka gibi oldugu icin eglenmeye devam ediyorum. Siz de boyle yapin hep. Arabalar suclu.

Hep arabalar suclu, o arada motorcu ölsün, motorcunun sucu yok ama öldü. Ama haklı. Fak yu arabalar.
    Ne alakası var abartmışsınız. Adam kenara çekilip pusuya yatıyor bildiğin. Ne yol vermesi. Motor da bir kere önüne kıran adamın yanından temkinli sollamaya çalışıyor. Burada motorluyu eleştirecek bir konu yok.
    Provakasyon meselesine girmiyorum bile. Arabayla da motorla da tecrübem oldu. Hayatımda hiç bir zaman beni sollamaya çalışanın önüne kırmadım. Hele de bir motorlunun önüne! Hele de gidiş geliş tek şerit yolda yok artık..

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Altımdaki motor birkaç saniyede 300 bile yapıyor olsa ilk kez geçmeye çalıştığımda böyle saçma bir tepki aldığım aracı geçmekte tereddüt ederim. Benim videoda gördüğüm de bu. Objektif bakacam derken biraz abartmışsınız sanırım.

Motosiklet te bir roket olsaydı rahatca sollardı. Araba sücüsü haklı, motosiklet sürücüsü haksız.
    Çünkü motosiklet kullanıcıları kendine yol açmak gibi yetenekleri vardır. 😁

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)