Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Motosikletli maganda kamerada... "Adam ol sağa çek!"

Motovento
    REKLAM ALANI
    erenedip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial znu 125
    Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendisi arkadasim. Olaydan sonra herhangi bir utanma ya da gocunmasi yok bence, aynen devam. Ama en azindan bu tarz videolari cektikten sonra paylasip araba terorunden bahsetmez muhtemelen Cunku kamera takan 2 motorcudan 2si de araba terorunu tamamen yanlis algiliyor, cogu da hayatinda hic otomobil surmemis. Surseydi de ne hiyarlik yapacaksa motorda da aynini yaparken kamera takiyor diye hakli saniyor kendini. En komik kisim bu.
    tipinden belli ki eli yüzü düzgün temiz bir tip. sadece sinirli. çok yakında gerçek magandalarla karşılaştığında da aynı tepkileri verir ve videosunu atarsa helal olsun delikanlı adammış diyeceğim. yoksa burada gösterdiği "delikanlıyım ben, aşağılık değilim" kompleksini kendisi de kabullenmeli.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    konuyu hala neden uzatıyorsunuz ? ameliyat olup cinsiyet değiştiren selin bukadar gündemde kalmadı.Tipini gören adam sanar ! Veledin videolarını izlediniz mi ? küçücük çocuk daha iki cümleyi bir araya getirip cümle kuramıyor. Kurgulamışlar youtube bile röpörtaj videoları atmışlar. Hani diyorsunuzya kafasına kamera takan malzeme arıyor. Öyle bir adammış zaten youtube videolarından yaptığı kazaları ve sürüşleri izlerseniz şans eseri hayatta kalmış bir profil göreceksiniz.
    erenedip bunu beğendi.

_chaotic_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor daytona 350
    ondan sonra arabacılar bize bileniyor. bu ne şimdi arkadaş..
    nereye dönersen dön popon arkanda kalir..

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben fiestanın yerinde olsam direksiyonu sağa birden kırar vurup motordan düşürür sonrada o yerden kalkıncaya kadar dengesini bozup düşürüp gırtlağını sıkardım bakalım ne yapıyor

Motosikleti
    Arkasında kız olmasa yapmaz böyle şeyler. Ergenliğinde de sağ elini çok kullanıyormuş herhalde, şimdi de motorda kullanmaya çalışıyor.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Buda yeni moda oldu motosiklete binen(sözüm meclisten dışarı) kendini bişey sanıyor.

Bugün yaşadığım olayda arabamla eşya taşıyorum mahalle arası 30 km hız sınırı var.Gidiş geliş dik rampada arkadan sağdan sağ aynada 2.5-3 araba gerimde iki tane motorlu gördüm iyice sağa yanaşıp yol vermek istedim çünkü araç istesemde 2. vitese geçmeyecak o yokuşta neyse bu beni solladı sollayınca kornaya abanıp orta parmak yaptı. Bunu fark edince iyice sağa yanaştım Belkide benimde sol aynamı kıracaktı. Araç kameramın görüş acısında olmadığından görüntü koyamıyorum. Sizce bende mi bir hata var. Bu neyin kafası anlamıyorum. Herkesin acelesi var saygı sıfır. Artık trafikte ne araba nede motosiklet kullanasım gelmiyor.

adam özür dilemiş evet belki ama forum altı cizgili üyelerle dolu onlara özür bile dileyemediler

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)