Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Çin Motosiklet Fuarı Başladı. Kopya modeller görenleri şaşırtı!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Nasate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok. Kim bilir nezaman...
    Dake ye fena güldüm Regal-raptor un o motoru da iyi duruyor gelse de görsek bi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Duke 250 17
    Hepsi gerçeğine çok yakın kopyalar fakat gördüğüm kadarıyla DAKE direkt 1'e 1 kopyası. Görünürde eski kasa Duke ile görebildiğim 4 fark:

1- Rengi (ton farkı var)
    2- Jantı
    3- Egzoz
    4- U yerine A harfi

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben o "dake"yi duke sandıydım ya lan. birebir kopya yapmislar. yuh!

vişneçürüğü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    piaggio beverly 300
    O Dake'miymiş ya.. Son bir kaç yorumu okumasam Duke sanmaya devam edicektim..
    rengini değiştirselerdi bari..
    “Hayatta yapılacak o kadar çok hata var ki, aynı hatayı yapmakta ısrar etmenin anlamı yok.”

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Adamlar akıllı, en azından bizim gibi markaya ambleme para vermiyorlar motorun hakkı neyse o.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Duke 250 17
    Bulduğum farklardan biri (renginin tonu) fuarda ayıp olmasın diyeymiş sanırım. İnternette biraz araştırınca buldum.

hasmet bunu beğendi.

Remzidemir41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Regalin modeli çok güzel duruyor. İnşallah TR'ye gelir

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı artemis99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adamlar akıllı, en azından bizim gibi markaya ambleme para vermiyorlar motorun hakkı neyse o.
    Ambleme degil de, senelerce markanin alninin teri ile olusturdugu guvene veriliyor para bence. En azindan Japonlar icin oyle. Daha once yazmisimdir, Superduke'u Honda uretseydi ve $3000 daha pahali fiyat koysaydi, iki kere dusunmeden Honda'nin yaptigini alirdim...

Alıntı zabuzaretta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bulduğum farklardan biri (renginin tonu) fuarda ayıp olmasın diyeymiş sanırım. İnternette biraz araştırınca buldum.

http://i67.tinypic.com/2dsolte.jpg
    Bu cok kotuymus ama yaa. O on fren nedir oyle? Dag bisikletinden mi sokup takmislar? On catallar farkli, ters degil ve agir gozukuyor. Arka salincak incecik 2 boru. Sase de daha ince ve ciliz sanki? Bildigin koruma demirinden kaynaklayip yapmislar sanki. Fuardaki model oval profilli tirellis sase gibi duruyor...

emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ambleme degil de, senelerce markanin alninin teri ile olusturdugu guvene veriliyor para bence. En azindan Japonlar icin oyle. Daha once yazmisimdir, Superduke'u Honda uretseydi ve $3000 daha pahali fiyat koysaydi, iki kere dusunmeden Honda'nin yaptigini alirdim...

..
    Honda'nın, bu algıyı USA da bile yerleştirmesi ilginç. Amerikalılar da aynı mı algılıyorlar acaba?
    Enteresandır, ben oto. için değil ama motosiklet de aynı düşünüyorum.
    Oto.ini hiç kullanmadığım için olabilir.

İki tane arabamız var. İkisi de Fiat, niye Fiat derseniz, yedek parça acayip ucuz. Teferruat yok.
    Yağını, suyunu koyuyoruz, devam ediyor.

Tabii şans da olabilir.

natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    650 lik raptor 20 bine gelırse piyasayı dümdüz eder...

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı emremm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda'nın, bu algıyı USA da bile yerleştirmesi ilginç. Amerikalılar da aynı mı algılıyorlar acaba?
    Enteresandır, ben oto. için değil ama motosiklet de aynı düşünüyorum.
    Oto.ini hiç kullanmadığım için olabilir.

İki tane arabamız var. İkisi de Fiat, niye Fiat derseniz, yedek parça acayip ucuz. Teferruat yok.
    Yağını, suyunu koyuyoruz, devam ediyor.

Tabii şans da olabilir.
    Amerika'da ikinci elde Honda ve Toyota altındır. VW, Audi, BMW çöptür. Genel anlayış bu, ikinci el fiyatlar da bunu gösteriyor. 5 araba ve 4 motosikletten sonra ayni güven bende de oluştu. Alırken muadilleriyle aynı fiyat, belki bir tık daha pahalı, ama kullandıkça ucuzluyor, çünkü alet sorunsuz ve aşırı yipranmadan uzun yıllar dayanıyor. Bakım olarak sadece yağ ve filtreyi değiştirmek yetiyor uzun süre.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Yalnız r25 çakması nasıl türkiyeye çıkmış anlamadım.İyiymiş neresi satıyor bunu

Motosikleti
    Artık Yok...
    amalaj güzel süslüpüslüde önemli olan içi nasıl..

motor teknolojisi tork,beygir yakıt verileri vites geçişleri v.b liste uzar gider.. 650 lik motor alıpda 250c.c lik 350 c.c lik bir motor seni geçerse neyime yaradı o motor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:18 ----------

amalaj güzel süslüpüslüde önemli olan içi nasıl..

motor teknolojisi tork,beygir yakıt verileri vites geçişleri v.b liste uzar gider.. 650 lik motor alıpda 250c.c lik 350 c.c lik bir motor seni geçerse neyime yaradı o motor.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Böyle bir şey mümkün değil. 650 cc'lik bir motoru 150 cc teknolojisinde yapamazlar. Kamyon gibi benzin tüketir. O yüzden en az CFMoto ayarında motorlar olacaktır bunlar.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Böyle bir şey mümkün değil. 650 cc'lik bir motoru 150 cc teknolojisinde yapamazlar. Kamyon gibi benzin tüketir. O yüzden en az CFMoto ayarında motorlar olacaktır bunlar.
    inşallah zaten çoğu türkiyeye bu vergi orantılarında girmez yada sembolik girer

Zato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xvs 650 dragstar
    Sonunda Regal bekleneni yapmış ve V Twin 500+ motorları piyasaya sürmüş. Gelir mi? Gelirse fiyatı ne olur (özellikle son ithalat vergisinden sonra), kaç liradan satılırsa alan olur? bunları 2018'de göreceğiz bakalım.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)