Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Deadpool 2 setinde korkunç kaza. Motosikletli dublör hayatını kaybetti

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

'Deadpool 2' filminin setinde yaşanan kazada, bir dublör hayatını kaybetti. Tanıklar, korkunç olayı, filmin bir sahnesi sandı.

Ryan Reynolds’ın başrolünde oynadığı ‘Deadpool 2’ filminin Kanada’daki çekimlerinde bir dublör hayatını kaybetti.

Independent’ta yer alan habere göre; olaya tanık olanlardan biri, Jack Poole Plaza’nın önünde motor kullanan kadın dublörün, bisikletli olan diğer dublöre çarptığını ve Shaw Tower’ın camlarına girdiğini söyledi.

Etrafta bulunan diğer görgü şahitleri ise olayın, filmde yer alan bir sahne olduğunu sandıklarını ifade etti. Vancouver polisi, sosyal medya hesabından olayı paylaştı.

Kaynak: Posta

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    Film icabı da olsa böyle aletler bilmeyen insana verilmemeli.

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Hastası olduğum bir filmin setinde motosiklet kazasından dolayı birinin hayatını kaybetmesi beni mal gibi düşünmeye sevk ediyor.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Romedon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Film icabı da olsa böyle aletler bilmeyen insana verilmemeli.
    Kadın dublör.Büyük ihtimal çoğumuzdan daha iyi biliyor.Ama tehlikeli aksiyon sahnelerini çekerken bazen bu tarz kazalar kaçınılmaz oluyor.
    TIGERSHARK bunu beğendi.
    Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.

Motosikleti
    nc750x
    Zaten dublör bunun için oynamıyor mu? Ölümcül ve tehlikeli sahneleri dublörler kullanarak çekiyorlar. Yanlış bilmiyorsam ölebileceklerini de kabul ediyor ve beyan imzalayarak dublörlük yapıyorlar.

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Alıntı MrMud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hastası olduğum bir filmin setinde motosiklet kazasından dolayı birinin hayatını kaybetmesi beni mal gibi düşünmeye sevk ediyor.
    Hayatımda gördüğüm en berbat Türkçe dublaj ile izledim, argo ve küfür sahnelerinin seslendirme yönetmenliğini bana verselerdi, filme apayrı bir hava katardım.

Greenut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Başka kaynaklarda bisikletliye değilde hafif rampadan atlama sahnesinde hakimiyeti kaybedip binaya daldığını söylüyor. Ayrıca kask takmıyormuş, ihmal mi acaba.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)