Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Altın Ebiseli Adam Barkın Bayoğlu'na veda! Yüzlerce motosikletli katıldı.

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ndeki trajik kazada yaşamını yitiren Barkın Bayoğlu son yolculuğuna uğurlanıyor. Bayoğlu'nun cenazesi binlerce motosikletlinin eşliğinde Çengelköy Kerem Aydınlar Camii'ne getirildi.

Motosikletli Yunus polislerinin eşlik ettiği cenaze Rasathane yönünden, Başbakanlık Ofisi olarak kullanılan Vahdettin Köşkü'nün hemen yanındaki camiye getirildi. Arkadan cenaze aracına eşlik eden motosikletlilerin caminin bulunduğu sokağa girmesine izin verilmedi.

Motosikletler, yakındaki bir otoparka yönlendirildi. Çengelköy yönünden gelen motosikletlilerse sokağa girdi. Kısa süreli bir trafik yoğunluğu yaşandı. Onlar da aynı otoparka yönlendirildi. Motorcular yaya olarak camiye geldi. Kasklarıyla birlikte cenazeye katılan motor tutkunlarının çoğunlukla siyah giydiği görüldü.

ACILI BABASI KONUŞTU: BAŞARMIŞ DEMEK Kİ

Barkın Bayoğlu'nun cenazesini babası Mustafa Remzi Bayoğlu ve motorcu arkadaşları aldı. Bayoğlu'nun cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Kerem Aydınlar Camisi'nden kılanacak namazın ardından toprağa verilecek.

Barkın Bayoğlu'nun acılı babası Remzi Bayoğlu oğlunun tabutunun başında gözyaşı dökerken, "Arkamızdan gelen motorları görseydi, çok mutlu olurdu. Başarmış demek ki" dedi.

Barkın Bayoğlu'nun Kaza Yaptığı Motosiklet

Barkın Bayoğlu'nun motosikleti kazadan sonra olay yerinden kaldırılıp inceleme için bir otoparka çekildi. 250 CC'lik spor motosiklet, kazanın izlerini taşıyor. Özellikle ön taraftaki hasar dikkat çekici. Barkın Bayoğlu'nun yaya Buğra Erdem'e çarptığı ön bölümdeki farların yerinde olmadığı görülüyor. Ön kısımdaki dijital gösterge ve panellerde de ciddi hasar var. Çarpmanın ardından motosikletin bir süre sürüklendiği de alt bölümdeki izlerden anlaşılıyor. Dış kaplamada da ciddi hasar oluştu. Bu motosikletle köprüyü geçen Bayoğlu'nun aniden önüne çıkan Buğra Erdem'e çarpmasıyla meydana gelen kazada, Erdem olay yerinde Bayoğlu ise kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetmişti.

Köprüdeki kazada hayatını kaybeden Buğra'nın acılı annesinde rica: Bizi üzmesinler

15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ndeki kazada Altın Elbiseli Adam olarak tanınan Barkın Bayoğlu ile birlikte yaşamını yitiren emlak danışmanı Buğra Erdem İstanbul’da son yolculuğuna uğurlandı. Buğra Erdem’in annesi Necla Oğuzoğlu cenazede gözyaşları içinde “Barkın’ın da 4 yaşında bir bebeği varmış. Ailesinin başı sağ olsun. Onlara da Allah sabır versin. Benim yavrum hakkında ne olur sosyal medyada yanlış şeyler söylemesinler, bizi üzmesinler” dedi.

Kaynak: Hürriyet

Mustaphalanx bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Allah rahmet eylesin canım abimiz :(
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

oenaj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruhun şad, mekanın cennet olsun benim tatlı, güler yüzlü abim :(

mekanın cennet olsun abim çok şey öğrettin herkese

Motosikleti
    SYM Joymax 250i, Bajaj Pulsal 150NS
    Ah bee...
    Mekanın cennet olsun.

DoLPHiN2306 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r-R6-ktmrc200-ktmduke390
    Ah abim ya Mekanın Cennet olsun

OnurTr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mekanın cennet olsun...Allah geride kalanlara sabırlar versin...

KYorulmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250r 2014(satıldı)
    Mekanın cennet olsun güzel insan..

Darkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-125 ('14), Yamaha MT-25 ('17)
    Oysa senin elbisen altındı...

Potenza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw S1000 RR HP4 & Aprilia Sr150 2T
    2 gündür o kadar kötüyüm ki..
    Bir takım kaptanını,
    Bir aile abisini, kardeşini,
    Bir kalp diğer yarısını kaybetti.
    Söylenecek o kadar şey varken susmak, susabilmek bu kadar mı zor gelir insana :(
    Motoru bırakacaktım 25 seneden sonra, böyle bir karar almıştım geçtiğimiz günlerde.
    Artık vazgeçtim, bırakmayacağım...
    Allah rahmet eylesin, o acılı babaya, anneye ailesine sevenlerine ve hepimize sabırlar versin.
    Yerin dolmaz, #Altınkalpliinsan

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Bu kalp seni unuturmu :(

Motosikleti
    Duke 200
    Demekki başarmış nedir abi çok duygulandım ya. Allah herkese oğullarını böyle desteklemeyi, yada böyle bi baba nasip etsin

mehmetseza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM / GTS 250, FİDDLE 2, ORBİT 2, JOYMAX, JET 4
    mekanı cennet olsun.48 yaşında bır adamım 8 yıldır sadece haftasonları ve yazlıkta bınmek ıcın motor sahıbıyım.barkın kardesımı de ınternetten tanıdım vıdeolarını ınceledım ızledım ozune sozune ıtımat ettım.dedıklerıne kulak verdım cok sey ogrendım.
    hakkını helal et kardes

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    tüm camianın başı sağolsun

rockhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM JOYMAX 250
    Her videosunu izlemişimdir, verdiği bir çok bilgi bana çok şey katmıştır, konuklarıyla olsun, Fuat, Devrim, Yiğit abiler olsun, bir çok tanımadığım insanı bizlerle tanıştırmış, muhabbetlerine kanalından ortak etmiş, keyifle izlememe sebep olmuştur, 40 yaşına geldim, hiç yüzyüze tanışma fırsatı bulamadığım adama 2 gündür ağladım, sülalemden biri vefat etse bu kadar üzülmezdim.

Şimdi hiç bitmeyen uzuuun, temiz, trafiksiz yollarda, daha önceden dünyadan ayrılan motosikletçi arkadaşları ile beraber öte tarafta gazlıyordur, hani derdi ya ''istediğin motoru seç, para sıkıntın yok, hangi motorları alırdın'' orada hepsini seçip seçip şimdi geziyordur.

Tüm sevenlerine Allahtan sabır diliyorum, yerin dolmayacak abi, dolmayacak, hiç unutmayacağız, bir gün görüşmek üzere.

blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    Yeri dolmaz,sevilen çok özenilecek güzel insan mekanın cennet olsun.karşına çıkan sorumsuz şahsiyet köprüde durup inmek ne demek yazık çok üzgünüm.

Ms_TunC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    En hızlı sen gittin, en önce sen vardın. Yarışı sen kazandın. Huzur içinde yat Barkın. Bu camia seni unutmayacak.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Altın Elbiseli Adam videoları ile yaşamaya devam edecek, biz de izlemeye doyamayacağız. Huzur içinde yatsın.

barkın abi aynı babasına benziyormuş. babasının o halini görünce dayanamadım bende ağlıyorum şuan

vsvr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 650 MT
    İnsanlar tanımadıklari birisi için hüzünleniyorsa, arkasından iyiliklerle bahsediyorlarsa, o kişi güzel yaşamıştır demek ki. Ve de inşallah öteki dünyasıda güzel olur.
    Çok şey öğretti insanlara. Bizim dilimizi iyi biliyordu. O sebeple anlattıklarını anlayan çoktu. Çok kişinin de bu yolla hayatını dolaylı olarak kurtarmıştır. Mekanı cennet olsun.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)