Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

O Kadar Yolu Tep Kaza Yap Evlilik Teklifine Cevap Alama..

Motovento
    REKLAM ALANI
    Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yakında şöyle başlıklar açılmasın sakın;
    -İlk kez birine evlenme teklif edeceğim, 600 cc ile gitsem olur mu? (Ya da - ss ile mi gideyim, naked ile mi?)
    Osm@n ve killingroad bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Kız güzel cevap vermiş. Doğrudan hayır diyerek rencide etmemiş. Ancak bu adamla ilgili kafasında soru işaretleri olduğu da kesin. Bazı şapşal erkekler " ne kadar güzel/şatafatlı teklif edersem kabul edilme şansım daha yüksek olur " gibi saçma bir düşünceye sahipler. Kadın seni onayladı ise ayaküstü teklif bile kabul görür, yok kadının kafasına yatmadıysan böyle soytarılıklar yapsan bile şansın yok.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:53 ----------

Alıntı EldekiDebryj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fotoğraflardan gördüğüm kadarıyla organizasyon çok çok kötü. Ayriyetten daha önce boşanilmis, durduk yere degildir herhalde. Ne yasandigini bilmiyoruz onceside. O yuzden "kadınlar sevmiyor, sunlarla ugrasmayin" tarzi yorumlar cidden boş, gereksiz.

Iki romantiklik yapti diye ( romantikligi tartisilir) adam cok sevmis olmuyor.
    Karisina dunyanin dayagini atip, kadin baba evine gidince ise geri donsun diye kapisinda yatan, yoluna gül seren adamlari da cok gorduk, okadar eziyet ettikten sonra boyle hareketler anlamini yitirir. Hersey disardan goruldugu gibi degildir.
    Yaklaşık 5 yıl önce , eşiyle ayrı yaşayan bir genç kadın çalışıyordu işyerimde. Günün birinde camdan bir baktık ki ayrı yaşadığı eşi kocaman bir "beni affet" yazılı pankartla işyerinin önünde yürüyor . Kız son derece sakin bir şekilde bana " bana 2 saat izin verir miniz ? " dedi. İzin alıp gitti. Geldiğinden nereye gittiğini sordum , cevaben "boşanma dilekçesi vermeye adliyeye gittim" dedi. Yani bu girişimler bazen ters tepebilir

vişneçürüğü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    piaggio beverly 300
    Adam daha önce konuşmadan etmeden direkt böyle bir organizasyon düzenlemiş, %50 evet %50 hayır olasılığını düşünmeden heyecanına yenik düşerek böyle bir şey yapmış. Ve sonuç haliyle fiyasko.. Hanım kızımızın davranışını takdir ettim, sütten ağzı yanan misali.. Haliyle iyice düşünüp karar vermek istiyor.. Evlilik bu, çocuk oyuncağı değil sonuçta.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    yapmayın şöyle yok pankartla yok dronla evlilik teklifi falan,
    senin en yalnız kalıp kendini ifade edeceğin o an arkadaşları toplamak nedir lan? kavgaya mı gidiyorsunuz anlamıyorum.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

sven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    davul-zurna
    ortada koşuşan çocuklar
    zırlayan 2 silindir
    havaya atılan kask
    video çekmeyen çalışan dayılar
    nasıl bir tarikata düştük demiştir kız içinden.

Adab-ı muaşeret denilen birşey var. Her konuda anlaşıldıktan sonra formaliteden teklif edilir, adet yerini bulsun diye.

Böyle kazı-kazan gibi evlilik teklifi mi olur

ufukt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşımız seviyor eyvallah da şu çevreye bakarsanız kızın neden cevap vermediğini anlarsınız. Motosiklet tutkun var ve sevdiği kıza "sen de tutkumsun" deme yöntemin de başarılı ama kardeşim bak bir etrafına her taraf çoluk çocuk. Kiminin elinde bidon , kiminin elinde oyuncak gibi bir şeyler var. Millet olayı gırgıra vurmuş , sen elindeki kaskı havaya fırlatmış hoplama eşliğinde kıza yumulurcasına sarılmışsın. Kızın eline bakıyorum bir kaç tane özensiz çiçek , belki de parktan bahçeden yoldun. Off of , bütün bu olumsuzlukları düşününce olan biten doğrudan özetlenmiş oluyor. Azim var ama gidiş yolun kötü. İnşallah bir sonrakinde kabul edilirsin...

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Kıza helal olsun. İnsanlar var diye geçiştirmeye çalıştı. Bi kerede hayır dedi ama duyulmadı. Cevabı hayır zaten onuda rezil olmayacağı yerde söyleyecek.

Ben kızın yerinde olsam o saçma hareketlerden sonra dönüp kaçardım. Yine iyi sabretti.

bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    Tek takıldığım nokta benim türbanlı bacımın diye başlayan sözlerden bahsi geçen din alimleri ne hikmetse Namehremden dem vurmamışlar hayret.
    Türbanı olsunda herşey helal heralde.

Annibal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda wave 2004
    metehan öyle bir karşılaştırma videosu yap izleyelim youtube da
    Metehan07-70 bunu beğendi.

ceydamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hero pleasure
    EVET sözü için böyle şatafata ve psikolojik baskıya ne gerek vardı.
    Evet diyeceğinden emin olduğun insana unutmayacağı bir gün yaşatmak için yapılacak türden bir süprizdir bunlar.
    Ama arkadaşımızın ki tamamen gösteri ve psikolojik baskıya dönüşmüş.

Evet diyebilecek olsaydı zaten derdi gerek yoktu. Ighhh neredeyse bir yıldır nişanlıyım daha evlenme teklifi almadım!! Pislik herif.

(yok valla kıskanmadım)

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konuyu okuyunca aklıma "yunusus" kardeş geldi ...

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)