Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

E-5 Karayolu'nda ölümüne kavga (video)

Motovento
    REKLAM ALANI
    matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Kesin kask kamerasıda vardır bunun. Tabi patatez olunca atamamıştır videoyu.
    twisten bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Piaggio Beverly 300
    Haklıyken haksız duruma düşmemek çok mühim. Tüm doğrular siliniyor bir anda. Şunu unutmamak lazım ki; her tip insan var trafikte. Yeri geliyor kardeşimizle bile hiç benzeşmiyorsak, trafikte de yaptıklarını alttan almasını bekleyemezsin. Yine çatacak olanlar çıkacaktır muhtemelen, ben taksiyi ya da motosikletliyi savunmuyorum. Sadece bu tarz şeylere bulaşılmaması gerektiğini savunuyorum.

Cinayete teşebbüsten yargılanması gerekiyor. Ama adamın hafifletici sebebi var. Milletin aynasını kırmayın . Hata her zaman olucak , sinirlenmenin de bir adabı var. Ülkemizde eğitim seviyesi düşük insanları övdüğünüz sürece bu algı ne motorcu da ne taksici de değişemeyecek. En büyük erkeklik efendi kalabilmektir. Kavganın da tartışmanın da bir adabı vardır. İlla kırıcaksanız da kafanızın içinde beyin denen bir bölge var açık yolda kırıp canınızı riske atmayın bari.
    Salurbey bunu beğendi.

BerKToprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HİLTİ
    Taksicinin aynasını niye kırıyorsun. Bu ara kamera takan kafasına kendini bi halt sanıyor. Ne gerek var böyle tartışmalara Aldinmi şimdi oldumu böyle. Olan sana oldu bence çok yerinde oldu sonuç. Bu ahlaksızlar yüzünden bizi öcü gibi görüyorlar.

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Öfkeyle kalkan zararla oturur derler.

Şu ayna kırıp video ya çekenler yüzünden moda olmaya başladı gibi geliyor bana

Trafikte sakin ve dikkatli olmayı öğrenmesi lazım herkesin.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gün geçmiyor ki, bir olay daha yaşanmasın

Alıntı BerKToprak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Taksicinin aynasını niye kırıyorsun. Bu ara kamera takan kafasına kendini bi halt sanıyor. Ne gerek var böyle tartışmalara Aldinmi şimdi oldumu böyle. Olan sana oldu bence çok yerinde oldu sonuç. Bu ahlaksızlar yüzünden bizi öcü gibi görüyorlar.
    Yerinde oldu demek ne demek . Tamam motorcu suçlu da adamı bariyerlere atmak nedir bu mu senin dünya görüşün. Yaptığı yanlış ama olayları bilmiyoruz ve naparsa yapsın sonucunda cinayete teşebbüs haklı sayılamaz. Hem yasal hem vicdani açıklanacak bir tarafı yok.

Motosikleti
    1970 Triumph Tr6
    Demek ki ayna kırmanın verdiği zevk kemik,kol bacağının kırılmasından verdiğinden fazla.

Taksici çok büyük sıçtı... Hastane raporu vs. varsa, şikayet ederse motorlu, o taksici daha belini doğrultamaz ben diyim...
    jimi_hendrix bunu beğendi.

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    sanırım motosiklet kaçmaya çalışırken kaçamadı.
    gidonda rüzgarlık varmı yokmu anlayamadım ama var galiba
    aynayı kırdıktan sonra elini gaza getirip gezı verene kadar adam vurdu o arada.
    vurmadan önceki anda motor hızlı kalkıştaydı galiba.

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Elbette bir ayna ile bir kırık parmak bile kıyaslanamaz. Ama şu da bir gerçek ki böyle bir durum tahrik olarak değerlendirilir. Şahsen 30-40 bin km araba kullanmış biri olarak elimden geldiğince trafikte sakin olmaya çalışırım. Ama biri benim aynamı kırsa refleks olarak o anki sinirle böyle bir şey yapmam diyemiyorum. Çünkü bu tip olayları izlerken bile sinirleniyorum. Umarım hiçbir zaman tecrübe etmem böyle bir şeyi de öğrenmek zorunda kalmam.
    feti_can bunu beğendi.

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    "Yanlış yapanın alıcan aynasını!.." diye millete gaz verenler kına yaksın...
    doghouse, tenereci ve feti_can bunu beğendiler.

Motosikleti
    cbf150, fzs600
    TAMMMMAMMMMMMMMMMMMMMMMM OLDU MU ŞİMDİ. Bir önceki ayna vurmalı kırmalı video ki hak yerini bulmuşçular şimdi yorum yapabilir mi ?

Ne diyoruz kime ne anlatıyoruz. Kendi gününüzü belkl de gençliğinizi hayallerinizi berbat etmeye değer mi ?

Neyse çatışmalar ve ben öyle değil böyle demiştim diyenler birazdan başlar...

neyzen38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    iki adet zeka yoksunu içeren video. en ufak tartışmada ayna kırmaya kalkıyoruz. birinin ayna kırmak haddine değil diğerinin motorcunun üstüne sürmek haddine değil. ikisine de acımam. az sakin olmayı bilsin trafiğe çıkan

drumstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xtreme max "250"
    "Araba kullanmaya yeni başladım, sol tarafımdan çarpan birşey görüp sesini duyunca irkildim, istemsiz olarak direksiyonu sola kırıp gaza bastım. Kasıtlı olarak yapmadım." dese sıyrılır bence taksi sürücüsü veya başka bir araba kullanıcısı.

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    Alıntı Riptalon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biri ben arabamdayken bana bunu yapsa ineceği yere kadar takip eder indikten sonra arabayla motora sağlam bir geçiririm. Böyle saçmalık olmaz. Ayna kırmak nedir. Bu devirde standart bir araba aynası kaç paradan başlıyor haberiniz var mı?
    Riptalon kardeşim

arabayla sen motorumu yakalıycaksınhemde ineceği yere kadar
    bu cümleyi motor kullanan birisi yazmaz,,hiç bir araba ile motoru yakalayamazsın,buna imkan yok

ancak boş otoyolda düşük cc motora yaklaşırsın ama eğer motoru kullananın haberi varsa yine yakalayamazsın,,adam emniyet şeridinden tersine döner yine kaçar sen kalakalırsın

yalnız motorcunun aynayı kırmasını tastiklemiyorum,çok yanlış bişey,birde bu işin kul hakkı boyutu var,,benimde aracım var bende yakalasam döverim ama kaçarsa yakalamanın imkanı yok

Motosikleti
    HİLTİ
    Taksici dersini vermiş. Og olsun. Umarım bu ibret olur. Elalemin aynasını kırıp kaçıcan.yok ya adama o aynayı monte ederler öyle.

mehmet tufan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN
    bu allahın belası şehirde birbirine kızıp silah çekip birbirini vuran insanlar var ne aynası allah aşkına.
    cemi cümle kafayı yemiş bu şehrin insanları.
    lanet olsun motorcusuna da taksicisine de. medeniyetten uzaklaştıkça uzaklaşıyoruz. arap olduk iyce.
    Salurbey ve jimi_hendrix bunu beğendiler.

Motosikleti
    HİLTİ
    Alıntı tenereci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yerinde oldu demek ne demek . Tamam motorcu suçlu da adamı bariyerlere atmak nedir bu mu senin dünya görüşün. Yaptığı yanlış ama olayları bilmiyoruz ve naparsa yapsın sonucunda cinayete teşebbüs haklı sayılamaz. Hem yasal hem vicdani açıklanacak bir tarafı yok.
    Herkesin psikolojisi kaldırmaz bu durumu. Koy kendini o aracın yerine. Ben motorcuyum. Bu bana yapılsa o aynayı o motorcu ya monte ederim. Taksiciyi savunmuyorum yapılan çok yanlış.
    Yolver gitsin .

Riptalon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMax 300
    Alıntı YERUÇAĞI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Riptalon kardeşim

arabayla sen motorumu yakalıycaksınhemde ineceği yere kadar
    bu cümleyi motor kullanan birisi yazmaz,,hiç bir araba ile motoru yakalayamazsın,buna imkan yok

ancak boş otoyolda düşük cc motora yaklaşırsın ama eğer motoru kullananın haberi varsa yine yakalayamazsın,,adam emniyet şeridinden tersine döner yine kaçar sen kalakalırsın

yalnız motorcunun aynayı kırmasını tastiklemiyorum,çok yanlış bişey,birde bu işin kul hakkı boyutu var,,benimde aracım var bende yakalasam döverim ama kaçarsa yakalamanın imkanı yok
    Motor da araba da kullanıyorum ve her şeyin farkındayım. Dediğimin arkasındayım. Elimden geldiğince takip eder, gerekirse plakasını alır bir şekilde adres bulur o motora zarar veririm. Bu insanlar hepimizin imajını zedeliyor. Burada konu hakkında en ufak geyik muhabbeti dahi yapmamak gerek. Zaten bize karşı ciddi bir düşmanlık var. Bunu değiştirmek için ne yapmalıyız diye tartışacağımıza burada kim haklı diye konuşuluyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)