Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

4RIDERS Breeze Yazlık Bot Kampanyası

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Önümüz yaz, ayaklarımız hem korumalı olsun hem de serin olsun diyelerin çözümü neredeyse hiç yokdu şimdiye kadar.

4RIDERS markası ile gerçek deriden, kaydırmaz taban ve nefes alabilir, darbe emici ara tabanlığı ile yeni bir bot üretti. Deri bölgelerin arasında sürtünmeye dayanlıklı gerçek Cordura kumaş bölgelerden ayak içine kontrollü bir şekilde alınan serin hava file yapılı aynı zamanda terletmeyen ve teri kolayca dışarı atan özel astarı sayesinde ayaklarınıza yeterli miktarda serin hava girmesini sağlamasının yanında ayakta oluşacak teri hızlı bir şekilde absorbe edip kendi üzerinde kurutarak ayaklarınızın terden ıslanmamasına yardımcı oluyor.

Diğer özellikleri ise zaten standart olarak kaval kemikleri ve bilekte darbe emici Impactec korumalar. Burun ve topukta sertleştirilmiş koruma bölgeleri ile vites değiştirme pedi.

Bunun dışında ise yeni taban yapısı kolay yürümeyi sağlarken vites ve fren hassasiyetini arttırıyor. Özel kauçuk yapısı sayesinde yağa karşı dayanıklı ve kaydırmaz tabanı yere tutunmanıza yardımcı olacak.

Bu yaz ayaklarınız güven içinde rahat edecek.

4RIDERS Breeze Yazlık Bot Hakkın Ayrıntılı Bilgi için Tıklayın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    O doksan (90) kuruşu almazlarsa zarar ederler

erol 62 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS
    Zamanında kışlığını kullandım beş para etmez, yazlığını denemem bile

fatihy1977 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki z 250 sl
    Aramızda kışlık olanı kullanan basklarida varsa yorum yapsınlar da biz de gerçeği anliyalim.Cunku ben almayı düşünüyorum.ama gerçek yorumlar bekliyorum.
    alp010 bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2017
    Ben de yarın ya yds den kısa yazlık botu alıcam ya bunu karar veremedim hala önceliğim uzun ömürlü olması, güvenlik ve yaza uygun olması. Kullanıp çok memnun olan var mıdır? Barkın abi fiyatına göre iyidir zamanında kullanmıştım demişti. YDS den çok memnun insanlar ondan kararsız kaldım .

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)