Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu

YAMAHADAN BİR ZAM DAHA ! 28.04.2017

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı Dr. Fatih adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R25 18.750 !!! Şakayı da geçmiş bu başka bi şey olmuş..
    Olur mu ya, motor o biçim şekil, bir de 36 BG.

ABS'liler gelince görün siz eğlenceyi...

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:42 ----------

Alıntı Salurbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklısın. Zaten tüm fiyat politikasını anlayamadık. R1 olmuş 90 bin. 125cc 20 küsür. Hem vergiler hem döviz, üzerine zamlar. Böyle devam edecek. Hiçbir beklentim yok,muhtemelen yamaha bir veya iki zam daha yapar.
    Asıl bir beklentisi olmaması gereken biz değiliz Yamaha'dır. Onlar bunu idrak ettiklerinde zaten batmış olacaklar.

Her zaman söylediğim gibi, fiyat performans ürünü olmayan motorlara para vermeyin.
    Capitao_3 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Capitao_3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125(Sell)- RTR 150(Sell)- CBF 150- TNT 250
    dolarda artmıyor ne alaka bu zamlar. yataksaraR25 olmuş 18.750 waaaawwww
    Ali Bircan bunu beğendi.

cıbırlover1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Ilk kez yurt disina geldigimde biraz az para harcar donuste mt-07 alirim diyordum Geri donusume InsAllah 2 ay kaldi ve elimdeki para ile degil mt -07 sifir mt-125 zor alicam

Capitao_3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125(Sell)- RTR 150(Sell)- CBF 150- TNT 250
    dolarda artmıyor ne alaka bu zamlar. yataksaraR25 olmuş 18.750 waaaawwww

Sivil itaatsizlik. Yani almayın arkadaş.

Yolda 1980 model İkarus otobüsün size selektör yapa yapa arkanızdan geleceği basit 125 cc motosiklete 20 bin TL mi istiyorlar? Almayın abi. Eski alın, YBR CBF Pulsar, gerekirse ikinci el alın ama girip şu fiyatlara ziyan olmayın.

Bakın bir motosiklet normal şartlar altında 100 bin km civarinda dahi ikinci el alınabilir, bakımı düzgün yapılan motor 200 bin km civarına rahat ulaşır. Boyle düzgün motor bulunur.

Sıfır alıp 20 bin km oldu artık değiştireyim kafasindan ne olur kurtulalım.
    ozgurakman ve essegesse bunu beğendiler.

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    2018 için fiyat tahminimi yazmak bile istemiyorum

BAIIHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB1000R
    hala en iyi f/p motorlarına sahip firma.

mt09 ve 07'nin italyan ve ingiliz muadilleri arasında hala 10-20000 tl kadar farkı var.

yurtdışı satış fiyatlarına vergi ve kur matematiğini uyguladığınız anda hala ucuza yada aynı fiyata sattığını da görebilirsiniz.

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Az bile zam gelmiş,en az 500 zam gelmeli,sigorta,benzin fiyatları tavan yapmış,Yamaha zam yapmış çok mu?? Dişinizi sıkın ne kaldı 2023'e
    Bizim milletimiz hak etmiş
    espresso ve essegesse bunu beğendiler.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Bence iyi taktik ,baktılar milleti öpen yaranıyor,dediler bir kazıkda biz soksak bunlar sesini çıkarmaz.Yanlışmı söylüyorum abi bu ülkeyi somali gibi refah seviyesine getirenleri el üstünde tutmuyormusunuz.Müstahak bence helal olsun yamahaya.Bende şu an yamahaya biniyorum iyice sevinç kapladı içimi.
    fz6_fazer ve espresso bunu beğendiler.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Reşit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O değil de 66666 lira nedir yahu. Alenen taşak geçiyorlar
    Yakın zamanda

R25 22.222 tl

Tracer 700 44.444 tl

MT-09 tracer 55.555 tl

YZF R1 99.999 tl

seçkin yamaha severler için özenle hazırlanmış fiyatlar.

Depeoda 10 km benzinciye sidik zoru ile yetebilen yakıt hediye!
    Shrieker bunu beğendi.

Syesilta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 Honda CBR 250R
    Yamaha sen kimsin ya ? ��

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Asıl bir beklentisi olmaması gereken biz değiliz Yamaha'dır. Onlar bunu idrak ettiklerinde zaten batmış olacaklar.
    Yazık Yamaha'ya. Ekonomisi çökmeye yüz tutmayan yüz küsür ülkede satmaya devam etmek zorunda kalacaklar... Çok yazık.
    Evrim Ergin, espresso ve zekeriyaimam bunu beğendiler.

PetyrBaelish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    R1M parasına, 2017 H2 ya da S1000RR alınır.

Yamaha'ya değmez bu paralar.

Motosikleti
    -
    .

Olay tamda bu malesef..

[IMG][/IMG]

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    2017 r6 alan arkadaşlar video koymuşlar,"cold starting issue" soğukken marş almaması ve motorun çalışmama problemi ile alakalı. ABD'de yaşayan motor sever arkadaşlar bunlar,3 tane video eklenmiş farklı kişiler. Hepsinde aynı sorun. Altında comment ler kısmında biraz kritigi yapılmış. Dakka 1 gol 1 durumu var,moraller bozuk. Çok güzel motor,bakalım biraz piyasada kalsın kronik veya üretim hatası sorunlari olacak mı? Yamaha konusunun altına yazmak istedim. 66.666 tl verip ilk dakkada sorun yasarsam benimde moral epey bozulur.

metalman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sıfır yamaha xv950 mi alsam? 2. el harley 883 mü? Arada kalmıştım iyi oldu harley kesinleşti
    essegesse bunu beğendi.

Motosikleti
    SD 1290R
    2017 r6 alan arkadaşlar video koymuşlar,"cold starting issue" soğukken marş almaması ve motorun çalışmama problemi ile alakalı. ABD'de yaşayan motor sever arkadaşlar bunlar,3 tane video eklenmiş farklı kişiler. Hepsinde aynı sorun. Altında comment ler kısmında biraz kritigi yapılmış. Dakka 1 gol 1 durumu var,moraller bozuk. Çok güzel motor,bakalım biraz piyasada kalsın kronik veya üretim hatası sorunlari olacak mı? Yamaha konusunun altına yazmak istedim. 66.666 tl verip ilk dakkada sorun yasarsam benimde moral epey bozulur.
    Amerika'da "Yamaha R6 cold starting issue" deyince iki tane YouTube videosu cikiyor. Ama o konuya ait forum basliklari hep 2006 ve 2007 yillarindan. Uluslararasi R6 forumunda da (http://www.r6-forum.com) 2017 modeline has boyle bir sorun iceren basliga rastlamadim. Eski modellerde subap araliklarini ayarlayinca duzelmis sorun.

Yeni bir motosiklette boyle bir sorun olmasi kotu tabi. Ancak ne kadar cok rastlanan bir problem oldugu onemli. Cogunlugun basina gelse forum kayniyor olurdu... Simdilik istisnai bir durum gibi duruyor. Zaten aldiklari yere goturduklerinde ilgilenmek zorundalar.

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    2017 r6 piyasaya çok yeni çıktı,alıp kullanan ve video log ceken sayısı daha da az,buna rağmen 3 ayrı kullanıcı benzer sorunları kısa videolarla çekip koymuş. Brand new bir motor,gıcır gıcır,böyle bir sorun olmaması gerekirdi (ufak sinek migde bulandirir). 2006 2007 modellerde var olması daha da kötü bir durum, yenilenmiş 2017 versiyonunda aynı sorunun A'sının esamesinin okunmamasini beklerdim. Yamaha bir ders almamış hala ayni mevzu devam ediyor demek ki.

Dakka 1 gol 1 durumu hoş olmadı. R6 almayı düşünen biri olarak beni gayet negatif etkiledi gelen ilk videolarda bunları izlemek.Makina yeni,daha çok kullanıcı alsın geri dönüşleri izlicem,sabır ve zaman meselesi.

Motosikleti
    SD 1290R
    2017 r6 piyasaya çok yeni çıktı,alıp kullanan ve video log ceken sayısı daha da az,buna rağmen 3 ayrı kullanıcı benzer sorunları kısa videolarla çekip koymuş. Brand new bir motor,gıcır gıcır,böyle bir sorun olmaması gerekirdi (ufak sinek migde bulandirir). 2006 2007 modellerde var olması daha da kötü bir durum, yenilenmiş 2017 versiyonunda aynı sorunun A'sının esamesinin okunmamasini beklerdim. Yamaha bir ders almamış hala ayni mevzu devam ediyor demek ki.

Dakka 1 gol 1 durumu hoş olmadı. R6 almayı düşünen biri olarak beni gayet negatif etkiledi gelen ilk videolarda bunları izlemek.Makina yeni,daha çok kullanıcı alsın geri dönüşleri izlicem,sabır ve zaman meselesi.
    Ayni sorun olmasi cok mumkun degil, cunku yeni uretilmis motor subap ayari istemez. Okudugum sorunlar hep 10000km ustu ve garanti disi motosikletlere ait. Aslinda bir cok Avrupa motosiklet markasi icin standart bir durum; ama bir Japon markasi icin alisilagelmis dayaniklilik beklentisinin altinda.

Bence de bekleyin, durum nedir degerlendirip ona gore hareket edin. Ama r6-forum.com, bu tip problemlerle ilgili en dengeli bilgi alacaginiz yerdir. Cunku sadece problemi olan degil, olmayan da yazar. Problemli olan geri goturunce sorunla nasil igilenildigini, varsa cozumunu de yazar. Yamaha konuyla ilgili technical bulletin veya recall yayinlarsa hemen post edilir. Bence orayi takip edin.
    Salurbey bunu beğendi.

siptar23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yamaha Türkiye kullanıcıları için böyle saçma fiyat politikasına mı giriyor, inşallah alan olmaz. :D :D :D

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler