Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

YAMAHADAN BİR ZAM DAHA ! 28.04.2017

Motovento
    REKLAM ALANI
    TlntS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sanausbe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamaha bu segmentte zamları 10'ar 10'ar yapıyor.

Bu sene (2017) Süper Tenere, R1 ve tahminen R6 hiç gelmeyecek. Ellerinde hala 2015 R1 ve 2015-16 Süper Tenere var.

Getirmeyeceği motora da tavan fiyat koyuyorlar ki hani kazara birileri almak falan isterse getirmemek için bir sebep olsun.
    2015 r1 i çıkarsın satışa 55-60 binden hemen alalım adamlar 2017 uctu diye 2015 ine en düşük 63 çekiyor. Yamahada rahatlar elinde stok kalmaz :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    İsim yazıyordu Tuna 2017 r6 için. Satışı olur. İstanbul 20 milyonluk şehir. Seni de yazayım abi dedi yok yazma dedim şimdilik

alasehirli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARORA AR-125/43
    Alıntı ahe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R125 in fiyatı r25ten daha yüksek aynı şekilde mt125 de mt25ten hahaha bu nasıl iş
    R125 ABS li o yüzden daha yuksek

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    tracer900 kullanıyordum. yeni kasa mt09 çıktı gördük beğendik dedik alalım. neyse tüm planlar o yönde falan, öncelikle motoru bulamadım. resmen bulamadım hiçbir bayide yok. tarih vermiyorlar, renk seçtirmiyorlar. dedik neyse tamam bekleyelim madem, sonra bu zammı görünce çükerim yapacağınız işi dedim hızlıca tracerı satım, mt9 a göre 20 lira daha fazla verdim gittim yakışıklı bi tane z1000 aldım. şimdi onlar düşünsün. tırrek yamaha.
    Salurbey ve essegesse bunu beğendiler.

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Son fiyat listesine göre XMAX300 ile FORZA300 arasında büyük bir fiyat farkı oluştu. Honda aradaki uçurumu kapatmazsa FORZA300 artık müşteri bulur gibi.

gorefest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT09 Tracer
    Bu fiyatlara motosiklet falan alınmaz, alınmamalı da var olan motorunuza iyi bakın yada 2.el bakın fakat 2.el de doğal olarak uçuyor, fakat işin özünde ekenomimiz maalesef kanalizasyon çukurunda olduğu ve toparlanması en iyi ihtimalle 5-7 yıl arasında görünüyor hatta imkansız görünüyor en iyimser tahminim 20 sene o tahmine göre de yönetim değişçek kafalar değişçek falanda oohoooo, en iyisi unutun motosikleti farklı hobilere yönelin

Alıntı gorefest adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu fiyatlara motosiklet falan alınmaz, alınmamalı da var olan motorunuza iyi bakın yada 2.el bakın fakat 2.el de doğal olarak uçuyor, fakat işin özünde ekenomimiz maalesef kanalizasyon çukurunda olduğu ve toparlanması en iyi ihtimalle 5-7 yıl arasında görünüyor hatta imkansız görünüyor en iyimser tahminim 20 sene o tahmine göre de yönetim değişçek kafalar değişçek falanda oohoooo, en iyisi unutun motosikleti farklı hobilere yönelin
    Bence unutmaya gerek yok milleti tokatlayın. Madem millet bu kara düzene eyvallah diyor. Onlara göre ekonomi süper. O zaman bizim motorlarıda onlar ödesin :D

Tabi bu tamamen kara mizah.

fiyatlara saymak isteyenler icin up
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Alıntı gorefest adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işin özünde ekenomimiz maalesef kanalizasyon çukurunda olduğu ve toparlanması en iyi ihtimalle 5-7 yıl arasında görünüyor hatta imkansız görünüyor en iyimser tahminim 20 sene o tahmine göre de yönetim değişçek kafalar değişçek falanda oohoooo, en iyisi unutun motosikleti farklı hobilere yönelin
    Kardeşim yeni Güney Kore'den döndü, biliyorsunuz 1960 lı yıllarda ekonomi olarak eşit 2 ülke idik. Şimdi öyle şeyler anlattı ki inanılmaz, adamlar 3 asır koymuş bizimle aralarına, öyle bir eğitim sistemi, öyle bir bilinçli, çalışkan toplum yaratmışlar akıl alır şey değil.Biz gerçekten sefil durumdayız arkadaşlar.
    espresso bunu beğendi.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Gün gelecek mondiale binmek bile lüx olacak bu gidişle

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    R25 gibi harikülade bir motorun fiyatını neden 20.750 yapmazlar anlamıyorum.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Alıntı MazhaRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R25 gibi harikülade bir motorun fiyatını neden 20.750 yapmazlar anlamıyorum.
    Gopro'ya para kalsın

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler