Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Shoei NXR KNN54 Kenan Sofuoğlu Kaskında Büyük Kampanya

Motovento
    REKLAM ALANI
    motorcu adam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Kenanla kafa yapımız hiç uyuşmuyor, bana olmaz demek ki bu kask.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:10 ----------

Alıntı Muhammett adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu siyasetteki kutuplaşma yalnızca hayır'cı kesimde var. Sol görüşlü arkadaşlarda yani. Ben bu güne değin sol görüşlü olduğu için sevilmeyen, lekelenmeye çalışılan, aşağılanan birisini görmedim burada. Yani aslında düşünce ve ifade özgürlüğünü belkide sol kesim daha çok savunan taraftır ama düşüne ve ifade özgürlüğüne en çok saygızlık edenlerde yine bu kesim insanları malesef
    Arkadaş sen kafan iyi yazıyorsun galiba. Bana bir tane evet diyen herkesi teröristlerle ayni kefeye koyan hayırcı göster. Yani bu ülkede sağcılar tarafından terörist olmakla suçlanan insanları sen ayrımcılıkla suçluyorsun. Evet dostum çok iyi gözlemlemişsin her şeyi.

Bu arada Kenan Sofuoğlu'nun Türkiye tarihinin gelip geçmiş en iyi motor sporcularından biri olduğunu kabul etmekle birlikte, kişiliğinin bir o kadar kalitesiz olduğunu düşünüyorum. Bu kadar iyi bir kariyere sahip olup kendisini sarayın soytarısı yapması çok üzücü bir durum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    bu paraya motosiklet alanlar var fiyat politikanızdan utanın kansız herifler. gerçi kargo bedavaymış pardon alınabilir yani.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:22 ----------

Alıntı motorcu adam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kenanla kafa yapımız hiç uyuşmuyor, bana olmaz demek ki bu kask.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:10 ----------

Arkadaş sen kafan iyi yazıyorsun galiba. Bana bir tane evet diyen herkesi teröristlerle ayni kefeye koyan hayırcı göster. Yani bu ülkede sağcılar tarafından terörist olmakla suçlanan insanları sen ayrımcılıkla suçluyorsun. Evet dostum çok iyi gözlemlemişsin her şeyi.

Bu arada Kenan Sofuoğlu'nun Türkiye tarihinin gelip geçmiş en iyi motor sporcularından biri olduğunu kabul etmekle birlikte, kişiliğinin bir o kadar kalitesiz olduğunu düşünüyorum. Bu kadar iyi bir kariyere sahip olup kendisini sarayın soytarısı yapması çok üzücü bir durum.
    ben. bundan sonra evetçiler terörist gibi bir şey gözümde.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Nedir bu Kenan nefreti? Bilmediğimiz ne var

Feyizoğlunu severim ama Kenanı sevmem, üzerinde yazı yazmasa alırdık ta.. sevmediğim birinin isminin bulunduğu kaskı da takmak zorunda değilim

Motosikleti
    Nc 750s dct
    Kenanmı aslaaaaaa üstüne para verirseniz bile takmam. Kenan motorcumu siyasetçimi belli değil.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Alıntı IRau adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üzerindeki knn54 yazılarını silsinler alırız.

@fatih.met Bu forumda senin kadar cahil, cüheyla, boş konuşan insan görmedim. Dikkat et insan dedim. Sen elin hdplisi ile aynı tarafta duracaksan kusura bakma adam değilsin. (Peygamber efendimiz HZ. Muhammed (sav.): Kim bir kavme benzerse, onlarlandır.) Osmanlıyı senin ataların bitirdi. Onlara söyle osmanlı geri dönüyor.

Motosikleti
    kawasaki z300 (2015)
    Alıntı Remzidemir41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kenan Sofuoğlu neden hiç sevilmiyor ?
    bende anlamıyorum ki neyin kafasını yaşıyorlar

Merdo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    adam dünya şampiyonu olsa da 54 plakayı oraya koyacak kadar vizyonsuz. mikro milliyetçilik, medeniyetsizlik göstergesi, çeteleşme binlerce şey sayılabilir. bunun yanında akpli olması, kasksız motosiklet sürmesi vs. de sayılır. sayfa sayfa döşerim de neyse.

Bunu seven var mı ya ?

İndirim hala devam ediyor. Stokları eritememişler görünüşe göre. Kaskların tarihi kaç acaba bilen var mı? 2015 ise atıyorum, 2yıllık kask alınır mı ? Kasklar 5 yıl sonra illa çöpe mi atılmalı bu konu ne kadar kesin acaba ? Hiç istemesemde shoei nxr hatrına almayı düşünüyorum

Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı John47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İndirim hala devam ediyor. Stokları eritememişler görünüşe göre. Kaskların tarihi kaç acaba bilen var mı? 2015 ise atıyorum, 2yıllık kask alınır mı ? Kasklar 5 yıl sonra illa çöpe mi atılmalı bu konu ne kadar kesin acaba ? Hiç istemesemde shoei nxr hatrına almayı düşünüyorum
    Kaskin ömrü nedir? Siz aldınız mi

mehmet tufan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN
    mantığım diyorki;
    kenan türk, hükümet erkanının peşinden gidiyor diye türk bir pilotu dışlamak türk'e yakışmaz. hükümetler geçicidir, gün gelir başka birileri hükümet'in başına olur, sağ sol fark etmez, bu sporcular mecburen onlara yakınlaşacaklar.
    kalbim diyorki;
    bışbıkınım cımırbışkınım diye yalaklanan kim olursa olsun gözümde zerre değeri yok. mualif olmak zorunda değil, başarıları ile ön planda kalmayı beceremeyen arda turan vari bu tipler'in adına yapılan hiçbirşeyin gözümde kıymeti yok.

velhasıl, benim zaten bu kaskı alacak kadar çöpe atacak param yok. banane.

valeros46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu kask son yıllarda üretilen bir kask değil. Kaskın fiber olduğunu düşünürsek üretiminin üzerinden bayağı zaman geçmiş bir kaskın malzemesi, koruma özelliğini kaybediyor. Daha yeni modeli olsa alınırdı ama buna para verilmez bence.

Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı valeros46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu kask son yıllarda üretilen bir kask değil. Kaskın fiber olduğunu düşünürsek üretiminin üzerinden bayağı zaman geçmiş bir kaskın malzemesi, koruma özelliğini kaybediyor. Daha yeni modeli olsa alınırdı ama buna para verilmez bence.
    Kutusu açılmamış ise , 2 yılda kaybedecegini sanmıyorum ben.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Alıntı valeros46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gazı da kaçmıştır tat vermez şimdi

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)