Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ücretsiz Motosiklet Teori Eğitimi / 18 Mart Cumartesi - İstanbul

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

18 Mart Cumartesi günü DRD Motorbikes Ataşehir şubesinde Go Moto Traning tarafından ücretsiz Motosiklet Teori eğitimi düzünleniyor!

Motosikleti, içgüdüsel olarak "Bisiklet sürer gibi" sürmek de bir seçenek.

Belki hayatımız boyunca birçoğumuzun geçtiği bu hatalı yola girmemek ise tam anlamıyla bilinçli bir motosiklet sürücüsünün atacağı adım
    Çeşitli büyüklüklerdeki makinelerin üzerine çıkarak sadece gaz kolunu çevirmenin motosiklet sürmek olmadığının bilincinde olan motosiklet binicileri dünyanın her yerinde, neredeyse her yıl bir bazen birkaç kez eğitim alarak, motosikletin daha uzun süre keyfine varıyor.

Hangi seviye olursa olsun, motosiklet sürüşünüze büyük katkıları olacak, yeni başlamak isteyenlerin kafasındaki pek çok “Acaba” sorusunun cevabını verecek olan teori sunumumuzda, hem güvenli sürüşün ilk adımlarıyla tanışacak hem de motosikletin trafikteki pozisyonunun “Yok arkadaş Türkiye’de motosiklet saygı yok” penceresinden çok daha öte bir tanımlaması olması gerektiğini göreceksiniz.

DRD Motorbikes Ataşehir Showroom’da, yine DRD Motorbikes tarafından desteklenmekte olan GO Moto Training tarafından verilecek Ücretsiz teori seminerine, motosikleti olsun, olmasın tüm motosiklet severleri bekliyoruz.

Yer: DRD Motorbikes Ataşehir

DRD Motorbikes Ataşehir

Barbaros mahallesi Kızıl Begonya Sokak
    Deluxia Palace H Blok No:9
    Ataşehir – İstanbul
    Tel: +90 850 460 7400

Etkinlik sayfası: https://www.facebook.com/events/1249235475197665/
    hknzrdm, Sj's ve blk_pasa bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    EĞİTİM İYİDİR.
    Metecim gidelim beraber

Ehliyetim yok motorumda yok ama yinede eğitim alabilir miyim ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)