Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Reklam panosu üzerine düştü! Motorcu ölümden döndü

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    AFRICA TWIN CRF1000L DCT
    Tek olumlu sey ambulans 4 dk da geldi.. Tebrikler bence..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    R25
    Şimdi kaza yapan abinin motoru metrelerce sürüklendi baya bi hasar vardır bunu kimin karşılaması lazım ?

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Bir kez daha anlaşılıyor ki bu ülkede durup dururken üzerine reklam panosu düşebilir ve ölebilirsin !

Yazık, gerçekten yazık.

Bir sürü şey yazdım yazdım sonra sildim. Kimi kime şikayet edeceğiz ki? Burada ne yazsak anlamsız.

Devenin neresi doğru ki boynu eğri diye gelmiş burada dert yanıyorum?! benim ki de boş lakırdı...

Motosikleti
    cıks
    yaralıya geçmiş olsun, yine ne varsa motorcularda var tebrik edilesi

reklam panosu kime aitmiş video da gösterdi mi? kesik kesik izledim göremedim

Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Alıntı freewill adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    E-5 Otoyolu Kozyatağı mevkiinde meydana gelen kazada üst geçide asılan pankart hareket halindeki motosikletlinin üzerine düştü. Kazada motosiklet sürücüsü ağır yaralanırken, olay saniye saniye başka bir motosikletlinin kask kamerasına yansıdı.

https://www.youtube.com/watch?v=5E70Lhq0w1Q
    Valla ne diyelim ilk başta arkadaşımıza geçmiş olsun allah acil şifalar versin bir iki nokta gözüme takıldı ;

1-)Arkadaş bu durumda iş kazasına mı girer sonuç itibari ile pankart oraya belediye izni alınarak para ile takılıyor
    2-)Ceket ile pantolon bağlantılısı olmadığı için sanırım ceket yukarı sıyrılmış
    3-)Çeneden açılır kaskın yetersizliği ortada

TheRain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki İntruder VL800 Volusia / kuba superlight200
    Arkadaşlar görüntüleri çeken ve medyaya servisinin arkadaşlarımın desteğiyle yapan benim. Cihan Abi şuan iyi hatta bugün ayrıntılı röpörtajı yapıldı. Show tv de yayınlanacak. Yaşanan bu olay ülkemizde artık hiçbir şekilde can güvenliğimizin olmadığını, düz yolda bile havadan üzerimize bela yağacak bir memleket olduğunu gösteriyor. Ben ve Cihan abinin birkaç metre önünden giden Kubilay abinin bu olayda şanslı ama Cihan abinin çok büyük talihsizlik yaşadığı bir olaydı bu kaza. Bu yüzden bu yaşanan olayın medya kanalıyla desteklenmesi ve Cihan abinin de işi yargıya taşıyarak gerekli yaptırımların yaptırılmaya çalışması yönünde ne yapılması gerekiyorsa yapmaya çalışıyoruz. Sizlerden ricam olayı paylaşmanız ve bu olaya karşı dışardan tepki toplamamıza destek olmanızdır. Şuan Cihan abinin sağ bileği kırık, sol dirseği hasarlı, yayınlamış olduğum videoda görebilirsiniz yüzünde yara ve sürtme ayrıca vücudunun diğer yerlerinde de ufak çapta darbe zedelenmeler var. Bu iş yarın bir gün hepinizin başına gelebilir. Motosiklet sürücüsü olarak bu tarz olaylarda bizi bizden başkası anlamıyor. Ayrıca herkese iyi dilekleri için teşekkür ederim.
    Videonun full hali https://www.youtube.com/watch?v=u9o1kFwFCBQ linkinden ulaşabilirsiniz.
    potasyum ve crxforever bunu beğendiler.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o reklam brandasını oraya öyle uyduruk bir şekilde asana öyle bir ceza vereceksin ki, diğer insanlar bir daha branda asarken 45 defa kontrol edip, sıkı sıkıya bağlayacak. olay budur.

Sam@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    97' Virago 250 / artık yok
    O panoyu oraya asanların hiç bir şekilde mantıklı bir savunması olamaz. Arabalar için bile tehlikeli. Kesinlkle o panolar yasaklanmalı, bu talihsiz kaza umarım örnek olur.
    TheRain bunu beğendi.

KumanBayram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Fizy 125 --> Pulsar 200 NS
    Yazık gerçekten bakalım daha neler göreceğiz
    TheRain bunu beğendi.

Motosikleti
    HERO KARİZMA
    yardıma koşan çekimi yapan ve paylaşan bilinçli ve sorumluluk sahibi motorcu kardeşimize teşekkür ederim.İşte bu...
    TheRain bunu beğendi.

fazil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xv250 / fz6
    Pano degil branda gordugum kadariyla. Sorumlusu yakalanip cezalandirilmali. Tazminat olabilir mesela, bundan sonraki hayatinda, kaza geciren motorcu arkadas icin calissin.

nogayali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Kinetic+Hero xpulse
    Çok geçmiş olsun verilmiş sadakası varmış...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)