Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Çaldığı Motosikleti Sahibine Satarken Yakalandı

Motovento
    REKLAM ALANI

Kamu hukukunun stabil işleyemediği yönetim sistemlerinde halk, doğru olmadığı halde kendi hakkını kaba yollarla aramaya başlar. Buda anarşiyi doğrur. Ejdadımızın yüzyıllar boyunca dünyanın en büyük toprak parçasına sahip olmasına vede hiçbir günümüz iletişim haberleşme aygıtları olmamasına rağmen yurtta sulhu sağlayabilmiş, cihana sulhu verebilmiştir.Biz temellerimizin geldiği yüzyıllarca uygulanan hukuk sistemlerini reddedip test örneği olmayan uygulanınca da başarısız olan yöntemlerle daha çok bu sahneleri görmeye devam edeceğiz. Her zaman denenmiş, doğru sonuçlar alınmış örneklerden esin, konsept alınmalı. Bu avrupa da olabilir, kendi kökenimiz olan coğrafyalardanda olabilir. Umuyorum en kısa zamanda şu hırsızlık belasının cezası hakettiği raddeye gelir. İyi forumlar dilerim.
    bursalıali bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Yalnız adam 25 motor götürmemiş 25 kez yakalanmış.Götürdüğünün haddi hesabı yoktur.
    Çivi çoktan cıkmış geri çakmak gerek..

Alıntı babacan61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Umuyorum en kısa zamanda şu hırsızlık belasının cezası hakettiği raddeye gelir. İyi forumlar dilerim.
    İyi de on yıllardır türkiyede durum böyle. Bunun düzelmesi için kim neyi bekliyor anlamıyorum ki,

Ayrıca hırsızlık suçuna zamanında bu tavizi ve hakkı kim niye verdi bu ülkede , o da ayrı konu

Motosikleti
    Şu an yok.
    Durum aynen öyle maalesef. Hırsızlığın cezasının olmadığını Polisimiz de vatandaş da hırsız da çok iyi biliyor... Acilen ceza kanununun değiştirilmesi gerekli. Avrupalı olalım diye Vakt-i zamanında Isviçreden uyarlanmış bu ceza kanunları bu ülkede işe yaramıyor yaramaz da...
    bursalıali bunu beğendi.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    19 yaşında, 25 kez yakalanıyor (yakalanmadığı vakalar daha fazladır) ve hala serbest bırakılıyor.
    böyle adalet olmaz olsun...

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)