Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

CF MOTO 400NK - CFMoto'dan 400cc Çift Silindir Yeni Model Geliyor.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı cxe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Japon markalarinin kronik sikintilarini ve ornek vermek gerekirse r25in yamahanin kalitesine yakismayan bir motosiklet oldugunu defalarca okuduk.

Bajaj in KTM ve Kawasaki ye parca tedarik ettigini, NS 200 un bazi mekanik parcalarinin Duke 200 ile ayni oldugu biliyoruz. iki marka ayni teknolijiye sahip. 30bin km uzerinde bazi ns lerin suan sorunsuz yurudugunu, 100bini deviren ns lerin oldugunuda biliyoruz.

Butceniz el verir japon degil avrupaya binersiniz, butceniz el vermez cin malina yonelirsiniz. Sizin mantiginizda da sorun yok, basit bir motosiklet olsun ama saglamlik hususunda kafam rahat olsun dersiniz. Benim mantigima da 125cc japona Pulsar RS 200den fazla para vermek yatmiyor.
    Yorma kendini, o arkadaş Triumph Daytona 675 alan bir arkadaşa bile Japon al dedi.
    fabialife, sheriff87 ve bursalıali bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Çok yakışıklı duruyor aynı markanın 150'lik olan modelide gerçekten şık motor bajajdan şık duruyor vesselam

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Shamy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kuzey kutbunda da uretilse japon japondur, tasarimi teknolojisi degismez. Hindistan mali nedir ya, çini,koresi bitti Hindistan cikti birdr basimiza. Hindistan zebillikten gebermiş bir memleket daha kendi insanina faydasi yok. Motor nasil.uretsin?

Bajaj 200 leri gorduk, yollarda dokulduler. Hondanin en dandik cb125 ace modeli bile en iyi bajajja tas cikartir. Japondan sasmayin hicbir zaman. Alacaginiz motor 50cc olsun ama yinede japon olsun.
    Hendeği kazın arkadaşlar, deveyi ben bulurum.
    sheriff87 ve Green Arrow bunu beğendiler.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

leons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    Dizayn muhteşem, tam 42,21 hp oluyor.

31,5 Kw x 1,34 = 42,21 HP

Arka teker hacmi çok iyi sele yükseliği çok güzel, dijital gösterge biraz çin malı kalitesinde duruyor sanki ama sıkıntı yok verileri oldukça iyi.

14-15 civarı olursa ben bile düşünebilirim

Motosikleti
    KTM DUKE 250 > Pulsar 200 NS
    Bajaj Domınar 400 35 hp olmasıyla benim hayallerimi yıktı. Hem Duke 390 blogu (44 HP DUKE 390) kullanıyorsun hemde beygiri kısıyorsun. Zaten 250 CC 36 hp japon motor varken bir üst vergi dilimine çıkıp daha fazla para verip 250 cc ile aynı performansı verecek motoru kimse tercih etmez haliyle. Onun için bu 42 hp lik alet çok güzel bir alternatif derken o gösterge ne öyle arkadaş dedim kendi kendime. Herşey iyi güzel süper göstergeye gelince mahvetmişler. Oyuncak gibi bakınca gülesim geliyor. :D
    sheriff87 bunu beğendi.

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uygun fiyatı ile çok iş yapabileceğini düşünüyorum.

Motosikleti
    Mondial cup, Pulsar 200 NS, Dominar, Honda NC750 S
    Alıntı PcK0PaT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bajaj Domınar 400 35 hp olmasıyla benim hayallerimi yıktı. Hem Duke 390 blogu (44 HP DUKE 390) kullanıyorsun hemde beygiri kısıyorsun. Zaten 250 CC 36 hp japon motor varken bir üst vergi dilimine çıkıp daha fazla para verip 250 cc ile aynı performansı verecek motoru kimse tercih etmez haliyle. Onun için bu 42 hp lik alet çok güzel bir alternatif derken o gösterge ne öyle arkadaş dedim kendi kendime. Herşey iyi güzel süper göstergeye gelince mahvetmişler. Oyuncak gibi bakınca gülesim geliyor. :D
    Benda tamamen aynı mantıkla bekliyorum. Bajaj çok pis yamuk yaptı şuan bajaj 400ü aldıracak tek şey fiyatı olur. Bekleyelim ve görelim.
    Sonuçta hepimiz ölecez...!

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teknik veriler kesin mi orası belli değil 35kw yerine hp yazılmış olabilir. Şurada bir kaç gün kaldı belli olur ne olduğu

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bakalım ne zaman göreceğiz

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teknik veriler kesin mi orası belli değil 35kw yerine hp yazılmış olabilir. Şurada bir kaç gün kaldı belli olur ne olduğu
    Neye birkaç gün kaldı? Motor hemen geliyormu yoksa?[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:30 ----------

Alıntı PcK0PaT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben göstergeyi çok beğendim göreceli bir durum bence bu

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:32 ----------

Yedek parça için site açmış adamlar tam oturmasada bişeyler var. http://www.cfmotoyp.com/tr

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Yahu arkadaşlar yüz kere söylendi forumda, şu BG işlerine kafayı takmayın. 10 BG dediğiniz şey sizi en fazla 10 km/saat daha yüksek hızda götürür o kadar. Bakın 29 BG Hyosung GT250R 170 yapıyor, 79 BG'lik GT650R ise 220 yapıyor. 10 BG'nin ne kadar az etki edeceğini siz tahmin edin artık. Sizin yolda "motor iyi gidiyor" dediğiniz şey torktur. Canı gönülden istiyorum şu motoru alan arkadaşlar R25 ile kalkış videolarını bir yayınlasınlar da biz de yorumları bir okusak. Ayrıca şunu da diyeyim, bu motor bence de Bajaj Dominar 400'den daha güzel bir motor fakat tek silindirli olduğu için kalkışta Dominar 400 her türlü CF Moto 400NK'yı geçecektir. Ta ki son süratlere gelene dek.
    bursalıali ve huduni bunu beğendiler.

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Son hızla ilgili bir beklenti icinde olan yok zaten kimse bununla ilgili birsey söylemedi. Bu motoru digerleinden ayıracak en büyük faktör 2 silindir olması. Defalarca duke390mı alsam dedim her defasında 400cc tek silindir motormu olur diye dusunerek vazgectim. Bu motor hem 2 silindir hemde harika bir tasarım yapmislar. Fiyatıda 15-16 olacak büyük ihtimalle. Eğer önemli bir kronik sorun çıkmazsa ve ilk serilerden insanlar memnun kalırsa duke390 ve dominar400'ü sattırmaz diye düşünüyorum.

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    MT-7 den fazla esinlenmiş arkadaşlar..

Motosiklete ilgisi olan herkez bu motoru şekil yönünden sevecektir.
    İyide hep transfomers tipi makinalar mı satar arkadas.
    Şu motor gelse alacak yokmudur...
    CB400superfour
    Biz güya uzaya gidiyoz elin japonu arka cift amortisör demir boru şase hava soğutma yuvarlak tas far dan vaz geçmiyor.Bir bilene danışmak lazım...

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Şekil şemal olmuş. Fakat çinlilerin tipik hataları bu motorda da olacak. Bundan emin olun. Adamlar ne ürettiklerini kendileri bile bilmiyor. Yada yazı yazma ile araları yok. "Sele Yüksekliği : 95mm"
    9.5 cm desek kurbağalar, 95cm desek zürafalar binebilir. Bu çinliler enteresan adamlar. Okyanusu geçip kıyıda boğuluyorlar.
    aksoyy, dyavol-77 ve hhkmgl bunu beğendiler.

aksoyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr125 ,pulsar ns 200 , kawasaki er6n
    Akşam akşam kahkahalar attım ya Allah da seni güldürsün
    Herkesten hızlı sürmek,yalnız süreceğinin garantisidir Zonguldak-MT

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    internette yabancı sitelerde marka hakkında kısa bir araştırma yaptım atv leri hakkında parça kaliteleri hakkında olumsuz yorumlar şikayetler okudum ve bu biraz tadını kaçırdı

o markanın fiyatı pahalı yani yeni bir marka girerken bizde yeniye çok zor ilk başta kazanmaması falan lazım

Motosikleti
    R25
    Şekil olarak duke ye özenmişler

Motosikleti
    Dominar 400 - V15
    şahsen bunun 650liği bu kasasıyla gelirse ( ki internette fotoğrafları var ) ve fiyatı şuanki gibi olursa ben siyahından bir tane kesinlikle alacağım.
    bursalıali bunu beğendi.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)