Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet Yarış Oyunu Ride 2 nin Pistleri Tanıtıldı (video)

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bandai Namco ve Milestone stüdyolarının beraber geliştirdiği motosiklet yarış oyunu Ride 2 'nin pistlerini tanıtan video yayınlandı.

Motosiklet yarışı hayranlarının en sevdiği oyounlardan biri olan Ride serisinin ikincisinde kullanulan yolları ve pistler, bu videoda kısa da olsa görme imkanınız olacak. Oyun yakın zaman PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında meraklılarının beğenisine sunulacak.

Ride 2'nin yeni tanıtım videosunu

07mehmet07, ramcixx ve Alper_tim bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    07mehmet07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw s1000rr
    Keşke pistleri değiştirselermiş, en azından sokak yarışlarının olduğu şehirler farklı olabilirdi, gördüğüm kadarıyla drag yarışlarının yapıldığı pistler hariç bütün pistler aynı

essegesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco New Grand Dink 250--Honda CB 900F Hornet
    Ben gene söylüyorum.Bu oyunun grafikleri çok güzel ama oynanılabilirlik rezalet.

Daha önce de yazdım.PS2 de ki Tourist Trophy adlı oyun bütün motosiklet oyunlarını siler atar.Zaten yapımcısı da Gran Turismo ile aynıydı.Tek dezavantajı,en yüksek model motosiklet 2006 modeldi.
    ramcixx bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM DUKE 250 > Pulsar 200 NS
    Diğer konsolları bilmiyorum ama PC'de oynanabilirlik ve kontrol açısından en iyi motosiklet oyunuydu bence. Düzgün bir crackını bulamadım oyun halen duruyor bende sorunsuz çalışan crack bilen var mı ?

Motosikleti
    Dominar 400
    Oynanabilirlik el alışkanlığı ile ilgili bence.
    MotoGP oyunu da çok eğlenceli. Ekranı ortadan bölebiliyoruz ve arkadaşımız ile oynayabiliyoruz. Çekişme güzel oluyor.

ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000 - f650gs - cbf600
    Alıntı essegesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben gene söylüyorum.Bu oyunun grafikleri çok güzel ama oynanılabilirlik rezalet.

Daha önce de yazdım.PS2 de ki Tourist Trophy adlı oyun bütün motosiklet oyunlarını siler atar.Zaten yapımcısı da Gran Turismo ile aynıydı.Tek dezavantajı,en yüksek model motosiklet 2006 modeldi.
    Hocam oynanabilirlik açısından bende sıkıntı yaşıyorum laptop'um da fakat benim durumum şundan rezalet. Oyun grafikleri çok iyi olduğu için bilgisyarımın grafikleri yeterli olmuyor. Dolayısıyla bazen pist dışına çıkıyorum ufak tefek takılmalar oluyor...

Bilmem sizde ki oynanabilirlik sorunu neyle alakalı...
    - - Booooobbbb... buuuuuuuuu - -

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İlk oyunu ek paketleri ile beraber bu yıl Steam'den indirimle 25 TL ye almıştım.Oyun ilk çıktığında oynanabilirlik harbiden çok kötüydü ama son güncellemelerle beraber,gamepad ile oynandığında gayet zevkli ve oynanabilir bir oyun olmuş.İkinci oyunu da merakla bekliyorum.

Motosikleti
    KTM DUKE 250 > Pulsar 200 NS
    Arkadaşlar mrb oyunun PC tam sürümü çıktı şuan internette mevcut. Konu Açtım ama korsan oyun olduğu için mi nedir konu onaylanmadı. Şuan indirdim kuruyorum. Google ufak bir arama ile çok kolay bulabilirsiniz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)