Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Yol Vermeyen Arabanın Aynasını Kıran Motorcu (video)

Motovento
    REKLAM ALANI
    KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600

Nevşehir'de çekilen bu görüntüler izleyenleri şaşırttı. Otoyolda giden bir otomobil hemen arkasından gelen iki motosiklete yolvermeyince motosiklet sürücüleri kendi aralarında belirli bir söre konuştular. Daha sonra önde giden motosikletli hızını arttırarak yol vermeyen sürücünün otomobilinin aynasını kırarak oradan hızla uzaklaştılar. O anları kask kamerası böyle kaydetti.

Hürriyet

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Kolluk kuvvetlerinin motosikletlerle ilgili en acil onceligi plaka olmali. Plakasiz gezen adamdan her turlu kotuluk beklenir. Aynen bu videoda oldugu gibi yasli gucsuz kadin dinlemez kotulugu yapip, kacar. Teror saldirisi, kapkac artik cani ne cekerse... Bunlar videoyu yayinlayacak kadar aptalmis, bu nedenle muhtemelen yakalanacaklar. Trafik cezasi degil, adli ceza alirlar umarim. Gecenlerde de bir kadinin pesine takilan iki adam vardi. Kadin rahatsiz olsa, korksa isleri kolluk kuvvetlerine aktarmaya bilgi yok.
    selsa, serkany, Palakadir ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

serhat207 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NSS FORZA 300
    Ben ortada ayna kırmayı gerektirecek bir sebep göremiyorum adamın da sol şeritten geçmeye hakkı var. Ki bu iki kafadar 3 saniye sol şeritte bekledi diye sanki kıl payı ile dünyayı kurtaramadılar triplere bak.

Yasin D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    22" Bajaj NS 200
    Ben anlamadım adam üstlerine filan mı kırdı, niye kırdı bunlar adamın aynasını ?

Siyahi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tenere 660
    Alıntı zaferce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kolluk kuvvetlerinin motosikletlerle ilgili en acil onceligi plaka olmali. Plakasiz gezen adamdan her turlu kotuluk beklenir. Aynen bu videoda oldugu gibi yasli gucsuz kadin dinlemez kotulugu yapip, kacar. Teror saldirisi, kapkac artik cani ne cekerse... Bunlar videoyu yayinlayacak kadar aptalmis, bu nedenle muhtemelen yakalanacaklar. Trafik cezasi degil, adli ceza alirlar umarim. Gecenlerde de bir kadinin pesine takilan iki adam vardi. Kadin rahatsiz olsa, korksa isleri kolluk kuvvetlerine aktarmaya bilgi yok.
    Kadının peşine düşüp "Motosikletle kız tavlamak" adlı videoyu yayınlayanlarda aynı kişilerdi Hatta bu ayna kırma videosunuda kendisi yayınlamıştı daha önce ve bu forumda bayağı tartışılmıştı.
    zaferce bunu beğendi.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Yaya geçidi bulunan yolda bu motorlu denyolar kaç km ile gidiyorlardı acaba? Şu videoyu vakti olan biri lütfen savcılığa göndersin.. Bence suçlu motorlu..

Birde adam beyaz saçlı yaşlı bir adam.. Yaşlı bir adama bile bu kancıklığı yapıyor ve kaçıyorlarsa hiç vicdanları kalmamış demektir..

Allah göstermesin ama birileri aynı hareketi benim babama yapsa! Muhtemelen bir şekilde kendilerini bulurum ve CİCİ BABALARI olurum.

fkambay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cb125e-mt 03 -cbr 250-ybr125-pcx125
    yorumlara kapatmış videonun altını yoksa baya bi sayacaktım adi herife

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Ohooo, eleman geldi, buraya konusunu açtı. Linç edildi.
    Konusu kapatıldı. Bir ara videosunu gizli yaptı. Sonra tekrar açtı.
    Gelip buraya konu açan eleman bu ya arada.
    Yalan yok, sövdüm bunlara. Adamın suçu neydi. Sadece sağ şeride yavaş geçti diye mi.
    Olayın öncesi var diye falan iddia etmişti. O zaman niye onu koymadın denildi. Ee kamera kayıtta değil falan dedi. Yemedi tabi forum.
    Sen şehir için de hız sınırının anasını ağlat. 100 üstü git. Hız sınırı içinde giden adama küfür et ve sağa yavaş geçince de aynasını kır. Eşkiya bunlar.
    Video'nun yorumunu da kapatmış.

Her videosu olay oluyordu. Yok polo süren kızların numarasını mı aldı ne yaptı. Var olayları.

Kötü örnek oluyor bu adamlar. Kamerayı takan bi garip oluyor, huyu suyu değişiyor.

Evet abi, hıncal'ın kızmakta haklı olduğu kitle var. Yalan yok.

Bu adamın diğer videosu.
    https://www.youtube.com/watch?v=1-eSogM8NC4

Videonun altındaki yoruma dikkat.

Bunlar birbirini gaza getiren, paralı bir apaçi grubu heralde.
    Mengu16 bunu beğendi.

Coach_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xciting R
    Bu videoyu ve diğerleri, eline yine kamera alan kahramanlık peşinde. Neden kırdın adamın aynasını ? Adam hatalı veya hatasız herkes kendi adaletini sağlayacaksa geçmiş olsun. Yarın bu arkadaşlardan biris trafikde hata yaparsa ve muhtemelen yapacaklardır. Zaten SS motoru da ata biner gibi sürmelerinden bunu anlayabilirsiniz. Bu arkaşlardan birisini herhangi bir sürücü onlar nasıl aynasını kırıyorsa, bende senin granajını parçalarım şeklinde düşünüp altına alırsa hiç şaşırmam...

6-7 yıldır motosiklet kullanıyorum. Halen SS kullanıyorum. Kimsenin aynasına bilerek gidip vurmadım, kimsenin arabasına bilerek gidip zarar vermedim. Bu tamamen saçmalık, Sonra Hıncal Uluç gibi yeni türkiye'nin entellektüel geçinen adamları sallayınca kimse kıyameti kopartmasın... Bide matah bir şey gibi arkasına fon müziği koymuş...
    Shamy bunu beğendi.
    Straights are for Fast Bikes, CORNERS are for FAST RIDERS !

Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Bu adamım diye geçinen şahıs r6 yatak sardı diye forumda baya bi ağlamıştı forumdaki abilerimiz de baya tavsiyede bulunmuşlardı. Sonra bu eleman kamera aldı. Kamera aldı diye kendini de bi halt sandı. Etrafta milletin kızına sarktı, trafikte adam hata yaptı diye adamın aynasını kırıp 80-100 tl arası minimum zarar verdi, son videosunda da gecenin bi saati kıza hava atmak için sokakta redline sokup yaşlısı-hastası-çocuğu varmı diye düşünmeden gürültü yaptı. Bu ve bunun gibi kanı bozuk .... Ler yüzünden insanlar motorculara kötü pislik insanlar gözüyle bakıyorlar. Bu gibileri trafikte ufaktan dokundurup asfaltı öptürmek lazım.
    fkambay bunu beğendi.
    HONDA

#BZ3082

Jeeztro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha - XV 950 Cafe Racer
    İşte çok güzel küfürlerim var şu iki dingil için de tutayım içimde. Belki de Hıncal haklıydı diye topic açmak da çakmak gazı kafası mıdır ? Şu Türk SS motorcuların içindeki apaçilik ölemedi bir türlü. 50 Km hız limiti olan bir yolda (bakmadım ama kesin o civar birşeydir), limitin sürekli 2-3 katı hızda seyir edersen, tüm trafiğin senin için ip gibi sıraya geçip kenarda beklemesini beklemeyeceksin abi. Kafada kasklar, deri montlar, "abi açalım gazı, sıkıntı olursa iner döveriz" mantığıyla kolay gelsin bu arkadaşlara. Yazık yani. Serserilik yapıp, insanların huzurunu kaçırmaya ne gerek var. Aynayı kırarken eminim ego patlaması yaşamıştır, daa yani bu adam sen aynayı kırdın diye sol taraftan kamyon altına girerse umarım o içindeki "çılgın ruh" biryerine kaçmaz.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Çok bir yorum yapmaya gerek yok söz konusu şahsı "forumda" zaten insanlar tanıyor!

2015' Yılında aldığı r6 ile açtığı ilk konu...

" Gaza bastığım zaman, motosikletimin ARKA LASTİĞİ KAYIYOR "

Bu konudan yola çıkacak olursak " Aynada Kırarlar " Işıklarda Kadın Sürücülere LAFTA ederler "

Bunlarda var yani bu Dünyada...

Allah ıslah etsin!
    Yasin D bunu beğendi.

fkambay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cb125e-mt 03 -cbr 250-ybr125-pcx125
    Alıntı Stock Sever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu adamım diye geçinen şahıs r6 yatak sardı diye forumda baya bi ağlamıştı forumdaki abilerimiz de baya tavsiyede bulunmuşlardı. Sonra bu eleman kamera aldı. Kamera aldı diye kendini de bi halt sandı. Etrafta milletin kızına sarktı, trafikte adam hata yaptı diye adamın aynasını kırıp 80-100 tl arası minimum zarar verdi, son videosunda da gecenin bi saati kıza hava atmak için sokakta redline sokup yaşlısı-hastası-çocuğu varmı diye düşünmeden gürültü yaptı. Bu ve bunun gibi kanı bozuk .... Ler yüzünden insanlar motorculara kötü pislik insanlar gözüyle bakıyorlar. Bu gibileri trafikte ufaktan dokundurup asfaltı öptürmek lazım.
    kardeş bu yorumun tam içimden gecenlerdi yazmaya üşendim şimdi izninle bu yazını herifin bi videosunu altına yapıştırayım da belki bir iki isanlık sokarız altına.. sil dersen silerim sonra

çok konuşmaya gerek yok zaten bu tip apaçileri kanada ya gidiyormuş zaten kanada da bu tarz şeyler yaparsa bazı şeyleri tersten görecektir orda..

Motosikleti
    mondial mt 125
    5-6 yıl motosiklet kullandım , şimdi zar zor biriktirip bir araba aldım, yalan yok biraz da acemiyiz ,bazen yavaş hareket edebiliyorum, yani arkamdan birisi 150 ile yaklaşınca ,sağa makas atma ihtimali de varken, sağa geç kırdım diye aynamı mı kıracaklar, kaç yıllık emekle aldığımız ,yıkarken bile üstüne titrediğimiz arabamıza zarar mı verecekler, bu neyin adaleti? peki o yolda ayna olmadan , yapacağım bir hata da ,olası can kayıpları için vicdan azabı duymayacak mısın sayın şerefsiz?
    mavisipa bunu beğendi.

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    mesele hıncal dinozorunun anlattığı gibi motosikletli olanın kanun tanımamazlığı değil.
    mesele kullanıcının altında motosiklet olmasa dahi aynı davranışı sergilemesi.
    genel olarak ciddi psikolojik sıkıntıları olan bir toplum içerisinde yaşıyoruz.
    toplumun baskın kültürü baskın olmanın getirdiği bozuk anlayıştan dolayı her şeyi mübah görerek kendine dair kanun ve kural icat ediyor.
    birey yaptığı eylemin herhangi bir yaptırıma tabii olmadığı bilinci ile bir anlamda da topluma karşı olan tavrını ortaya koyarak kendini ifade etmeye çalışıyor.

toplumun her kesiminde sıklıkla görülen bu davranışsal bozukluğun düzeltilebilmesi için eğitim şart.
    empati şart.
    ne zaman toplum sadist-mazoşist eğilimlerinden vazgeçmesini sağlayacak kültürel altyapıya sahip olur o zaman farklı konuları konuşabiliriz.

içinde yaşadığımız zaman diliminde bu durumun düzeleceğine dair bir işaret yok.
    kültürsüz daha doğrusu kültürü evrensel etik ile uyuşmayan bir coğrafyadan daha fazlasını beklemek saflıktır.

madem linç ediyoruz ilk taşı en temiziniz atsın.
    Cloud, Palakadir, sdt ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Alıntı fkambay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş bu yorumun tam içimden gecenlerdi yazmaya üşendim şimdi izninle bu yazını herifin bi videosunu altına yapıştırayım da belki bir iki isanlık sokarız altına.. sil dersen silerim sonra

çok konuşmaya gerek yok zaten bu tip apaçileri kanada ya gidiyormuş zaten kanada da bu tarz şeyler yaparsa bazı şeyleri tersten görecektir orda..
    Buyur istediğin gibi kullan abi
    HONDA

#BZ3082

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    bir konuda motosiklet kullanıcılarını kesin dille uyardıydım
    bu kaskına kamera takan bazıları, artık alacağı like lar için midir nedir şartları zorluyor
    yapmayın, etmeyin

şu durumun evveli filan yok, sağlı sollu yüksek süratli gazlıyorsunuz, adamın nerden geçeceğiniz hususunda kafası karışmış bile olabilir
    süratiniz yüzünden normal şartlar altında sizi farketmesi bile zor
    sanki uzun süre önünüze kırıp geçişinizi engellemiş gibi davranmayın, 3-5 saniyelik mesele
    farklı mecralardan da gözlemlediğim kadarıyla toplumsal bir cinnet yaşıyoruz
    kendinize gelin beyler

yönetimden ricam:
    eğer üyelikleri varsa bu kafa yapısının bu platformda işi yok, süresiz banlanmalarını ve forumdan ilanını talep ediyorum
    umarım araç sahibi de bu videodan yola çıkıp davacı olur
    çocuk oyuncağı sandınız bu işleri
    Shamy, Gökhan_Aygün, shooter1 ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Pangea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR 125 X
    Doğal seleksiyon işini yapacaktır merak etmeyin.
    Shamy ve Carbondioxid bunu beğendiler.

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    egzozu bir yerine sokup kesiciye sokacaksın.

Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    bi de böyle tiplere laf söyleyince, "laf kalabalığı yapma", "hadi uza", "sanane", "yol benim hakkım neden vereyim?" gibi cümleler okumak çok olası.

hem suçlular hem güçlü
    yani
    hem öküzler hem de zeytinyağı gibi üstte.
    Aşırı hız ve dikkatsizlik motorcunun en büyük düşmanıdır.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)