Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

RX3i Evo Bozdağ Kampı 23-24 Nisan tarihlerinde düzenleniyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rx3i Evo Türkiye'nin organize ettiği bu yıl ilki düzenlenen BOZDAĞ KAMPI’na, Rx3i Evo kullanıcıları ve tüm motosiklet severler davetli.

2000m rakımdaki muhteşem doğasıyla meşhur Ödemiş’in Gölcük beldesinde 23-24 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek bu etkinlik, katılımcılara göl kenarında harika bir kamp yapma fırsatı sunarken, festival tadında geçecek 2 gün vaad ediyor.

Tüm motosiklet severleri bu festival ile bir araya getirip, eğlenceli bir Bozdağ Festivali amaçlayan “Rx3i Evo Türkiye” ekibi, ödüllü yarışmalar, sürpriz hediyeler ve çeşitli aktiviteler ile unutamayacağınız anılar oluşturacak bir ortam sunuyor.

Cumartesi günü sabah 08.00 gibi İzmir’in şirin ilçesi Ödemiş Salı Pazarı mevkiinde toplanacak olan Rx3i Evo Türkiye Ekibi, tüm katılımcıların gelmesiyle birlikte, öğle saatlerine doğru “23 Nisan Cumhuriyet Korteji” gerçekleştirilecek. Günün anlam ve önemini belirten kortej sonrasında Ödemiş’in tarih kokan köyü BİRGi’ye doğru yola çıkılacak.

Zamana yolculuk yapacağınız ve sizi 200 yıl öncesine götürecek olan tarihi Birgi Köyü’nü gezdikten sonra toplu bir şekilde Gölcük Festival alanına doğru yola çıkılacak. Muhteşem virajlar ve muhteşem doğasıyla meşhur Bozdağ yollarında, doğanın ve gurup sürüşün keyfi yaşanıp, kamp alanına varış sağlanacak.

Kamp alanına ulaşıldıktan sonra çadırların kurulumu gerçekleştirilecek. Akşama yakılan kamp ateşi etrafına toplanan tüm katılımcılara, muhteşem göl manzarası eşliğinde SUCUK PARTİSİ ve Sponsor UMA (Uğur Motorlu Araçlar) / Mondial Mühendisleri tarafından “Ürün Kullanım Ve Pratik Bakım Eğitimi” verilecek. Hoş sohbet, muhabbet, müzik ve sponsorun kazananlara sürpriz hediyeler vereceği oyunlar ile gece tamamlanacak.

24 Nisan sabahı göl kenarında doğal ürünler ile yapılan açık büfe kahvaltının ardından ilk toplantıyı tamamlayan motosiklet severler, yapılacak yarışmalar ve kazananlara sunulacak hediyeler ile birlikte güzel anılarla kamp alanından ayrılacak.

Doğa ile başbaşa olup, kıyasıya eğlenmek istiyorsanız siz de bu etkinlikteki yerinizi alınız.

Detaylı bilgi için, https://www.facebook.com/events/973690376001497/ adresini takip ederek bilgilere ulaşabilirsiniz.

burakcvck, murat 60, turkish39 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial Drift
    Mondial bu motora baya güveniyor galiba ah keşke az daha ucuz olsaydı umarım güzel etkinlik olur
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    mondial rx3i
    Abs olsaydi bunda alirdim.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Bu yıl ilki gerçekleşiyor ve inşallah ta devamı gelecek.Geçen yıl bu zamanlar sesimizi nasıl duyurabiliriz,kullanıcıların isteklerini nasıl ulaştırabiliriz diye uğraşırken,herkes haliyle önyargılıydı ve bana boşuna uğraşıyosun diye telkinlerde bulunuyolardıBen de hiç uğraşmamaktan iyidir deyip benim ve benim gibi motosiklet tutkunu insanların isteklerini yılmadan anlattım.Bu motoru ilk alanlardanım.Hatta her konuda en çok eleştiri yapan da Bu gün görüyorum ki gerçekten karşımda tamamen kullanıcı isteklerine cevap vermek için çalışan,sorunları çözmek için uğraşan bi ekip var.Zaten motosiklet tutkunu olarak tek istediğimiz de buydu.Önerilerimizi iletmeye halâ devam ediyoruz.RX3 sayfasından da yetkililer de takip ediyor zaten.Daha iyi şeyler yapmak için motosiklet tutkunu arkadaşlarımı sayfamıza davet ediyorum.Bu arada bu etkinliğin gerçekleşmesinde büyük çabaları olan Mehmet AYDINKAL arkadaşımı da cani gönülden kutluyorum.

bursalıali, Mengu16 ve asde06 bunu beğendiler.

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Daha ucuz olsaydı daha kalitesiz olurdu
    ABS olsaydı daha pahalı olurdu
    Çok mükemmel olsaydı çok pahalı olurdu
    Mengu16, bursalıali, onur-boyuk ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

mcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rx3
    Valla çok güzel etkinlik olucak .Keşke daha yakında olsaydı banada.
    bursalıali bunu beğendi.

SürücüMen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Renault Clio 2012/Mondial 150 SüperBoy X
    Etkinliğe katılacak arkadaşlara ;
    Gölcük virajları baya güzel...30-40 metre gidiyorsunuz ters C çizerek kat kat çıkıyorsunuz..Nede eğlenceli olsa gerek..Arabayla tadını aldım(Eziyetini çektim) inşallah bir gün motosikletle gitmek nasip olur.Bu arada mondial ve Uğur Motorlu Araçları tebrik ederim böyle bir etkinlik düzenlediği için
    turkish39 ve bursalıali bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki EL-250 ,Mondial Z-ONE 150
    Bak şimdi kredi çektiriceksiniz durup dururken ya tamam alacaz bizde aaaa
    turkish39 ve bursalıali bunu beğendiler.

Yolcu0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    viraj isteyen arkadaşlar varsa katılmalarını tavsiye ederim bol virajlı bir yolculuk olacak. kendi memleketimdeki etkinliğe sınavlarımdan dolayı gidemiyorum :( bildiğim kadarıyla eferiders bahar gezisi diye başlamıştı bu etkinlik mondialin sponsor olmasıyla rx3 evo bozdağ kampı olarak değiştirilmiş...
    bursalıali ve turkish39 bunu beğendiler.

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı SenC_an adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bak şimdi kredi çektiriceksiniz durup dururken ya tamam alacaz bizde aaaa
    bursalıali bunu beğendi.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    benelli tnt 250
    mondial'in tek satış yapan modeli bu :D buda alınmaz gidin çindeki orj markayı getirtin daha ucuza gelir..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)