Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MotoAVM.com 2 yaşında

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Birçok kaliteli markanın motosiklet aksesuarlarının stok sorunu olmadan satışının yapıldığı online alışveriş sitesi Motoavm.com 2 yaşında!

Bu kısa süre içinde müşteri memnuniyetini ve kalitesini devamlı arttıran Motoavm.com, internet alışverişinde verdiği güvenli hizmet ile binlerce motosiklet severe aksesuarlarını 7 gün ürün iade, 1 ay ürün değişim garantisi ile sorunsuz ulaştırdı. İlk olarak e-ticaret ile ürün satışına başlayan Motoavm şu anda birçok mağaza ağı ile de motosiklet tutkunlarına destek vermeye devam ediyor.

Motoavm.com'un kampanya ve yeni ürünlerini aşağıdaki adreslerden takip edebilirsiniz.

Websitesi: www.motoavm.com
    Facebook: www.facebook.com/MotoAvm
    Twitter: www.twitter.com/motoavm
    Instagram: www.instagram.com/motoavm/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    bilginozi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600rr ABS - 2008
    2 defa alışveriş yaptım. Kargo ücreti olmaması beni mutlu etti. Başarılarının devamını dilerim.

Motosikleti
    MT-25
    Benn eldiven almistim... Havale yaptirdim ancak havale ucreti kesildiginden bihaberim ilk defa havale yaptim bi baktim 3,4 tl eksildi miktardan ) o kadar az yatirilmis oldu... Moto avmyi aradim... dedim boyle boyle )) tekrar yatirmama gerek var mi 3,4 tl... hayir dediler az once onayladik siparisinizi )

Tesekkurler

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benn eldiven almistim... Havale yaptirdim ancak havale ucreti kesildiginden bihaberim ilk defa havale yaptim bi baktim 3,4 tl eksildi miktardan ) o kadar az yatirilmis oldu... Moto avmyi aradim... dedim boyle boyle )) tekrar yatirmama gerek var mi 3,4 tl... hayir dediler az once onayladik siparisinizi )

Tesekkurler
    internet üzerinden vakıfbank ve finansbank enpara hesaplarından yaptığım havale ve eft işlemlerinde ücret kesilmiyor.
    bir çok banka bildiğim kadarıyla internet üzerinden yapılan işlemlerde ücret almıyor.
    siz havaleyi şubeden mi yaptınız?

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    internet üzerinden vakýfbank ve finansbank enpara hesaplarýndan yaptýðým havale ve eft iþlemlerinde ücret kesilmiyor.
    bir çok banka bildiðim kadarýyla internet üzerinden yapýlan iþlemlerde ücret almýyor.
    siz havaleyi þu beden mi yaptýnýz?
    Ben bankamatikten hesap numarasina yapmistim havaleyi ...

TrailBraking - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ürün gamı inanılmaz az.

Motosikleti
    Hornet 650
    Fiyatlar diğer sitelere göre uçuk.

Dolayısıyla kargo bedava olmuş parayla olmuş pek bi anlamı yok.

rollcycle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1250GS ADV
    Bende pek çok kez alışveriş yaptım. Ürün modeli evet az ama belli markalar arıyorsanız givi kappa revit shoei her beden ürünü ve vidasına kadar bulabileceğiniz tek yer. Benim 8 senelik shoei kaskıma vida seti buldular getirttiler.Fiyat uçuk demişsiniz :D Hiç alışveriş yapmamışsınız siz anlaşılan Ben çok memnunum siteden canlı destek çok iyi zaten telefonla arayıp soru sorduğunuzda kalite gelmeye başlıyor

schumacher__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık 4 teker..
    bu aralar şöyle indirim fln yok mu biraz alışveriş yapsak

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)