Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Mondial 250 X-Treme Enduro’nun Fiyatı Belli Oldu!

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Uğur Motorlu Araçlar A.Ş bünyesinde Mondial markasıyla temmuz ayının başında ürün gamına eklenen ve cross modelleri arasında yerini olan 250 X-Treme Enduro, artık cross tutkunları ile buluşmak için hazır.

250 cc, 4 zamanlı, sıvı soğutmalı, üstten çift eksantrikli motor yapısı, yol ve yol dışı tüm arazi şartlarında güçlü yapısıyla her daim sizinle olan 250 X-Treme Enduro’nun fiyatı 8.990 TL’den belirlendi.

Mondial250 X-Treme Enduro, yeni nesil tasarımı ve kendinden emin duruşu, performanslı yapısıyla cross kullanıcılarını kendine bağlayacak. Cross yapısına uygun ve geliştirilmiş Fast Ace Taiwanamortisör ve disk fren özellikleri ile doğa da ve tüm arazi koşullarında ulaşılması zor olan yerleri keşfetmenizi sağlayacak.

Aerodinamik yapısı, etkin motor gücü ve güçlü yapısıyla size eşsiz yolculuklar yaşatmaya hazır Mondial 250 X-Treme Enduro, cross sınıfına yeni bir heyecan katmaya geliyor.

Detaylı bilgi için: www.mondialmotor.com.tr

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Volteria - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X Treme Max 150
    Biraz fazla gibi geldi tabi üretici gözüyle bakmıyorum (bu arada üretici kim, montajcı diyelim) ama tüketici olarak çok geldi gibi. O fiyata alacak seçeneklerim biraz daha artıyor o yüzden ilk tercih olması zor
    sdirer bunu beğendi.

MANKU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia & YAMAHA
    O fiyata pulsar var ama aynı kategoride değiller. Şu da var: Pulsarla dağ taş gezende az değil yani.
    sdirer bunu beğendi.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı MANKU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O fiyata pulsar var ama aynı kategoride değiller. Şu da var: Pulsarla dağ taş gezende az değil yani.
    Pulsar ile bi kere parke taşlı yoldan dağa çıktım 10 dakka yokuş çıktım içim dışıma çıktı. 2 gün baş ağrısından öldüm süspansiyonları çok sert, yoldaki her çıkıntı direk kafana vuruyo.
    cenkito ve SAZMAN bunu beğendiler.

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı Volteria adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz fazla gibi geldi tabi üretici gözüyle bakmýyorum (bu arada üretici kim, montajcý diyelim) ama tüketici olarak çok geldi gibi. O fiyata alacak seçeneklerim biraz daha artýyor o yüzden ilk tercih olmasý zor
    Uretici black cat le ayni cinli sineray
    bunuda vitrinde gorup incelemek lazim
    banno1957 ve sdirer bunu beğendiler.
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

Motosikleti
    Cbf150
    Bu fiyata Rx3 ü vereydiler kafadan alırdım
    mitmuallim, Sherno ve ozanozugur bunu beğendiler.

Sherno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    rx3 olsa bu fiyattan ben de alabilirdim.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    biz sevmiyor karbüratör
    Oguz K. bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bunun torku acayip yüksek (24 Nm / 6000 devir), çok iyi hızlanıyordur. "250 cc motor en fazla 108 yapıyor, benim 100 cc CG bile 130 yapıyor" diyecek arkadaşları başlığa bekliyoruz.

Bence güzel motor, keşke cross kasalı olmasaydı da biraz artçı konforu olsaydı.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Var mı inceleme fırsatı bulan?

13yolcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda 600F
    Alıntı MANKU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    enduro & cross kullanan arkadaşlar gülüyordur dostum bu yaklaşımına.

teknik özelliklerine bakarsak, fiyat bir japona göre fena sayılmaz eksiği her zaman ki gibi servisi olacaktır.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bu nedir mondiale bak sen bunlara ne oluyor anlamıyorum 2011 yılında cbr250 bu fiyattı temelli cıvıttılar insalar keriz değil bu parayı mondiale bağlasın resmen rezillik arkadaş .

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adamlar resmen piyasadaki 250'lik boşluğunu görüp Caponlara rest çektiler. Önce enduro şimdi de kros getirip, rakipde olmayınca sattıkları paralara bak.

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    Motoranin kroslarina göre daha kaliteli gözüküyor ama fiyat 7000 gayet makul olurdu x treme kullananlar 4300 veriyorsa yükseltmek icin tercih edilebilirdi
    sdirer bunu beğendi.

Motosikleti
    150 MR VULTURE-MH DRİFT- 150 zone
    arkadaşlar biz türk milleti olarak neden bu kadar ön yargılıyız bu motor üzerinde bir honda veya yamaha logosu olsa kaç para verirdik acaba yok black cat modeli ile yanyana incelemek lazım falan black cat modeli cg 150 motor bloğu ile aynı neyi ne ile karşılaştıracağımıza bilmiyoruz ki o zaman da rx 3 modelini extreme max ile karşılaştıralım fiyat kalite v.s o zaman rx 3 çok pahalı.. bence motordan anlayanda anlamayanda yorum yapmakta, yok pulsar mış...dağda hopla,zıpla sen pulsarla. her motorun kullanım yeri ayrı ben bunu anlatmaya çalıştım ama yapılan yorumları okurken çok alakasız görüş oldukları oldukça belli..
    kenan41 bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bana göre de fiyatı anormal değil. Hele ki enjeksiyonlu olsa tam olurdu. Evet 2011 yılında CBR o fiyata satılıyordu ama bu motor da 2011 yılında satılsa 6000 TL olurdu. Üstelik 2011 yılında satılan CBR ile şimdiki arasında kalite farkı yokken, 2011 yılında satılan üst seviye Çin motorsikletleri ile şimdikiler arasında kalite farkı var. Köylü motorlarını, cub'ları falan ayrı tutuyorum, onlar 10 sene sonra da aynı kalacaklar.

Motosikleti
    Kuba Black Cat
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biz sevmiyor karbüratör
    Arazide biz daha çok seviyor kabüratör.
    kenan41 bunu beğendi.

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    resimlerde görüldüğü üzere malzeme ve motor bloğu çok kaliteli gözüküyür.tabi genelde resim ile canlısı nedense aynı olmuyor,bi gelsinde canlı görelim şunu.
    piyasaya göre fiyatı makul gibi,hava soğutmalı dandik cross lara bile 6000TL fiyat çekiyorlar...

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Gene mondialin getirdiği amaçsız bir motosiklet.Yahu anlamadığım olay şu ,getiriyorsun her sene bir iki model, satamıyorsun adam akıllı ,üstüne birde plastik motosiklete 9000 lira istiyorsun.

Alacak adam hangi özelliğiyle alacak bu krosu.Kros bu abi düz yolda binmeyeceksin buna .Buna plaka vs dahil 9500 tl verip dağa bayıra çıkınca sarsıntıdan dağılmazsa birşey bilmiyorum.

Çöp buda istediğin kadar (ç)alıntı motosiklet ürettir ,malzeme kalitesi teknolojisi olmadıkdan sonra scooterla kross yapmak daha mantıklı
    dyavol-77, vladimir ve ninja h2 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kuba Black Cat
    Scooter la cross iyimiş :D
    Teknoloji belli aga, içten yanmalı benzin motoru. Senin Kawa dada bu var CG125 tede, fark yok yane. Farkı fiyatı. Varsa paran alırsın 20-30 binlik cross u, yoksa s... s... alıcan bunu. Mesele bu, noktayı kaçırmayalım. 250 lik crosslar 5-6 binden başlıyor, onlarda hava soğutma 16-17hp. Eh bi üst kademesi sıvı soğutma 24-25 hp. Oda 2 tane var memlekette onlarda başlıyor 8 küsürden. Hala neyin teranesini yapıyorsunuz?
    kenan41 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)