Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Toprak Razgatlıoğlu şampiyonluk için İtalya’da piste çıkıyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Milli sporcumuz Toprak Razgatlıoğlu, sezonun 6. Ayağında İtalya’da mücadele edecek. Razgatlıoğlu, Misano’da yarışı ilk dörtte tamamlarsa sezonun bitimine iki yarış kala Avrupa Şampiyonu olacak.

FIM Avrupa Superstock 600 Şampiyonası’nın en iyi pilotu Toprak Razgatlıoğlu, bu hafta sonu İtalya’da piste çıkıyor. Kawasaki Pucetti Yarış takımının milli sporcusu Razgatlıoğlu, genel klasmanda 64 puan fark ile 125 puanla lider durumda. İlk senesinde İtalyan pilotlara fark atan Razgatlıoğlu, Misano Dünya Pisti’nde “Marco Simoncelli” (4,226 mt.) damalı bayrağı ilk 4 içerisinde görürse bitime iki hafta kala Avrupa Şampiyonluğunu ilan edecek.

Superstock600’de sezonun altıncı yarışı Misano Dünya Pisti’nde “Marco Simoncelli” 19 Haziran Cuma günü serbest antrenmanlarla start alacak. 20 Haziran Cumartesi günü sabah sıralama antrenmanları yapılacak. Aynı gün TSİ 18:50’de 13 turluk (54,938 km.) İtalya yarışı start alacak.

HARUN ÇABUK’TA MİSANO’DA

Avrupa Gençler Kupası’nda bu sene ilk kez yarışan genç sporcumuz Harun Çabuk sezonun altıncı yarışına 21 Haziran Pazar günü Misano’da çıkacak. Kupada 14. sırada yer alan milli sporcumuz, 19 Haziran Cuma günü serbest antrenmanların ardından, 20 Haziran Cumartesi günü sıralama antrenmanları için pistte olacak. İtalya yarışı (10 tur) ise 21 Haziran Pazar günü TSİ 16:05’te başlayacak.

Kaynak: Türkiye Motosiklet Federasyonu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    koçuuuum benim kim tutar seni yürüüü

Motosikleti
    Honda CBR 600 RR
    Başarılar diliyorum.

gorefest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT09 Tracer
    canlı izlemek için : http://www.video.mediaset.it/dirette-web/276/superbike.shtml

miginfly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vergisiz
    Linki görmemiştim, eurosport2 vermiyor :(

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:58 ----------

Ürkek bi yarış yaptı, böyle beklemiyordum. Podyuma çıkmayı başardı neyse ki.ÇOK ŞÜKÜR...

Mitoqondri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yarış linki var mı ? Nasıl geçti yarış ?

miginfly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vergisiz
    Yarış çekişmeli geçti, dediğim gibi ürkek yarıştı Toprak. Ondan dolayı birkaç tehlikeli temas bile oldu. Kendi gibi yarışıp yine lider alabilirdi, tabi o da ayrı bir risk olabilirdi. 3. oldu podyuma çıktığı ve neticede şampiyon olduğu için sevindik.

Profesyonelce yarıştı, kendini riske atmadı ve güvenli pozisyonunu korudu. Tebrikler Şampiyon !!!! :D Gururumuzsun....

Memory42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 , CBR 650F, Rc 390
    Sonuç sevindirici,bende riske atmasını beklemiyordum kendini...

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Avrupa Şampiyonu oldu, daha 2 yarış var. Acaba Supertock yerine Supersport'a çıkar mı bu sezon ? Supersport'a çıkabilirse 4 yarış var sezon sonuna kadar. 2016'da eğer Supersport'da yarışma ihtimali yüksekse bu dört yarış iyi bi hazırlık olabilir.

"bu şampiyonlukla 600cc kariyerime son noktayı koydum" gibi birşey dedi yarış sonrası röportajında

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Sakarya lı bi şampiyon daha tebrikler
    Tekerine sağlık başarılar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)