Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Slalom yapan Sarı vw araç sürücüsü yakalandı

Motovento
    REKLAM ALANI
    telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F

İstanbul’da karayolunda sürekli şerit değiştirerek araç kullanırken kameralara yakalanan sürücü gözaltına alındı. Sürücünün akli dengesinin yerinde olup olmadığının tespiti için hastaneye sevk edileceği ardından hakkında yasal işlem başlatılacağı öğrenildi.

E-5 Karayolunda 4 gün önce bir sürücü, sarı renkli otomobilini tehlikeli şekilde sürerken kameralara yakalanmıştı. Görüntülerde otomobiliyle sürekli şerit değiştiren sürücünün halk arasında "makas atmak" tabir edilen zikzaklar çizerek trafiği tehlikeye düşürdüğü görülmüştü.

SAKARYA’DA YAKALANDI

Sosyal medya üzerinde yayılan bu görüntülerin ardından harekete geçen Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri önce aracın plakasını, daha sonra sahibini belirledi. Görüntülerde ışık nedeniyle sarı renkte görülen otomobilin renginin bal köpüğü olduğu Bahçelievler’de bir kapalı otoparkta saklandığı ortaya çıktı. Araç sahibi görüntülerdeki sürücünün kendisi değil, Ünal T. olduğunu, ona da otomobili emaneten verdiğini söyledi. Adresi tespit edilen Ünal T., Sakarya’da gözaltına alınarak İstanbul’a getirildi.

AKIL SAĞLIĞI KONTROLÜNDEN GEÇİRİLECEK

Sürücü Ünal T.’nin öncelikle akli dengesinin yerinde olup olmadığının tespiti için hastaneye götürüleceği daha sonra hakkında yasal işlem başlatılacağı öğrenildi.

Kaynak: Hürriyet

ozkanil, mahyo, MerhabaDunya ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cbr 250
    kendi ağızıyla söylemiş eds ve mobese kameralarından tespit edilmiş,peki çalıntı araçları neden bulmak işlerine gelmiyor ?
    Deeplord ve Pisman bunu beğendiler.

Artes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sizde böyle videolar resimler çekti iseniz şansınızı e ihbardan deneyin !

http://www.egm.gov.tr/sayfalar/ihbar.aspx
    halilom bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    ünal turan akli dengem yerinde değil dediyse bu onun gayet zeki olduğunun ispatı olur hahahahahaha
    halilom bunu beğendi.

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    iyi olmuş yakalandığı. bu arada a haber nasıl kaliteli bir kanalsa aynı şeyleri 6 dk içinde 20 kere söyleyebildi.

texas16nb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha 2008 fazer s2
    Çok yakını bunun gibiler yüzünden hayatını kaybederse aklı başına gelir.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    ünal turan bildiğim kadarıyla arabaları modifiye ediyordu
    hsk bunu beğendi.

Need for speed most wanted

Demek ki neymiş her zaman kaçabilirsiniz, ama her zaman kurtulamazsınız.

Basted...

Çalıntı araçların büyük bir çoğunluğu ''İstense'' BUL UN UR....!

Benim sade bir vatandaş olarak aklıma gelen tek şey bulunmak istenmiyor.

bassturbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    Makaslar ve sollamalar doğru, drift yapma çabaları yol boşken iyi izleyin

Hareketler yanlış değil bence en azından yol boşken yapıyor.Elbette TASNİF etmiyorum edilemez amma.......bu adamın başkalarından çok daha iyi araba kullandığınına eminim, bizim hep ister istemez küfür ettiğimiz ama kasktan duyuramadığımız öküzlerde mevcut...orta şeritte gitmiyor en azından bazıları gibi!Sağamı gitsem solamı? bayan sürücülerde ve en soldan en sağa sapağı kaçırmamak için veya kasıtlı şerit değiştiren giren yüzlerce araba kullanma özürlü insan var, veya facede beğenilerini seyreden ve araba kullanan kimseler, alkollü kullanan kimseler, haber yok tabi 6 dakika tatava ver gazı yansın, görende bombalı saldırı yapmak üzereydi falan sanır...

Gidip arabasının sol ön camının orada vali bilmemnesi emniyet mensubu polis muhabiri millet vekili gibi ÇAKMA kartlar koyanlarıda haber yapsınlar...

zırva...

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:40 ----------

Aynı haraketlerin kralını motorcularda bizde yapıyoruz yeri gelince gelmeyince...

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Alıntı bassturbin adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Hareketler yanlış değil bence en azından yol boşken yapıyor.Elbette TASNİF etmiyorum edilemez amma.......bu adamın başkalarından çok daha iyi araba kullandığınına eminim, bizim hep ister istemez küfür ettiğimiz ama kasktan duyuramadığımız öküzlerde mevcut...orta şeritte gitmiyor en azından bazıları gibi!Sağamı gitsem solamı? bayan sürücülerde ve en soldan en sağa sapağı kaçırmamak için veya kasıtlı şerit değiştiren giren yüzlerce araba kullanma özürlü insan var, veya facede beğenilerini seyreden ve araba kullanan kimseler, alkollü kullanan kimseler, haber yok tabi 6 dakika tatava ver gazı yansın, görende bombalı saldırı yapmak üzereydi falan sanır...

Gidip arabasının sol ön camının orada vali bilmemnesi emniyet mensubu polis muhabiri millet vekili gibi ÇAKMA kartlar koyanlarıda haber yapsınlar...

zırva...

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:40 ----------

Aynı haraketlerin kralını motorcularda bizde yapıyoruz yeri gelince gelmeyince...
    Tasnif kelimesinin anlamına bir bakın.
    Motorcu apachilik yaparsa kendi ölür , otomobil ise etrafındakileri öldürür.
    Çok iyi kullanıyorum diyen gençleri pistlerde görmek istediğimizi her fırsatta söylüyoruz.
    Ben rossinin otobanda apachilik yaptığını zannetmiyorum.
    halilom bunu beğendi.

bassturbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    Tasvip yerine tasnif yazmışım yanlış yazmışım, olan şeyleri söylüyorum, siz üzerinize alınmayın, sizin motorunuzun hacmine hitap eden birşeyden ve sürüş tarzınızdan bahsetmiyorum.Siz hangi pistte yarışıyorsunuz?
    Aprilia RS 250 GP Nº1

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Tasvip yerine tasnif yazmışım yanlış yazmışım, olan şeyleri söylüyorum, siz üzerinize alınmayın, sizin motorunuzun hacmine hitap eden birşeyden ve sürüş tarzınızdan bahsetmiyorum.Siz hangi pistte yarışıyorsunuz?
    Motorumun hacmi küçük , pistte de yarismiyorum.
    Ama her gün acile 10 tane kolu bacağı kırılmış ya da ölmüş motorcunun geldiğini görüyorum.
    Bacağına platin takılan bir hastanın ameliyat öncesi anestezi sırasında nasıl bağırdığını duyuyorum. Etinin kesilmesini izliyorum.

Sürüş tarzı diye bir şey yok.trafikte tarz olmaz."agresif kullanıyorum" diyen adamlar için 90 km hızla kavşağa girip otomobile kafadan çarpma konuları forumda bolca bulunuyor.
    Egosunu tatmin edecek olan gider pistlerde ne yapacaksa yapar. Bastırılmış kişiligine ve egosuna bir çıkış noktası arayan adam trafiği tehlikeye atma hakkı kazanmıyor.
    halilom, Pisman ve mehmetenis bunu beğendiler.

Pisman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    çalınan aracın kimin olduğuna bağlı, vatandaşın işi için pek uğraşan çıkmaz..
    iki teker ruhunu taşır ...

ajwer06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal-Raptor Spyder
    Pek ders almış gibi durmuyor yobaz maganda..

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/242216/trafik-magandasinin-ulusa-seslenisi

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

zırva...

başkalarından iyi araba kullanır derken şuna bir göz atmalı bu adamdan herşey beklenir...

https://www.youtube.com/watch?v=EF-Uqg7xBoo

53. saniyeye ayrıca dikkat

Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    SAnki Devlet düşmanı terör üyesi vatan haini yakalıyorlar.

İşlerine geldimi DEmekki yakalanabiliyormuş.
    İşlerine geldimi MOBESE kameraları kullanarak takip edilebiliyormuş.
    İşlerine geldimi herşeyi yapıveriyorlar.
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    allahın müptezelleri laflara bak laflara

ayrıca bi çok videosunda etraftaki insanları rahatsız etmekten zevk aldıklarını da gördüm;
    adamlara bak bak altına sçtı ehi ehi bahele bahele diye diye

bi tane videolarında da düğün konvoyunda "yanlama şov" diye :D el freni çekerek arkayı kaydırıp yanlıyoz biz diye geçiniyorlar :D
    polis sireni sesi geliyo hiçbiri 20km/s hızı geçmiyor :D sonra THUG LIFE ahahahaha bu mu sizin thug life ınız :D

Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    Gençlerin makascıların İdolu Unal

Parası var Arkasıda sağlam İçerdede kalmaz Hee 1 ay sonra plakasız siyah camlı M6 ile yanlama videoları piyasaya çıkar
    halilom bunu beğendi.
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    m6 olsa iyi
    bunlar şahin doğanla başlayıp e30 a civic e atlayan tipler. güzelim arabaların adını apaçi arabasına çıkartıyorlar
    halilom bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)