Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Korteji

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cumhuriyet Bayramı Korteji çifte kutlamaya sahne olacak.

İstanbullu motosiklet kullanıcıları bu yıl 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Korteji ile birlikte Organ ve Doku Nakil Koordinasyon ekiplerinin de yardımıyla büyük bir adım atarak Organ Bağışçısı olacak.

Milli bayramların coşkulu ve sevilen korteji 29 Ekim Cumhuriyet Bayramında, Suadiye Otel’in önünde saat 11:00’de toplanan motosiklet kulüplerince gerçekleştirilecek. Bu yıl önemli bir adım atarak Organ ve Doku bağışçısı olacak Türkiye Motosiklet Platformu üyesi Motosiklet Kulüpleri ve diğer dost kulüplerin üyeleri önemli bir farkındalık yaratmayı hedefliyor.

Ülkemiz için önemli her konuda TMP ve üye Kulüpler harekete geçip öncülük yaparak farkındalık yaratmayı bir görev edinmeye devam ediyor. Ülkemizin sağlık alanında önemli konularından olan Organ ve Doku Bağışı konusunda halkımız yeterince bilgi sahibi değil, motosiklet tutkunları konuya ilgi çekmek ve öncülük etmek adına toplu bağış kampanyası düzenliyor. Her yıl binlerce motosiklet severin katılımıyla gerçekleşen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kortejine katılmaya gelen motosiklet tutkunları diledikleri taktirde kurulacak olan Organ ve Doku Nakil Koordinasyon Ekibinin standından bilgi alıp bağışçı olabilecek.

Türkiye Motosiklet Platformu ve üyesi Motosiklet Kulüpleri her adımda ülkemizdeki motosiklet kullanıcısı imajını güncellemeye devam ediyor. Sık sık trafikte motosikletlerin fark edilmesi için farkındalık kampanyaları düzenleyen ve bu konuda motosiklet kullanıcılarının eğitimine hassasiyet gösteren TMP ve üyesi Motosiklet Kulüpleri bu kez halkımızın dikkatini başka bir önemli konuya çekmeyi hedefliyor.

Her yıl olduğu gibi Bağdat Caddesinden yola çıkacak olan kortej sürüşünün Edirnekapı Şehitliğinde son bulacağı, orada gerçekleştirilecek törenle; Saygı duruşu, İstiklal Marşı ve Anma konuşmasının ardından sona ermesi planlanıyor.

Öğlen saatlerinde çocuklarıyla Bağdat Caddesinde Bayram keyfi süren vatandaşlarımız korteje her yıl olduğu gibi bu yılda 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kortejine sevgi seli ve coşkuyla karşılık vereceğini biliyoruz.

Kadıköy Belediyesi
    mehmetenis ve Bozüyüksporl bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hkn34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar 200 NS + Yamaha XJ6 N+ kawasaki z 900
    ordaydım ... tek kelıme ıle muhtesemdi ...

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    Ingilterede hali hazirda motosiklet suruculerine donor deniyormus. Sebebini biliyorsunuz...

ArnBien - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 r 2013
    Bende oradaydım, ilk kez katıdım cidden keyifliydi.

Schizophren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X max 250
    çekilen fotografları atsanızda gidemeyenlerde o ortamı görse size zahmet?

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    harbiden ya fotolar neredeee

Darkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-125 ('14), Yamaha MT-25 ('17)
    Bir fotoğraf veya video çeken var mı acaba?

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Bende ilk kez Motosiklet ile katıldım keyifli ve yorucuydu beş tane hayabusa vardı yan yana orkestra gibiydiler ateş ediyorlardı

motorcu adam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)