Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Transanatolia 2014 start aldı

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Türkiye’nin tek uluslararası ralli raidi olan Transanatolia, 30 Ağustos Cumartesi günü Ankara’da start aldı.

Son dört yıldır Anadolu’nun güzellikleri arasında devam eden maceramız Türkiye’nin en zorlu ralli raidi olma iddiasını sürdürüyor.Bu yıl beşinci kez organize edilen TransAnatolia Rally Raid Ankara’dan başladı. Tuz Gölü, Aladağlar, Akdağlar, Kapadokya rotasını takip ettikten sonra finiş için tekrar Ankara’ya ulaşacak. Yarışmacılar Toplam 2500 km’den oluşan parkuru tamamlamak için günlük ortalama 300 km uzunluğundaki etapları tamamlamak için mücadele edecekler.

30 Ağustos - 06 Eylül 2014 tarihleri arasında gerçekleşecek olan 5.Transanatolia’ya, 30 Ağustos Cumartesi günü Ankara Nata Vega’da gerçekleşen teknik kontroller ardından Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla Anka Park’ta gerçekleşen özel seyirci etabıyla start verildi.

Ayrıntılı bilgi için:

www.transanatolia.com
    www.facebook.com/transanatoliaofficial

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CRF 250 L
    nedense hiç ilgi görmüyor ne seyreden var ne de takip eden, bi yanlış var ama....

MeliksahMELO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Hyosung GT250 Comet (Naked)
    Kapadokya etabı tam olarak nerede acaba?
    Ben şuan Nevşehir'deyim, izlemeye gitmek istiyorum ama sadece Kapadokya yazmışlar, neresi olduğu belli değil.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:29 ----------

Alıntı hasansonmez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nedense hiç ilgi görmüyor ne seyreden var ne de takip eden, bi yanlış var ama....
    Reklam yok, tanıtım yok, kazara öğrenen olsa bilgi bile edinemiyor.

pompei - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    APRILLA ATR-7011
    valla ben katılmayı düşünüyorum(önümüzdeki yıllar içinde) ciddi ciddi ancak 1500 euro 3 günlük motor kirası katılımda 300 euro etti 1800 euro, parkur-cross tecrübesi+kondisyon+para sıfır, bu yüzden şuan beklemede olan bir aktivite nasip olursa katılmayı çok istiyorum

MeliksahMELO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Hyosung GT250 Comet (Naked)
    Ben de ileride bir buggy ile katılmayı düşünüyorum.
    Bakalım artık el yapımı mı olur, hazır mı olur bilmiyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler