Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
17. sayfa BirinciBirinci ... 7151617181927 ... SonuncuSonuncu

Motosiklet Trafik Sigortası !!

Motovento
    REKLAM ALANI

22 yaşındayım daha yeni ehliyet alıyorum. alacağım motor yamaha ybr 125. ruhsatı abimin üzerine çıkarsam(10 senelik b ehliyet sahibi a2 ehliyeti yok) sigorta ücretini daha az öder miyim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Alıntı yunusesss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    22 yaşındayım daha yeni ehliyet alıyorum. alacağım motor yamaha ybr 125. ruhsatı abimin üzerine çıkarsam(10 senelik b ehliyet sahibi a2 ehliyeti yok) sigorta ücretini daha az öder miyim
    Abinin yaş 30 üzerindeyse az çıkma ihtimali var..

Motosikleti
    Satıldı...(
    Alıntı yunusesss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sana göre daha uygun fiyat çıkar.. Plaka ili ne ... İstanbul ise ortalama 950 civarı olabilir trafik...

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:24 ----------

Arkadaşlar motor için mutlaka önce Ergo dan fiyat alın .... Diğer firmalardan All, Ak, Anadolu, Axa, Sompo, Mafre, Doğa, Sbn, Hdi, Demir, Halk, Ray, Groupama için fiyat teklifi sizlere sunabilirim...Tel :05326099075

Bu hafta itibariyle Allianz Motorsiklet fiyatlarında oldukça iyi gözüküyor son baktığım 3-4 motorsiklet trafik poliçesi itibariyle.. Anadolu ve Mafreden daha iyi durumda..Hangi firma uyun verir hiç belli olmuyor.. Kesin fiyat almanız gerekenler sırasıyla ; Demir , Ergo, Anadolu, Mafre , Allianz

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Ulan başlık yeni zannedip ilk mesajı okudum, nevrim döndü, dedim nooluyo. Meğersem 6 senelikmiş...
    pea ve infernus bunu beğendiler.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    yaw millet; cbr250r var babamın üstüne 4.500tl den 1.500tl ye kadar fiyat çektiler. babam 56 yaşında; ikamet MERSİN/BOZYAZI; plaka 34; ve babamın üstünden 40 yıl içerisinde mz jawa vs 5-6 farklı motosiklet geçmiş. bu fiyatlar neden böyle anlamadım. Babamın toros ile bir kazası var dediler. dedikleri toros u 12 yıl önce sattık ve araştırdık kazası yokmuş.

mt7 ye ilk motorum yaş 23, 850tl ödedim

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı ibrahimxc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mt7 ye ilk motorum yaş 23, 850tl ödedim
    istanbul mu abi??
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Alıntı LostRanger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sana göre daha uygun fiyat çıkar.. Plaka ili ne ... İstanbul ise ortalama 950 civarı olabilir trafik...

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:24 ----------

Arkadaşlar motor için mutlaka önce Ergo dan fiyat alın .... Diğer firmalardan All, Ak, Anadolu, Axa, Sompo, Mafre, Doğa, Sbn, Hdi, Demir, Halk, Ray, Groupama için fiyat teklifi sizlere sunabilirim...Tel :05326099075

Bu hafta itibariyle Allianz Motorsiklet fiyatlarında oldukça iyi gözüküyor son baktığım 3-4 motorsiklet trafik poliçesi itibariyle.. Anadolu ve Mafreden daha iyi durumda..Hangi firma uyun verir hiç belli olmuyor.. Kesin fiyat almanız gerekenler sırasıyla ; Demir , Ergo, Anadolu, Mafre , Allianz

hocam 900 lira çok para ya, zaten motor 5700tl. 4-5 sene kullansam bi motor parası kadar sigorta mı vericem. valla vazgeçme aşamasına geldim. bende 300 e falan bulurum diye seviniyordum

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    İlk motor olarak MT07 alana bile 850TL çıkıyorsa içimiz rahat olsun.
    Ölme, öldürme riski en yüksek adama bile 850TL.

Trafik sigorta primlerindeki dengesizlik epey sürecek.
    İkitekerli arkadaşlarım bu konuda yapabileceklerimiz.

En önemlisi plaka bunun için Büyükşehir olmayan iç anadoludan plaka edinin.
    Tanıdık bulun uğraşın alırken plakasına bakın ona göre alın.34 kesin almayın.Değer...

45 yaş üstü birinin üstüne yapın...

Trafik sigortasında motorunuzun ne olduğu ikametinizin yeri çok daha önemsizdir...

Hadi hayırlısı

SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    İkametgahınız İstanbul dışında değilse; İstanbul dışından bir plakalı motor satın almanızın sigortaya olumlu bir etkisi yoktur. Konuyu sigortacılar ile görüştüm. 40 yaşındayım kaçıncı motorum olduğunu hatırlayamıyorum. kazam yok 5. basamaktan indirimli PULSAR ns 200 için 720 TL ödedim. Selametle.

Alıntı SAZMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İkametgahınız İstanbul dışında değilse; İstanbul dışından bir plakalı motor satın almanızın sigortaya olumlu bir etkisi yoktur. Konuyu sigortacılar ile görüştüm. 40 yaşındayım kaçıncı motorum olduğunu hatırlayamıyorum. kazam yok 5. basamaktan indirimli PULSAR ns 200 için 720 TL ödedim. Selametle.

istanbuldayım yaşıyorum ben.sahibindende 2. el motor bakarken 48 plaka motor satıyordu bir adam. sigortayı da ucuza yaparsınız diyordu motoru alsam plakayı değiştirmesem sigortayı ucuza getirmez miyim?

35 yaşındayım, istanbul'da oturuyorum. honda pcx için en ucuz rakam 965 lira. Yuh diyorum başka bişey demiyorum. 10 gün vaktim var ara ara teklif alıcam bakalım düşecek mi? Düşer mi sizce?

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:33 ----------

Alıntı LostRanger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu an Demir fiyatlarını düşürdü... Dediğin gibi 400 - 500 arası fiyat veriyor.. İhtiyacı olan arkadaşlar için yardımcı oluruz..
    bana yardımcı olurmusunuz. nasıl irtibata geçelim.

Emreerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1250 GSA
    Arkadaşlar selam,

Motorun ücretlerini ödedim ancak daha plaka v.s. için hiçbir şey yapmadım. Sigortayı aradığımda ne bilgilerini vermem lazım ki bana fiyat çıkarsınlar? Şase no mu gerekiyor yoksa sadece model ve benim tc kimlik numaram yetiyor mu?

Alıntı SAZMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi sigortacının dediği ile bi diğeri birbirini tutmuyor.
    Bunun yerine yaşayanlara sorun daha net cevap bulursunuz.
    Geçmiş dönemlerde rakamlar küçük farklar daha da küçüktü anlaşılmıyor olabilir.
    Son 1 2 senedir farklar azımsanmayacak kadar fazla.
    Tanıdık bayiler İstanbulda yaşayan bazı arkadaşlara küçük şehirlerden plaka çıkarıp teslim ediyorlar.Farkı bariz görülüyor.
    İstanbul da plaka değişimi için alım satım yapmaya değer.
    Fiyat alırken 34 yerine başka plaka verin öyle fiyat alın bakalım fark ediyormu....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Boxer BM 150 2015 Model
    Arkadaşlar motosiklet sigortanız için Samsunda çok güzel fiyatlara sigorta yapan bir acentemiz var yaşı küçük arkadaşlar bu yıl motorsuz kalmasın bende orada yaptıracağım size numarasını vereyim hesaplıyor ne kadar ödiyeceğinizi size söylüyor yaklaşık 10 üzeri firmadan fiyat alıyor tek tek firma dolaşmayın

05059725632

herkezi bekleriz

Yaklaşık 7-8 sigorta şirketinden teklif aldım. Motor 2014 model trafiğe 2015 yılı çıkışlı yeni kasa PCX 125 , yaşım 33. Hatta temmuzda 34 olacak. 34 plaka , ikametgah Kadıköy - İstanbul. Bu 7-8 şirket arasında en uygun teklifi yapan 987 TL ile Anadolu Sigorta oldu. Diğerlerinin fiyatları 1200 , 1500 , 2500 , 3400 gibi uçuk oranlar. Bu nasıl iştir arkadaş ? Sizin tavsiye edeceğiniz veya bildiğiniz daha uygun fiyatlı şirketler var mı ?

Motosikleti
    Mondial Xtereme Max 200
    konya yaş 24 mondial xtreme max 200 ilk aracım daha dün yaptırdım 5 -6 yerden teklif aldım 1200 den aşağı gelmedi en son allianz sigorta 488 tl ile beni şok etti tabi kaçırmadım.

bikerboi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Piaggio Beverly S 400
    488TL sigortaya sevinir olduk.

3-4 yeri aradım istanbulda ybr ye yaklasık 1000 tl sigorta ücreti istiyorlar. uygun sigorta sigorta sirketi bulan olursa msj atsın lütfen

REKLAM ALANI
17. sayfa BirinciBirinci ... 7151617181927 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)