Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
14. sayfa BirinciBirinci ... 4121314151624 ... SonuncuSonuncu

Motosiklet Trafik Sigortası !!

Motovento
    REKLAM ALANI

2015 rks titanic150 - 520lira 3 taksit

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kedurgut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 cbr 250r
    2014 CBR250'ye 826.- TL sigorta çıktı. Neymiş efendim, motorunuzu 1 yıl kullanmadan satmışsınız. var mıdır bi yöntemi acaba?

Motosikleti
    kuba süperlight 200
    Arkadaşlar ben ince detaylardsn pek anlamam ama demir sigortayı arayıp bi sorun numarada verebilirim istanbulda yaşayan arkadaşlar benim yaptırdığım yerde yaptırır 1402 lira çıktı bana 2 hafta araştırdığımda çaresiz yaptırıcaktım sonra bi abim vesilesiyle abinin numarayı aldım 930 dediler 4 gün sonra bidaha aradım yaptırıyim diye tekrat sorgulatınca 700 tlye demir sigortan yaptırdım üstelik yaşım 19 olduğu halde tavsiye ederim isteyen arkadaşlar mesah atsın numaryı veriyim

suanda her iki motordan biri sgortasız geziyor saolsunlar sgortaçılar

darpgen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    beyler Fuarda sigorta ile ilgili bişey göremedim . Artık moped ve TMF ye çok büyük iş düşüyor . her yeni yasa düzenleme ve uygulama sonrası trafikte ollduğu gibi görünmeyen motosikletler gene mağdur durumdalar .

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    12 martta surem doluyor, acaba o zamana kadar fiyatlar dusermi?

mtnsyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    Arkadaşlar ray sigortadan teklif almanızı tavsiye ederim benim gayet uygun çıktı

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar bende ruhsatı alamadım 1 ay geçti. bu hafta satışını vericem ama önce sigorta yaptırıp sonra ruhsatı almaya gitmem gerekiyor. sorun şu; acenteler bildiğiniz üzere paraya yatmayı sever. kalan gün iadesini alamayan birçok kişi var. bana bu konuda sıkıntı çıkarmayacak, nakit verdikten bir gün sonra gidip elden nakit olarak geri alabileceğim bildiğiniz firma var mı ?

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    29 yaş
    35 plaka
    2011 cbf 150
    2 yıllık motor sahibiyim
    kaza yok
    ikamet mersin tarsus

en ucuz ergo 258 verdi. geçen yıl 130 demir ondan önceki yıl 120 axa

bu yıl anadolu halk sompo dan 350-380 tl gibi rakamlar veren var. şimdilik en ucuz ergo. ama durmak yok araştırıyorum. yaptıracam en kısa sürede inşallah

Motosikleti
    Satıldı...(
    Arkadaşlar yukarıdaki yorumları okuyunca, üye olup yorum yazmak zorunda kaldım.. Şu an 150-350 arası yeni alınan motor için fiyat yok. Ayrıca yaşadığınız yer büyük şehirse ortalama 1000 üzeri bir trafik sigortası çıkıyor. Haziran 2015 den sonra tüm trafik sigorta primleri çok yükseldi. Özellikle motorları daha da artırdılar. Demir sigorta geçtiğimiz sene en fazla 450 tl kestiği poliçeyi şu an 2000 lira öneriyor. Örneğin yeni fiyat bktığım 27 plaka Yamaha YZF R 25 için 15 firmadan fiyat aldım en uygun HDİ 1400 tl.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:54 ----------

Peşin ödeme yaparsan aynı gün peşin alırsın paranı... senden 15 gün + satış yapıncaya kadar geçen gün parası kesilir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:56 ----------

Aylık olarak trafik sigortana %5 sürprim ilave gelir. Ayrıca Trafik sigortasız yakalınırsan motor çekilir. Trafik sigortasını yapmadan alamazsın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:02 ----------

Plaka + TC + Ruhsat Belge no verirsen ben sana hepsinden bakayım.. Axa , All, Ak, Anadolu, Groupama, Demir, Ray, Doğa, Zurich, Hdi, Sbn, Mafre, Sompo, Halk....
    mehmetenis bunu beğendi.

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı LostRanger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Plaka + TC + Ruhsat Belge no verirsen ben sana hepsinden bakayım.. Axa , All, Ak, Anadolu, Groupama, Demir, Ray, Doğa, Zurich, Hdi, Sbn, Mafre, Sompo, Halk....
    Özel mesaj attım
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

darpgen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Fuarda sigortayla ilgili bişey göremedim. 400 tl gözden çıkardım . motosikletim 150 cc ve kazasız olmasına rağmen bu rakamı ödemem gerekiyor motosikletin çazip kılan ekonomik özelliğini kısırlaştırdılar , şahsen hakkımı helal etmiyorum.

eminemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X Max 250 Ironmax
    Alıntı LostRanger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yukarıdaki yorumları okuyunca, üye olup yorum yazmak zorunda kaldım.. Şu an 150-350 arası yeni alınan motor için fiyat yok. Ayrıca yaşadığınız yer büyük şehirse ortalama 1000 üzeri bir trafik sigortası çıkıyor. Haziran 2015 den sonra tüm trafik sigorta primleri çok yükseldi. Özellikle motorları daha da artırdılar. Demir sigorta geçtiğimiz sene en fazla 450 tl kestiği poliçeyi şu an 2000 lira öneriyor. Örneğin yeni fiyat bktığım 27 plaka Yamaha YZF R 25 için 15 firmadan fiyat aldım en uygun HDİ 1400 tl.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:54 ----------

Peşin ödeme yaparsan aynı gün peşin alırsın paranı... senden 15 gün + satış yapıncaya kadar geçen gün parası kesilir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:56 ----------

Aylık olarak trafik sigortana %5 sürprim ilave gelir. Ayrıca Trafik sigortasız yakalınırsan motor çekilir. Trafik sigortasını yapmadan alamazsın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:02 ----------

Ben İstanbul için, 30 yaş 800 TL trafik sigortasını görünce sevindim vallahi. Herkese 1.000 TL üst çıkıyor KEndi Şirketim bile 1.600 TL çekti
    Piaggio Carnaby 200
    Yamaha XMax 250 Ironmax

Motosikleti
    Satıldı...(
    Arkadaşlar şu an MOTOSİKLET için en uygun TRAFİK SİGORTASI'nı yapan firmalar ERGO, HALK, DEMİR, SOMPO ve MAFRE gibi...AK SİGORTA, GROUPAMA, ALLİANZ, ZURİCH yüksek çıkıyor. Ama bu demek değilki fiyat almayın mutlaka alın. Bazen süpriz iyi fiyatlar çıkabiliyor. Herkese kazasız belasız rahat ve huzur dolu trafikler....[COLOR="Silver"]

kuzan14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600RR
    2014 ktm rc 390'a 400 tl çıktı, en uygunu bu olduğu için yaptırdım, demir sigorta en uygununu yapıyor

El7is - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sattım. Yenisini arıyorum.
    Bu sene de böyle geçirilecek anlaşılan.
    Seneye Allah Kerim.

Motosikleti
    Satıldı...(
    Alıntı kuzan14 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2014 ktm rc 390'a 400 tl çıktı, en uygunu bu olduğu için yaptırdım, demir sigorta en uygununu yapıyor
    Senin hasarszılığın vardır, ondan iyi çıkmıştır. 400 lira eğer İstanbul içi ise iyi fiyat . Bu arada fiyatlarda yükselme durumu varmış, arkaaşlar bilgilerinize.. Bazı firmalar şu andan itibaren fiyat artırdı...

Yaş 28.İlk motorum.Daha önce taksiden sigortam var.3500 tl'lik motora 600 tl sigorta ücreti istediler o da en düşük ücret. Yaptırmadım. Plaka bile çıkaramadım beklemedeyim süremiyorum.

Motosikleti
    Satıldı...(
    Alıntı buckethead adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaş 28.İlk motorum.Daha önce taksiden sigortam var.3500 tl'lik motora 600 tl sigorta ücreti istediler o da en düşük ücret. Yaptırmadım. Plaka bile çıkaramadım beklemedeyim süremiyorum.
    Bilgilerini verirsen bir bakalım.. TC + Plaka + Asbis

@losTRanger Özel mesaj attım.

REKLAM ALANI
14. sayfa BirinciBirinci ... 4121314151624 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)