Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

Motosiklet Trafik Sigortası !!

Motovento
    REKLAM ALANI
    DARKSTAR54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x K13- BMW 1200 GS 2008
    geciken her ay için % 5 ceza olur, birde yeni yıl oldu,karşıya ödenen miktar 29.000 tl oldu o da biraz fiyat farkı yaratır, yeniden sigorta fiyatlarını araştırın...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    lisbeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhabalar,
    Şimdi motosikleti satın aldığım kişi ile ruhsat devir işlerini yapacağız. Motosiklet 2010 model, Regal Raptor 150cc, şehir de Ankara ee haliyle bu işlemler 2015'e girdi, sigorta, ruhsat, plaka devir aşağı yukarı ne kadar olur? Ya ayırdığım tüm para gidiyor neredeyse, ne biçim bir vergi bu ya? insanlar dünyanın parasını ödüyor şaşırdım kaldım.
    Ergo ve Axa Sigortaya gideceğim de öyle 300 falan olursa düşer bayılırım ne bu yaa?

fthaltan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bws 100, cb125e, pulsar 200ns, daelim S3
    Alıntı lisbeth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar,
    Şimdi motosikleti satın aldığım kişi ile ruhsat devir işlerini yapacağız. Motosiklet 2010 model, Regal Raptor 150cc, şehir de Ankara ee haliyle bu işlemler 2015'e girdi, sigorta, ruhsat, plaka devir aşağı yukarı ne kadar olur? Ya ayırdığım tüm para gidiyor neredeyse, ne biçim bir vergi bu ya? insanlar dünyanın parasını ödüyor şaşırdım kaldım.
    Ergo ve Axa Sigortaya gideceğim de öyle 300 falan olursa düşer bayılırım ne bu yaa?
    Dostum ergo, axa degil de daha uygun sigorta yapanlar da mevcut. 2010 / 150 cc... sigorta tahminimce 200 civari cikar... ben 2012 model 125 cc motorumu (34 plaka) 245 tl ye sigortaladim. 2014 model 200 cc motorumu da 255 tl ye...

Yani sen ikinci el aliyorsun sanirim.
    Ruhsata bir sey vermiyorsun, noterden uzerine alacaksin, sanirim 100 tl kadar... sonra sigorta yaptiracaksin, o da 200 civari ve yeni ruhsati trafikten alacaksin.

AH MEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sırf verdiğim para boşa gitmesin diye elalemin arabasına çarpıcam

Alıntı fthaltan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum ergo, axa degil de daha uygun sigorta yapanlar da mevcut. 2010 / 150 cc... sigorta tahminimce 200 civari cikar... ben 2012 model 125 cc motorumu (34 plaka) 245 tl ye sigortaladim. 2014 model 200 cc motorumu da 255 tl ye...

Yani sen ikinci el aliyorsun sanirim.
    Ruhsata bir sey vermiyorsun, noterden uzerine alacaksin, sanirim 100 tl kadar... sonra sigorta yaptiracaksin, o da 200 civari ve yeni ruhsati trafikten alacaksin.
    Çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için daha uygun olanları araştıracağım,
    şimdi anladım, zaten ucuz olsun diye Çin malı aldık bari soyulmayalım

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:37 ----------

Alıntı AH MEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sırf verdiğim para boşa gitmesin diye elalemin arabasına çarpıcam
    Ahaha çok güldüm, evet o kadar sinir bir durum neleri düşündürtüyor bize.

Jawa350TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jawa 350 ts / Yuki yk-250-4
    Arkadaşlar Jawa 350 ts almaya karar verdim ama 90 model olduğu için sigortası ne kadar çıkar merak ediyorum. Jawa 350ts sahiplerinden yardım bekliyorum.
    (Çinli 125 mt motora 180 liraya sigorta yaptırdım)

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    il:35 plaka
    Motor Hacmi: 650cc
    Marka /model: Suzuki Freewind Xf650
    Sigorta ücreti: 210
    Zaman: kasım 2014
    Şirket: HDI

şu anda bana en uygun hdı çıkarttı
    bi güncelleme yapayım unutmuşum

sompo japan firmasından 152 liraya yaptırdım.
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

ozantari - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba arkadaslar araniza yeni katildim kanuni 150 cc cros icin fiyat sorgulattigimda 560tl cikardilar yas 25 plaka 34 cok buyuk sıkıntı icine girdim.motor almadan once hic dikkat etmemisdim yeni alicak arkadaslar varsa bu konu icinde butce ayirsalar iyi olur.

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    benim motora 260 liraya yaptırdım anadolu sigorta izmir ilkez yaptrıdım seneye düşecekmiş

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı ozantari adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar araniza yeni katildim kanuni 150 cc cros icin fiyat sorgulattigimda 560tl cikardilar yas 25 plaka 34 cok buyuk sıkıntı icine girdim.motor almadan once hic dikkat etmemisdim yeni alicak arkadaslar varsa bu konu icinde butce ayirsalar iyi olur.
    tek sigorta şirketinden bakma dostum. benim motora 900 1000 de çıkaran yer oldu 150 çıkaran da.
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

Motosikleti
    Falcon Freedom 250 -> Honda CB250R -> Honda NC750x
    2 farklı sigorta şirketinden 2015 model 250cc sıfır motor için 383 TL fiyat aldım. Biraz fazla geldi...

S.a arkadaşlar ben 17 yaşındayım ve motora yeni başlıcam kendime 2.el bi mondial drift buldum 1800 temiz şimdi ben bu motoru aldım bana extradan ne girecek acaba ?

yamaha 125 esd <<sıfır motor aldım bugun en ucuz hangı sıgorta arkadaslar?
    cok ucuk fıyatlar var lutfen yardım...

Arkadaslar 150cc scooter 7 yillk plaka vergi mtv falan yok ilk sahibni bulamiyorum yardimci olun lutfen

Merhaba arkadaşlar,
    bugün artık sonunda noter işleri aylardan sonra halledildi ve geçici belgeyi aldım alır almaz dediğiniz gibi zorunlu trafik sigortası peşine düştüm ama fiyatlar çok yükselmiş bu nedir 400 diyen var 300 diyen var en sonunfa ERGO 230 dedi. Bundan daha uygun 2011 model regal raptor 150 cc Ankara için fiyat yok mudur? Çıldırdım motosiklet aldık, yok notere ver yok sigortaya ver daha kıayet alacağım yahu, son günlerde uygun fiyata trafik sigortası bulabilen var mı?

Ali1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATTI
    Banada lazım istanbul içi ucuz sigorta

En uygunu ERGO sigorta, diğerleri onun verdiğinin iki katı çıkıyor

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı lisbeth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,
    bugün artık sonunda noter işleri aylardan sonra halledildi ve geçici belgeyi aldım alır almaz dediğiniz gibi zorunlu trafik sigortası peşine düştüm ama fiyatlar çok yükselmiş bu nedir 400 diyen var 300 diyen var en sonunfa ERGO 230 dedi. Bundan daha uygun 2011 model regal raptor 150 cc Ankara için fiyat yok mudur? Çıldırdım motosiklet aldık, yok notere ver yok sigortaya ver daha kıayet alacağım yahu, son günlerde uygun fiyata trafik sigortası bulabilen var mı?
    Güneş sigorta, dubai group ve ergo genelde ucuz çıkar, ancak anladığım kadarı ile yaşınız genç, eğer 30-35 yasşından genç iseniz sigortanın yüksek çıkma ihtimali vardır. Atıyorum 55 yaşında ve 25 yıldır ehliyet sahibi bir insana 50 lira çıkarken size 250 lira çıkması normaldir. Sonuçta bir risk analizi var.

Motosikleti
    Yamaha D'elight
    Alıntı Zuzuuw adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güneş sigorta, dubai group ve ergo genelde ucuz çıkar, ancak anladığım kadarı ile yaşınız genç, eğer 30-35 yasşından genç iseniz sigortanın yüksek çıkma ihtimali vardır. Atıyorum 55 yaşında ve 25 yıldır ehliyet sahibi bir insana 50 lira çıkarken size 250 lira çıkması normaldir. Sonuçta bir risk analizi var.
    Peki şehirden şehire değişiyor mu bu fiyatlar kardes mesela ben mersindeyim yaşım 21 önümüzdeki hafta ybr 125 alıcam 2. el

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Değişir

Terör toplumsal olayların olduğu şehirlerde genelde kurt nüfusunun fazla olduğu şehirlerde yüksek cikar

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)