Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Motosiklet Trafik Sigortası !!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Keeway 150 Superlight
    2006 Model 34 Plaka Keeway Superlight 150 için 316 TL sigorta ücreti çıkarttılar. 3 aylık yenilememeden dolayı %25 cezalı imiş. Sigortamnet üzerinden fiyat aldım bir de bir tanıdığa soracağım belki ben o 3 ay trafikte değildim arkadaş neden %25 daha zamlı fiyatlandırılıyor.

İyi forumlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Ay başı %5 ceza biner yeniletmemenden dolayı, sigortam.net'e hiç bakmayın bile ben sigortacıyım kendim fiyat çalışıyorum ayrıca sigortam.net ten alıyorum fiyatı aynı şirketten daha fazla çıkıyor. Tanıdığına sorarken de söyle, Anadolu ve Ege'ye özellikle baksın, dost dosttan kazanır diye 120 liralık poliçeyi 300 e kakalamasın.

evural - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 300
    motor: inazuma
    Yer: Ankara
    Fiyat: 84 TL
    Zaman: Nisan 2014
    Şirket: Ergo

Sigorta konusunda herkesin sıkıntısı var galiba, öncelikle arkadaşlar sigortasız motorsiklete binmeyin, Allah korusun ufak bi kazada bile çok büyük meblalar ödetirler. Ayrıca 20bin TL ve üzeri motosikleti olanlar da keisnlikle kasko yaptırsınlar, çok faydasını görürsünüz. Bir diğer husus fiyatlar hakkında öncelikle yeni tescillerin ortalama bir fiyatı var, kazasız olarak sene atlayınca bunda %5 den başlamak üzere 7. basamak diye nitelendirdiğimiz %20 indirim sondur. Önceki motorunuz 7.basamak, sattınız ve yeni motor aldınız eski hasarsızlık bilgileriniz yeni motorunuza İŞLENEBİLİR. Çoğu sigortacı fiyat düşmesin diye bunu kullanmıyor, kimse anlamıyor bu işten diye insanı salak yerine koyuyorlar. Ayrıca motorunuzu sattığınız zaman satış belgesiyle gidip poliçenizin kalanını alabilirsiniz. Ayrıca sigorta yaptırmadan önce tanıdığı vs. olmayanlar bana bilgilerini gönderirlerse fiyat verme konusunda yardımcı olurum, en uygun fiyatı bulurum sizde ilinizdeki sigortacıya gidip şu şirketten kes diyebilirsiniz, bana kestirip kestirmemeniz hiç önemli değil. Hayırlı akşamlar
    585858, msgnrn ve Kerem Akın bunu beğendiler.

585858 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1955 r25 Mz 1990 251 Honda cb 125 e
    Alıntı Sercesh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sigorta konusunda herkesin sıkıntısı var galiba, öncelikle arkadaşlar sigortasız motorsiklete binmeyin, Allah korusun ufak bi kazada bile çok büyük meblalar ödetirler. Ayrıca 20bin TL ve üzeri motosikleti olanlar da keisnlikle kasko yaptırsınlar, çok faydasını görürsünüz. Bir diğer husus fiyatlar hakkında öncelikle yeni tescillerin ortalama bir fiyatı var, kazasız olarak sene atlayınca bunda %5 den başlamak üzere 7. basamak diye nitelendirdiğimiz %20 indirim sondur. Önceki motorunuz 7.basamak, sattınız ve yeni motor aldınız eski hasarsızlık bilgileriniz yeni motorunuza İŞLENEBİLİR. Çoğu sigortacı fiyat düşmesin diye bunu kullanmıyor, kimse anlamıyor bu işten diye insanı salak yerine koyuyorlar. Ayrıca motorunuzu sattığınız zaman satış belgesiyle gidip poliçenizin kalanını alabilirsiniz. Ayrıca sigorta yaptırmadan önce tanıdığı vs. olmayanlar bana bilgilerini gönderirlerse fiyat verme konusunda yardımcı olurum, en uygun fiyatı bulurum sizde ilinizdeki sigortacıya gidip şu şirketten kes diyebilirsiniz, bana kestirip kestirmemeniz hiç önemli değil. Hayırlı akşamlar
    Benim bi hondam var sıfır aldım 1 ay önce 90 tl ye sigorta yaptırdım şimdide başka motor aldım ikiside duruyor fakat şu andaki motor 1989 model satış yaptırmadan önce eski sahibine sigorta ücreti 89 tl çıktı şimdi bana 200 tl çıkıyor bende diyorum ki niye efendim yaşınız genç bende diğer motorumun da sahibi benim onda niye 90 tl cevap hazır efendim bu motor eski.
    Yahu nedir bu fiyat saçmalığı bir dedikleri bir dediklerini tutmuyor resmen insanlarla oynuyorlar dişimizden tırnağımızdan kazandığımızparalar resmen gidiyor tüm acentalar aynı saçma sapan işler siz motorcu arkadaşlarım abilerim kardeşlerim birer e devlet şifresi alalım ve bimere şikayette bulunalım bu böyle olmaz.
    ZEMHERİ!

Kymco Agility 125 aldım 450 TL sigorta çıktı. Son paramla onu ödedim ay sonuna kadar benzini borçla alacağım :(

Alıntı 585858 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim bi hondam var sıfır aldım 1 ay önce 90 tl ye sigorta yaptırdım şimdide başka motor aldım ikiside duruyor fakat şu andaki motor 1989 model satış yaptırmadan önce eski sahibine sigorta ücreti 89 tl çıktı şimdi bana 200 tl çıkıyor bende diyorum ki niye efendim yaşınız genç bende diğer motorumun da sahibi benim onda niye 90 tl cevap hazır efendim bu motor eski.
    Yahu nedir bu fiyat saçmalığı bir dedikleri bir dediklerini tutmuyor resmen insanlarla oynuyorlar dişimizden tırnağımızdan kazandığımızparalar resmen gidiyor tüm acentalar aynı saçma sapan işler siz motorcu arkadaşlarım abilerim kardeşlerim birer e devlet şifresi alalım ve bimere şikayette bulunalım bu böyle olmaz.
    Şikayetle yapacağın birşey yok, bu iş etiği iş ahlâkı. Örnek vereyim ben bi fiyat çalışırken 175 lirayada çıkıyor 350 lirayada 1000 lirayada, şimdi benim önceliğim hizmet değil de kâr etmek olsaydı 1000 liralık fiyatı gösterir 350 ye kesmeye ikna ederdim, kimseye danışmasına fırsat vermeden de güzelce keserdim, fakat hem hizmet hem kâr olması hasebiyle en uygun fiyatı vermeye çalışıyorum. Konyada var böyle şirketler 20 30 lira fazla kesiyorlar minumum. 20 lirada acentenin kazandığı 2 lira, 2 lira için müşterisine 20 lira kazık atıyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:53 ----------

Bu dediğin aynı şirketten değil sanırım, bakmak lazım

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:03 ----------

Hangi şirketten kestirdin?

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    motor: Gt250r
    Yer: İstanbul
    Fiyat: 45 TL
    Zaman: Ekim 2014
    Şirket: Axa Sigorta
    Plaka: 67

585858 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1955 r25 Mz 1990 251 Honda cb 125 e
    Alıntı Sercesh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şikayetle yapacağın birşey yok, bu iş etiği iş ahlâkı. Örnek vereyim ben bi fiyat çalışırken 175 lirayada çıkıyor 350 lirayada 1000 lirayada, şimdi benim önceliğim hizmet değil de kâr etmek olsaydı 1000 liralık fiyatı gösterir 350 ye kesmeye ikna ederdim, kimseye danışmasına fırsat vermeden de güzelce keserdim, fakat hem hizmet hem kâr olması hasebiyle en uygun fiyatı vermeye çalışıyorum. Konyada var böyle şirketler 20 30 lira fazla kesiyorlar minumum. 20 lirada acentenin kazandığı 2 lira, 2 lira için müşterisine 20 lira kazık atıyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:53 ----------

Bu dediğin aynı şirketten değil sanırım, bakmak lazım

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:03 ----------

Hangi şirketten kestirdin?
    İnsanlar rahatsız oldukları konuları usulü erkanıyla söyler çare ararlarsa hükümette ona göre bazı düzenlemeler getirebilir, yosa şikayetle olmaz deyip devam edelim böyle dahamı iyi sizce? Örneğinizde siz düzgün bir acenta olup son fiyatı söyleyebilirsiniz bu hem helal etik hemde vakarlı bir davranıştır; ama bazıları söylemiyor. Bu insan aldatma kandırma değilde nedir? Yazık günah değilmi? Dürüs bir şekilde gelip kanunlara riayet ederek ödemesini yapmaya gelen insanları kandırmak para kazanmak en kötü şeylerden biridir.
    Belki şikayetlerden şu anda bişey olmaz ama sen ben o başkası derken ses duyulur inan.

Sigortama gelecek olursak 180 tl ye axa dan yaptırdım. Bi internet sogortacılık sitesinden fiyat aldım 290 son dedi sonra yok efendim 220 tl peki bünyesinde 20 sigorta var ve ekranından görüyor axa onlarda yokmu? var neden aynı acentalar aynı fiyatı vermiyor? Ne olsa telefondan soruyorum ya teklif çıktısıda göstermeyecek 180 tl lik axa sigortayı 220 ye bana satacak yazıklar olsun böylelerine insan demeye dilim varmıyor. Herkes parayı kolay mı kazanıyor. Bende kendi memleketim deki axa dan sigortamı yaptırdım.
    ZEMHERİ!

fufuktas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj BOXER 150
    merhaba.
    2. el motosiklet almayı düşünüyorum. İzmir'den İzmir plaka. Yaş 24. En uygun fiyatı nereden bulabilirim? Tahmin ettiğim motoru alırsam. 2012 model 150 cc.

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı fufuktas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba.
    2. el motosiklet almayı düşünüyorum. İzmir'den İzmir plaka. Yaş 24. En uygun fiyatı nereden bulabilirim? Tahmin ettiğim motoru alırsam. 2012 model 150 cc.
    il:35 plaka
    Motor Hacmi: 650cc
    Marka /model: Suzuki Freewind Xf650
    Sigorta ücreti: 210
    Zaman: kasım 2014
    Şirket: HDI

şu anda bana en uygun hdı çıkarttı
    fufuktas bunu beğendi.
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

Yaş 33
    Şehir plaka izmir
    motor Ybr 125
    Sigorta ergo
    fiyat 84

fufuktas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj BOXER 150
    teşekkürler, bakalım motoru alınca sıkı bir sigorta araştırmasına gireceğim sanırım. sigorta tekliflerini İnternet yoluyla mı, acentelere giderek mi almalıyım?

Mustafa ÖZEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X MAX 250 2020
    Yaş 50
    Şehir plaka BOLU
    motor x-ctiy 250 2014 mod.
    Sigorta ergo
    fiyat 48.6

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı fufuktas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler, bakalım motoru alınca sıkı bir sigorta araştırmasına gireceğim sanırım. sigorta tekliflerini İnternet yoluyla mı, acentelere giderek mi almalıyım?
    şehir dışından bi tek sigortam.net ile görüştüm. diğer görüşmelerim hep şehiriçinden bana yakın olan acentelerin telefonlarını internetten bularak görüştüm. telefonla ara sor geri dönüyorlar sana dönsünler uygun olana gidersin. boşuna yol katetme. salhanedeki yükselişe bi sor bakalım.
    fufuktas bunu beğendi.

black-man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    06 plaka araba alma durumum var plakayı değiştirmem zorunlu sigortanın fiyatını etkilermi bulunduğum yer muğla 100tl plaka farkı vermeye değecek fark çıkarmı sizce araç 96 model 3.20i yaşım 28 sigortacı arkadaşlar özel mesaj atabilirlerse sevinirim şimdiden teşekkürler

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    YAŞ 20
    Şehir plaka İSTANBUL
    motor CBR 125R 2011
    Sigorta ANADOLU
    fiyat 392,92

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    Yaş 22
    Model x treme max 2014
    Şehir Mardin

Plakayı bugün çıkarttı sahibi bende hemen kendi adıma aldım sonra bana dedilerki sigorta yapman lazım durumu bilmiyorum önceki sahibi 210tl ödedi dun faturayı gösterdi bana geri alacakmış bir miktarını bende sorayım uygunsa hemen yapar kurtulurum dedim ama gelen fiyat 230tl şaşırdım. Ben motor aksesuar vs için 4000 ayırmıştım kendi adıma almamla beraber 4330tlye patlıyacak 230 çok fazla veremicem fikri olan varmı?

Mr.[T] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX 150-pulsar 200NS-Yamaha NMAX
    Alıntı CompanERROR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaş 22
    Model x treme max 2014
    Şehir Mardin

Plakayı bugün çıkarttı sahibi bende hemen kendi adıma aldım sonra bana dedilerki sigorta yapman lazım durumu bilmiyorum önceki sahibi 210tl ödedi dun faturayı gösterdi bana geri alacakmış bir miktarını bende sorayım uygunsa hemen yapar kurtulurum dedim ama gelen fiyat 230tl şaşırdım. Ben motor aksesuar vs için 4000 ayırmıştım kendi adıma almamla beraber 4330tlye patlıyacak 230 çok fazla veremicem fikri olan varmı?
    ergo sigortadan fiyat al.bi ara teşekkür edersin

Motosikleti
    Honda Cbr250R
    arkadaşlar selamlar;

1 aralık 2014 tarihinde 2005 model cbr125 aldım. sigortalatmadım henüz. şöyle bir araştırdım 130 liradan başlıyor arkadaş?
    eskişehir de sizce normal mi bu kadar olması? birde sigortayı istediğim zaman yaptırsam ne olur?

teşekkürler.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)