Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Plaka İçin Acil Yardım Lütfen!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    bikerboi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Piaggio Beverly S 400
    Arkadaşlar 2005 yılında Maslak Oto Sanayideki Bombardier dükkanından outlander 400 max(atv) aldım. Plaka istemedim fatura kesildi. Şimdi plaka çıkartmak istiyorum fakat fatura vs. hiç bi belge bulamıyorum. Sanayideki dükkanda sanırım kapanmış ulaşamıyorum. Nasıl plaka çıkarabilirim bir yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

arkadaşım bende aynı durumdayım.aldıgım adam jandarmaya yakalatmıs ceza parasını ödedim motor benim oldufaturası vardı.6aylık motor,sonra para olursa plaka alırım dedim şimdi bulamıyorum.plakayı kendi üstüme almak istiyorum nasıl olacak anlatacak kimse yok mu???para maliyeti?

Motosikleti
    Honda CBR 600 RR
    Alıntı bikerboi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 2005 yılında Maslak Oto Sanayideki Bombardier dükkanından outlander 400 max(atv) aldım. Plaka istemedim fatura kesildi. Şimdi plaka çıkartmak istiyorum fakat fatura vs. hiç bi belge bulamıyorum. Sanayideki dükkanda sanırım kapanmış ulaşamıyorum. Nasıl plaka çıkarabilirim bir yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler..
    faturasaı olmadan nasıl çıkartıcaksın bende bilmiyorum
    1- Ucuza alan iki kere alir
    2- Calisiyorsa kurcalama
    3- Her zaman Gülümse ve tesekkür et.Hem maliyeti sıfır hem de değerine paha biçilmez.

akrep custom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    custom
    işin bi hayli zor arkadaşım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)