Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Devir Sorunu

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım 94 lüyüm 2011 de ehliyet alıcam 17 yaşını doldurup 18 den gün alınca motor alırken motoru üzerime alabilirmiyim yoksa reşitlik falan gibi şeylerden 1 sene dahamı beklerim yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Aynen bende 94 lüyüm senin gibi A2 ehliyetimi ve caracal motosikletimi alıp keyfimi sürmek istiyorum sen sorunca hemen öğrendim motorun ruhsatını üzerine alabilmen için 18 yaşını doldurman gerekiyormuş yani motosikleti ailenden birinin adına ruhsat çıkartacaksın a2 ehliyetinle süreceksin 18 yaşını doldurunca kendi üzerine alabilirsin ruhsatı...ulan 17 yaşıma girsemde çeksem motoru altıma Allah inşallah kazasız belasız sürüşler nasip eder. Bi de ben ağustosluyum :S

Tasinir yada tasinmaz mal sahibi olabilmek icin 18 yasinizi doldurmaniza gerek sadece prosedurde degisiklik olabilir ama ruhsati adiniza tescil ettirebilirsiniz.

arkadaslar bana yardım edermisniz bende honda cbr 125 r war daha dün aldm sifir km de bugun hız denemesi yaptm ibre 105 oldu motorda titreme oldu mtorda tektim acaba bundanmi kaynaklanddi yoksa baska bisi warmi?

rumelian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mezarcii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bana yardım edermisniz bende honda cbr 125 r war daha dün aldm sifir km de bugun hız denemesi yaptm ibre 105 oldu motorda titreme oldu mtorda tektim acaba bundanmi kaynaklanddi yoksa baska bisi warmi?
    Rodaj diye bir sey duydun mu? Acilmamis motorla hiz denemesi yaptiysan. Alirsin motoru eline.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)