Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2010 Yeni Kayıt

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    250 MCT
    Merhaba arkadaşlar. Pazartesi günü 0 aldığım motorumun belgelerini bayiiden almaya gidicem. Motpru aldığım yer ruhsat ve plaka için benden 250 lira istedi banada biraz fazla geldi o yüzden kendim yaptırayım dedim. Dedim demesine ama ne yapılır ne edilir en ufak bir fikrim yok forumda da hep devir işlemleri ile ilgili açıklamalar var. Sizden ricam yeni kayıt için neler yapmam gerektiğini adım adım anlatırsanız ve fiyat konusunda bir fikir verirseniz çok sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

öncelikle aracını aldığın bayiiden uygunluk belgesi, yetki belgesi ve faturayı alacaksın. emniyete gideceksin. ilk uğrayacağın yer sigorta. ben tiger250ye 67 tl ödedim. sigortanı yatıracaksın. daha sonra emniyetten dosya alıp onu orada bulunan kişilere doldurtturacaksın. yaklaşık 13 tl. eğer modeli 2006 ve daha düşük bir modelse araç muayeneside yaptırıyorsun. ondan sonra plakanı seçip yeni kayıt işlemleri yapılan bölüme gidiyorsun. plakanı çıkarıyorsun. oda 107 tl. kısacası benimki 200 tl'yi buldu. vaktin varsa kendin yap derim. şimdiden kolay geldin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler