Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

-2010- motor devir masafı nekadar tutuyo???

Motovento
    REKLAM ALANI
    dkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha r6 mavi istyor:)
    evet arkadaşlar 2010 yılında devir masrafı nekadar tutuyo cartı curtu işte hepsi sırayla bilen warmı oyle buyuk motorlardan bahsetmıyrm 125-150 çinler yakın zamanda motorsiklet satışı yapan yada alan warsa yazsın sadece t-ruhsatıüzerime almak istyorum nekadar tutuyo

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    XVS 650 A
    satıcıyla anlaştıktan sonra notere gidersin 36 tl.verir noter satış belgeni alırsın.sonra gider bi sigortacıya 89 tl.verip zorunlu trafik sigortanı alırsın (her iki belgedende fotokopi çektir lazım olcak).herangi bi karakol civarı kırtasiyeye gidip 10 tl.ye 2 adet ek-1 belgesi alıp bilgilerine göre doldurtursun(kimlik,ruhsat ve sigorta bilgileri).

1 ayı geçirmeden bir sabah ansızın belgelerin ve fotokopilerinle ruhsatın bağlı olduğu trafik tescil şb.sine gider sıran gelince 46 tl. verirsin.sana muhtemelen 2 gün sonra öğleden sonra gel şahsına ait ruhsatını verelim derler dostum

bütün hikaye bu.yani totalde aşşa-yukarı 181 tl. bayılıyosun.bu masraf 650'lik bi motorun ama 150'lik bi motor aldığında değişir mi yada ne kadar değişir bilmem...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    30 lira...sadece 30 gayme notere veriyorsun...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı m.d.erdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    satıcıyla anlaştıktan sonra notere gidersin 36 tl.verir noter satış belgeni alırsın.sonra gider bi sigortacıya 89 tl.verip zorunlu trafik sigortanı alırsın (her iki belgedende fotokopi çektir lazım olcak).herangi bi karakol civarı kırtasiyeye gidip 10 tl.ye 2 adet ek-1 belgesi alıp bilgilerine göre doldurtursun(kimlik,ruhsat ve sigorta bilgileri).

1 ayı geçirmeden bir sabah ansızın belgelerin ve fotokopilerinle ruhsatın bağlı olduğu trafik tescil şb.sine gider sıran gelince 46 tl. verirsin.sana muhtemelen 2 gün sonra öğleden sonra gel şahsına ait ruhsatını verelim derler dostum

bütün hikaye bu.yani totalde aşşa-yukarı 181 tl. bayılıyosun.bu masraf 650'lik bi motorun ama 150'lik bi motor aldığında değişir mi yada ne kadar değişir bilmem...
    güzel anlatmışsın aynen böyle ama malesef motor cc değerine göre bu masraflar değişmiyor (vergi hariç)
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

t.madde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 rs gitti tvs apache rtr 150 geldi =)
    89 tl sigortamı ? bu sigortacılar yakaladıklarını affetmiyolar demekki ben eski sigorta yaptırdığımın yerin tavsiyesi üzerine bi yere gittim onların ismini verdim 29 tl verdim sigorta parası

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Alıntı t.madde adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    89 tl sigortamı ? bu sigortacılar yakaladıklarını affetmiyolar demekki ben eski sigorta yaptırdığımın yerin tavsiyesi üzerine bi yere gittim onların ismini verdim 29 tl verdim sigorta parası
    20 TL ile 150 TL arasında zorunlu sigorta.Kör tuttuğunu öpüyor misali.İyice araştırın pazarlık yapın.Ben 21 TL ye yaptırdım.

ethemhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xxxx
    Alıntı t.madde adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugun Bende Sıgortamı Yenıledım 43 Tl.cik Öptüler Benide..
    Motosiklete binmeden önce aynaya bak. Gülümsüyorsan, tak bire devam et.

Motosikleti
    vespa et4 150cc
    Alıntı ethemhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benı de optüler, sigortacı kadın çok sinirli biriydi zaten, değil 89, 899 dese tamam diyecektim korkudan

Motosikleti
    XVS 650 A
    arkadaşlar,işlemlerini yeni yaptıranlar için sigortayı daha uygun fiyata yaptırabilecekleri acenteleri tarif edelim ki fazlada para bayılmasınlar benim gibi."ben o kadar para vermedim" nidalarımız şu gök kubbede sadece hoş bi seda olarak kalmasın

Motosikleti
    motorun değerine bak...ödediğin risk payına bak...nesi çok sence...yılda 43 lira 12 ye böl...ayda 3 lira ödüyorsun...tamam kasko kadar kapsamı geniş değil ama işe de yarıyor...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

ethemhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xxxx
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun değerine bak...ödediğin risk payına bak...nesi çok sence...yılda 43 lira 12 ye böl...ayda 3 lira ödüyorsun...tamam kasko kadar kapsamı geniş değil ama işe de yarıyor...
    Orası Öle Ama Bişi Daha İlgincime Gitti Genç Oldugum İcin 4 Tl Fazla Aldılar Benden Normalde 39 Lıraymıs Ama 19 Yasında Oldugumdan Dolayı Fazla Ücret Alıyorlarmıs İlk Defa Genç Olmanın Ufakta Olsa Bir Zararını Gördüm
    Motosiklete binmeden önce aynaya bak. Gülümsüyorsan, tak bire devam et.

Motosikleti
    Orası Öle Ama Bişi Daha İlgincime Gitti Genç Oldugum İcin 4 Tl Fazla Aldılar Benden Normalde 39 Lıraymıs Ama 19 Yasında Oldugumdan Dolayı Fazla Ücret Alıyorlarmıs İlk Defa Genç Olmanın Ufakta Olsa Bir Zararını Gördüm
    Bence gereksiz tepki veriyorsunuz...bu risk hesaplamaları üç aşağı beş yukarı aynıdır...öpüldüğünüz falan yok hacı...hatta şükretmelisiniz...

t.madde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 rs gitti tvs apache rtr 150 geldi =)
    ERGOİSVİRÇE SİGORTA benimki umarım işinize yara

Motosikleti
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    30 lira...sadece 30 gayme notere veriyorsun...
    ya abicim nasıl 30 lira peki sigorta cart curt yaptırmasak olmazmı sadece devrini alsam noterdn nolur çoğu kişi bu civarlarda diyor 30-40 felan bazılarıda arkadaşların dediği gibi 200-300tl civarı diyor okadar tutuyosa çok ya 500 tl lik motora +200 300tl devir ooooo

Motosikleti
    XVS 650 A
    noter masrafı artık 30 tl. civarı.semtine göre değişir ama öyle 3 haneli rakamlar kalktı.taşı çatlatsan 40 tl. sadece noter kısmı tabi.sigortanıda yaptırcaksın diğer işlemleride yaptırcaksın.aksi taktirde trafik tescilde sıranı bekleyip elin boş geri dönersin

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    ben önceki kymco yu 89tl sigortalattım en ucuz axa da onu bulabildim diğerleri 120den başlıyor ama daha aşşağı olanıda vardır illa ama istanbulla diğer illeri bir tutmayın
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    off napsam plakasız motrmu alsam:D ne devir masrafı var ne sigorta nede başka şey alırm noterden bi belge oldu bitti

Motosikleti
    XVS 650 A
    noterden aldığn satış belgesi 1 ay geçerli.ama evde salona ascam dersen unut yazılanları

Motosikleti
    Asyamotor 150 T1
    ben ergoisviçre'den 30 tl ye sigorta yaptırmıştım ruhsatımı alırken

Motosikleti
    şu olayı bna bi anlatsanıza satıcıyla notere gidilip üzerine aldkdan snra satıcıyla işimiz bitiyomu diyer işleri sadece kendmmi yapıcam

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler