Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

-2010- motor devir masafı nekadar tutuyo???

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    XVS 650 A
    motorun ederini aldıktan sonra satıcı kaybolur ortadan.gerisini sen halletçen..
    işlemler zaten yukarda yazıyo.oku bak..(en optimum haliyle işlemlerin 120 tl. falan tutar galba)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    bende bu ay içinde bir mct alacağım.. sigort konusunu bende çok kafama takıyorum..
    son 2 yılda 5 kaza.. 5 kere deldirdim sigortayı.. benım palio ya 1700 lira kasko istediler kazalarımdan dolayı..
    motoru etkilermi acaba kalkp benden 150 lir istemesinler..
    bu arada en ucuz ergo issviçre gibime geldi genel olrak... en iyisi motor servislerini arayıp sormak uygunsa gidip yaptırmak dusuncesındeyım
    Yeni yine yeniden

Motosikleti
    YBR istiyor..
    Alıntı m.d.erdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    satıcıyla anlaştıktan sonra notere gidersin 36 tl.verir noter satış belgeni alırsın.sonra gider bi sigortacıya 89 tl.verip zorunlu trafik sigortanı alırsın (her iki belgedende fotokopi çektir lazım olcak).herangi bi karakol civarı kırtasiyeye gidip 10 tl.ye 2 adet ek-1 belgesi alıp bilgilerine göre doldurtursun(kimlik,ruhsat ve sigorta bilgileri).

1 ayı geçirmeden bir sabah ansızın belgelerin ve fotokopilerinle ruhsatın bağlı olduğu trafik tescil şb.sine gider sıran gelince 46 tl. verirsin.sana muhtemelen 2 gün sonra öğleden sonra gel şahsına ait ruhsatını verelim derler dostum

bütün hikaye bu.yani totalde aşşa-yukarı 181 tl. bayılıyosun.bu masraf 650'lik bi motorun ama 150'lik bi motor aldığında değişir mi yada ne kadar değişir bilmem...
    güzel bir açıklama

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler