Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

İnternet üzerinden alışveriş için güvenilir siteler hangileridir,

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2008 S&T GT 250R
    Paylaşacağınız bilgiler için şimdiden teşekkürler....
    geÇTi gEçİYoR haYaT deDiğİN...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2008 S&T GT 250R
    kimsenin bir bilgisi yok mu? net üzerinden alış veriş yapan arkadaşlar görüşlerini paylaşırlarsa süper olur

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    My life Starts after 12.500Rpm

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Feyizoglu.com dan bir cok ürün aldım ve cok memnunum
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    ne alacaksın ki?
    ne yazsın millet?

kitap alacaksan
    www.amazon.com
    ıvır zıvır aklına ne gelirse
    www.ebay.com
    ???

Motosikleti
    2009 HONDA BEAT
    ebay ortaklığı gittigidiyor.com
    BU GÜNÜ HAYATINIZIN SON GÜNÜYMÜŞ GİBİ YAŞAYIN ÇÜNKÜ YARININ GARANTİSİ YOK ! ! ! ( söz : y.K )
    ve BASIN MAKİNALARINIZLA BASIN CC HİÇ ÖNEMLİ DEĞİL BASIN ! ! !

csem66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF150
    Ben MT ye reklam veren hemen her şirketten alışveriş yaptım herhangi bir sorun yaşamadım.
    34 EU 191

Motosikleti
    2008 S&T GT 250R
    teşekkürler arkadaşlar peki bu yazdığım site hakkında bilgi sahibi olan var mı? alışveriş yapan filan taksit imkanları iyi 12 ay vade var http://www.motoliz.com/index.php?p=list&k_id=0

Kumsal41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 2008
    Alıntı forbit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler arkadaşlar peki bu yazdığım site hakkında bilgi sahibi olan var mı? alışveriş yapan filan taksit imkanları iyi 12 ay vade var http://www.motoliz.com/index.php?p=list&k_id=0
    ben sana öneririm çünki ben o siteden mont almıştım ve 2 gün içinde gelmişti temiz bi şirket ve yardımcı oluyorlar emin ol hatta lastik bile almıştım sorun yok gayet rahat bi şekilde alış verişini yapablirsin
    Yatakta ve Batakta eşi iyi olmayan eline mahkumdur...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Feyizoglu.com dan bir cok ürün aldım ve cok memnunum
    Feyizoğlu kendi stokları ile değil,başka bilindik firmaların stokları ile çalışıyor ve üzerine fiyat eklemiş oluyor haliyle.
    Giyim kuşam konusunda bir sey demem ama bana istediğim ön siperlik camını yanlış gönderdikleri halde(çünkü bu camı kendileri de daha önce görmemişler)benden kargo parasını ayrıca kestiler.
    Mesele şuydu F650Gs için tur camı istedim.Gelen tur camını takamadım çünkü takmak için elcik korumaları iptal etmek gerekiyordu,Elcik korumasız enduro motor
    anlamsız olacaktı.Kendilerini aradım,malı ....motordan alıyoruz,onları arayın dediler.Yani beni tanımadığım,alışveriş etmediğim,bana cevap vermek zorunda olmayan başka bir firma ile muhatap ettiler.
    0 firma da" biz Honda bayisiyiz,fazla bilgi sahibi değiliz" dedi
    Bu konuyu bana daha önce açıklamış olsalar camı almazdım.

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hepsi burada......konu ne olduğunu bilmediğim için....iyi bi site..
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Akileos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fiyatlar piyasanın üzerinde.

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Kredi kartınızın yanına oluşturacağınız bir sanal kart ile alacağınız ürünün fiyatı kadar limit açmanız sayesinde tüm siteler güvenlidir
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fiyatlar piyasanın üzerinde.
    hepsi değil..inceleyip ucuz olanları seçmek lazım abi....kimi ucuz kimi pahalı...birde sorun çıkarsa itiraz etmeden değiştiriyorlar..
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

Motosikleti
    TVS Apache
    Alıntı Akileos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyatlar genelde piyasanın üzerinde oluyor, tabi her ürün için geçerli değil,

+ Yönleri:

+ Taksit seçenekleri makul,
    + Ürün seçeneği bol.
    + Kargo payı düşük oluyor.
    + Kargo bedava seçenekleri oluyor, (alışveriş tutarı veya ürünlerinizle birlikte başka bir ürün daha alarak)
    + Üründe bir sorun olduğunda çok soru sormuyorlar, gönderin bakalım diyorlar genelde de değiştiriyorlar ve 1 ay içerisindeyse kargo ücretini kendileri ödüyorlar.
    + Ürün seçmeye çalışırken ürün özelliklerine süzdürme özelliği güzel oluyor, oradan seçip karar verip başka yerden de alabiliyoruz :D

- Yönleri:

- Bir sorunla karşılaştığınızda sorunu çözüyorlar ama müşteri hizmetleri rezalet, yazdığınızı adam gibi okumadan cevap yazdıkları çok oluyor

Adamlara bu üründe böyle birşey var bu esasında böyle mi yoksa bu ürün hatalımı diye soru soruyoruz adamlar ürünü gönderin değiştirelim diyorlar :D

Hata raporlaması yapıyorum, yazdığımla alakasız cevaplar geliyor falan filan :D

Ama onun haricinde sorunlu ürünlerde bekleme süresi haricinde genelde sorun çözümü tam oluyor.

- Ürünlerin açıklamalarında yazanlar ve ürün resimleri sallamasyon olabiliyor. Gelen ürünü tam olarak yansıtmayabiliyor.

Başıma gelen bazı örnekleri,

1. Bilmemkaç sene önce Sony Ericsson W810i almıştım ordan yanında oyun hediyeli yazarken ürün geldi oyun moyun yok. Yazdım ne iş diye, yanlış yazılmış dediler :D Hayır bir de Anasayfaya reklama yazmışlar kocaman kocaman Oyun Hediyeli diye

Oyunundan falan değil, zaten alacaktım telefonu da sen yazdığını satmak zorundasın değil mi ama

2. Arkadaşa deniz botu aldık, gelen ürünle sitedeki resmi aynı modelin değildi :D

3. En son 16 Gb sandisk cruzer aldım, taksit seçeneği, kargo payı ve süper hızlı gönderisi sebebiyle, ürün sayfasında U3 özelliği ile birlikte Avast Antivirüs falan filan yanında kurulu geliyor şeklinde yazmışlar ama gelen disk üzerinde "0" program kuruluydu :D

Ürün özelliklerini şişirmek için yazmışlar da yazmışlar :D

Yazma gereği bile görmedim gelecek cevabı biliyorum çünkü Gittim sitesinden indirip kurdum sorunumu çözdüm. 2 ay deneme sürümü ama kaldırıp kurunca hep sıfırlıyor süreyi sınırsız lisans :D

Edit:

Ben yazmayı bitirene kadar özet cevap gelmiş zaten :D

Edit 2 :

Bu arada benim değişik kategorilerde alışveriş yaptığım diğer siteler.

- Feyizoğlu.com
    - Teknosepet.com (Genelde aynı gün veya en geç ertesi günü kargolar)
    - Bitenekadar.com (Günlük fırsat ürünü sitesi, müşteri hizmetleri süper ötesidir)
    - Nadiren gedikgross
    - Yukarıdakilerin haricinde birton yerden de alışveriş yapıyorum ama isimleri gelmedi şimdi aklıma, fiyat, taksit vs.vs. seçeneklerine göre değişiyor.

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    feyizoğlundan arkadaşa vede kredi kartı nosuyla kask getirttik ertesi gün elimizdeydi,
    http://www.motorturk.com.tr/giris.html buradanda er5 ime givi arka çanta ve demirini getirttim ertesi gün geldi telefonlada görüştüğümde çok yardımcı olundu
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawa...
    şimdiye kadar sorunsuz alışveriş yaptığım siteler.

ebay.co.uk
    ebay.com
    sahibinden.com
    gittigidiyor.com
    hepsiburada.com
    teknosa.com
    vatanbilgisayar.com

kazık yediğim siteler:
    markom.com.tr 200dolarlık ekrankartı siparişimin yerine 60 dolarlık kart gönderdi alana kadar neler çektim(kapandı)
    bisikletcim.com 4 ürün siparişi verdim 1 tanesi geldi paramın üstünü kartıma 2 aysonra 6 ıncı aramamda aldım
    goldbilgisayar.com fazla para çekti geri aldım
    mavibilgisayar.com fena değildi kapanmış şimdi aldığım ürün bozulursa ne yapacağım
    mavidonanim.com parayı çekti ürünü 1.5 ay göndermedi 5 kere aradım sonunda para iadesi yaptı
    hepsiburada.com aydın doğanın tükkanı eskiden çok kötüydü şimdi biraz düzelmiş 500 liralık monitörü 40 gün geç göndermişti

gittigidiyor.com en çok kazığı buradaki fırlama üyelerden yiyorum anlatsam bitmez

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawa...
    en güvenilir alışveriş

sahibinden com a girilir ürün beğenilir bi yerde buluşulup el sıkışıp pazarlık edilir. para verilir üstü alınır paşa paşa kullanılır

Motosikleti
    2008 S&T GT 250R
    Alıntı Kumsal41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben sana öneririm çünki ben o siteden mont almıştım ve 2 gün içinde gelmişti temiz bi şirket ve yardımcı oluyorlar emin ol hatta lastik bile almıştım sorun yok gayet rahat bi şekilde alış verişini yapablirsin
    teşşekürler dostum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:37 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:34 AM ----------

Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Feyizoğlu kendi stokları ile değil,başka bilindik firmaların stokları ile çalışıyor ve üzerine fiyat eklemiş oluyor haliyle.
    Giyim kuşam konusunda bir sey demem ama bana istediğim ön siperlik camını yanlış gönderdikleri halde(çünkü bu camı kendileri de daha önce görmemişler)benden kargo parasını ayrıca kestiler.
    Mesele şuydu F650Gs için tur camı istedim.Gelen tur camını takamadım çünkü takmak için elcik korumaları iptal etmek gerekiyordu,Elcik korumasız enduro motor
    anlamsız olacaktı.Kendilerini aradım,malı ....motordan alıyoruz,onları arayın dediler.Yani beni tanımadığım,alışveriş etmediğim,bana cevap vermek zorunda olmayan başka bir firma ile muhatap ettiler.
    0 firma da" biz Honda bayisiyiz,fazla bilgi sahibi değiliz" dedi
    Bu konuyu bana daha önce açıklamış olsalar camı almazdım.
    kötü olmuş, ama gidip görüp alma gibi fırsat olmayınca mecburen net,üzerinden alıyoruz umarım böyle şeylerel karşılaşmayız,

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:39 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:37 AM ----------

Bilgiler için sağol DİKMEN

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:44 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:39 AM ----------

Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kazık yediğim siteler:
    markom.com.tr 200dolarlık ekrankartı siparişimin yerine 60 dolarlık kart gönderdi alana kadar neler çektim(kapandı)
    bisikletcim.com 4 ürün siparişi verdim 1 tanesi geldi paramın üstünü kartıma 2 aysonra 6 ıncı aramamda aldım
    goldbilgisayar.com fazla para çekti geri aldım
    mavibilgisayar.com fena değildi kapanmış şimdi aldığım ürün bozulursa ne yapacağım
    mavidonanim.com parayı çekti ürünü 1.5 ay göndermedi 5 kere aradım sonunda para iadesi yaptı
    hepsiburada.com aydın doğanın tükkanı eskiden çok kötüydü şimdi biraz düzelmiş 500 liralık monitörü 40 gün geç göndermişti

gittigidiyor.com en çok kazığı buradaki fırlama üyelerden yiyorum anlatsam bitmez
    Dostum sendekide ne bahtsızlık böleee düşman başına bende alışveriş yapıyorum baya zamandır ama şükür daha bi aksilik yaşamadım farklı şeylere ihtiyaç duydukca yeni siteler gerekiyor, iyi oldu verdiğin bilgiler teşşekürler ve sorunsuz alışverişler

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:46 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:44 AM ----------

Alıntı edii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en güvenilir alışveriş

sahibinden com a girilir ürün beğenilir bi yerde buluşulup el sıkışıp pazarlık edilir. para verilir üstü alınır paşa paşa kullanılır
    harikasın dostum kesinlikle el sıkışılıp alınan ürün gibisi yok tabi birde mesafeler uzak olmasa

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler