Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

İnternet üzerinden alışveriş için güvenilir siteler hangileridir,

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Asya 100-8

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hangi sitenin urunleri ve durustllugu kadar, para alısverisinde acılan sayfanın basında HTTPS:// ile baslamasına dikkat edin.
    Aksi takdirde kredi kartınıza ortaklar cogalır..
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

Empyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motoliz.com iyi bir sitedir.Herhangi problem yaşamassınız.
    EMPYRIUM

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    motosiklet aksesuar satan sitelerin taksit seçeneklerini düşük buluyorum.
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

Istanbul sirkecideyim istediğiniz birşey varsa yardımcı olabilirim bilgi verebilirim.

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    yabancı siteler arasında

http://www.robinsonsfoundry.co.uk/

tavsiye ederim. Bir çok siparişimi sorunsuz ulaştırdılar.
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

Motosikleti
    ramzey 200cc
    www.advenduro.com
    enduro, cross motosikletler için gayet güvenilir.
    [B][I]ErDeM[/I][/B]::whip:: ::xrock::

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Yamaha yedekparça için ben
    http://motoliz.com
    u tavsiye ederim.
    Saat 16.00 da internet üzerinden sipariş verdim.
    Stoklarında yoktu ama ertesi gün 11.00 de parçalar elimdeydi.
    Aramızdaki mesafe 120. km.

Motosikleti
    gilera nexus 500ie

okkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XVS 650 DRAGSTAR
    benden tavsiye feyizoğlu birçok kez alışveriş yaptım gayet memnun kaldım.....

cesur509 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında...
    Hudson deri nasıl güvenilirmi??

Alıntı cesur509 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hudson deri nasıl güvenilirmi??
    Güvenilir+motortürkiye.

halilihsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben çok kez hepsiburadadan alışveriş yaptım son kazığı 1 hafta önce yedim.Yaptığım havaleyi onaylamadılar müşteri hizmetlerine bildirdim yatırdığınız dekontu bize faksla gönderin dediler gönderdim 1-2 gün bekledim yine yok maillere saçma sapan cevaplar şikayetvar.com'a şikayetimi bildirdim ondan sonra hepsiburada'dan aradılar yaptığınız havale hesabımızda gözükmüyor sipariş numaranızı yazarak bize şu şu numaradan fakslayın tekrar gönderdim.Yine müşteri hizmetlerine cevap yazdım gün içinde hesaplarımız kontrol edilerek işleme alınacaktır dedi yine bir değişme yok sonunda bende güzel bir dille onlara bastım fırçayı.Dahada hepsiburada defterini açmamak üzere kapadım.

Hızlıal.com benim için daha hesaplı kargo ücreti 1 TL UPS kargo evime kadar getiriyor.İnternettende takip özelliği var aracı izleyebiliyorsun zevk alıyorum hızlıaldan alışveriş yapmaya

sahibinden.com'dan ürün almadım fakat sattım.

tekstil saat tarzı şeyler için www.markafoni.com motorsikletle ilgili şeyler olmuyor genellikle

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    arkadaşlar ebay dan ürünler sorunsuz geliyormu? eve kadar teslimat yapılıyormu ?
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

CanTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800 (2012)
    genel olarak internetten alışveriş için garanti bankasından sanal kart (diğer bankalardaki ismini bilemiyorum) çıkarttırmak güvelik olarak daha faydalı... eğer yurtdışı sitelerinden alışveriş yapıcaksanız paypal dan hesap açtırmanızıda tavsiye ediyorum..

ben motorum için ebay almayadan (ebay.de) birçok ürün aldım.
    ebay.co.uk den yani ingiltereden 2 kez,
    2 kezde ebay.com dan yaptım bunlardan bir tanesi singapurdan diğeri amerikadan oldu, hepsi sorunsuz geldiler..
    motor malzemesi hariçde ebay.com dan çok alışveriş yaptım daha sıkıntı yaşamadım hiç..
    amazon.com dan ürünler getirttim yurtdışından ebay haricinde.. bundada bir sıkıntı olmuyor ama elektronik cihazlarda gümrük işlemleri çok daha detaylıdır ona dikkat edin kesinlikle !!
    gümrüğü takılmaması için 100€ nun üstünde olması lazım irsaliyede kutu içeriği !!
    buna çok dikkat etmek lazım ve satıcı ile iyi iletişim kurup kutunun üstüne 100€ dan daha düşük yazdırmak ve mümkünsede gift (hediye) olarak işaretletmek lazım..

Alıntı muzaffer1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ebay dan ürünler sorunsuz geliyormu? eve kadar teslimat yapılıyormu ?
    evet Muzaffer hocam eve kadar geliyor postacı amcalar tarafından. büyük paket olursa ptt kargo 2 lira ücret alıyor şehiriçi taşıma ücreti.

sorun çıkmaz diye bir şey diyemem. göndericinin shipping kısmına Türkiyeyi belirtmesi lazım. yada sormanız lazım Türkiye'ye gönderiyormusunuz diye. 100 euronun üzeri ve büyük paketler riskli gümrüğe takılması açısından. gümrüğe takılırsa Adana gümrüğe başvurmanız lazım . havayolları gümrüğüne veya diğerine

CanTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800 (2012)
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet Muzaffer hocam eve kadar geliyor postacı amcalar tarafından. büyük paket olursa ptt kargo 2 lira ücret alıyor şehiriçi taşıma ücreti.

sorun çıkmaz diye bir şey diyemem. göndericinin shipping kısmına Türkiyeyi belirtmesi lazım. yada sormanız lazım Türkiye'ye gönderiyormusunuz diye. 100 euronun üzeri ve büyük paketler riskli gümrüğe takılması açısından. gümrüğe takılırsa Adana gümrüğe başvurmanız lazım . havayolları gümrüğüne veya diğerine

belli bir kilonun üstündekileride gelin siz alın diye kağıt getirebiliyorlar yanılmıyorsam 4kg bu rakkam

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı CanTR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    genel olarak internetten alışveriş için garanti bankasından sanal kart (diğer bankalardaki ismini bilemiyorum) çıkarttırmak güvelik olarak daha faydalı... eğer yurtdışı sitelerinden alışveriş yapıcaksanız paypal dan hesap açtırmanızıda tavsiye ediyorum..

ben motorum için ebay almayadan (ebay.de) birçok ürün aldım.
    ebay.co.uk den yani ingiltereden 2 kez,
    2 kezde ebay.com dan yaptım bunlardan bir tanesi singapurdan diğeri amerikadan oldu, hepsi sorunsuz geldiler..
    motor malzemesi hariçde ebay.com dan çok alışveriş yaptım daha sıkıntı yaşamadım hiç..
    amazon.com dan ürünler getirttim yurtdışından ebay haricinde.. bundada bir sıkıntı olmuyor ama elektronik cihazlarda gümrük işlemleri çok daha detaylıdır ona dikkat edin kesinlikle !!
    gümrüğü takılmaması için 100€ nun üstünde olması lazım irsaliyede kutu içeriği !!
    buna çok dikkat etmek lazım ve satıcı ile iyi iletişim kurup kutunun üstüne 100€ dan daha düşük yazdırmak ve mümkünsede gift (hediye) olarak işaretletmek lazım..
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Alıntı CanTR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    belli bir kilonun üstündekileride gelin siz alın diye kağıt getirebiliyorlar yanılmıyorsam 4kg bu rakkam
    Vermiş olduğunuz kıymetli bilgiler için teşekkür ederim.
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    www.feyizoglu.com dan buff aldım bende ertesi gün kargoladılar çok güzel bi şekilde tavsiye ederim

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler