Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

3. [MT-Muğla] Mangalımı yakarım keyfime bakarım gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Pazar sabahı saat 11:00 da halilin yerinde muratla buluştuk bu sefer Bilader yoktu .Muratın kız arkadaşı Betül ve annesi biz araba ile eşlik ettiler ..Önce köy kahvaltımızı bi güzel yedik .saat 12:20 gibi gökova"ya yola çıktık .hava her ne kadar bir gün önceden bulutlu densede pırıl pırıl bir güneş vardı

30 Dakkalık bir yoldan sonra Gökovayı geçip sahildeki piknik yerine ulaştık ve yerimizi kaptık ..

Şahin yine bizden önce gelmiş bizi merak etmiş beni 4 kere aramış ama tabiki telefonu duymamışız ..

Deniz o kadar temiz o kadar güzeldi ki kendimizi denize atmamak için zor tuttuk

Gittiğimiz yer gökovaya yaklaşık 3-4 km uzaklıkta bir koy adını bilmiyorum daha öncede gitmiştim fakat bu yıl bir tesis kurulmuş tuvalet duş hatta mangal imkanı var biz her ne kadar işi sağlama alıp mangalımızı getirssekte ihtiyaç yokmuş

Murat hemen ateşi yaktı

Şahimde hazırlıklara başladı

ahada etler ve köfteler burda olmayan bir köfte daha var ki Şahin hazırlamış ..Aferin şahine süper güzeldi köfteler

Bu arada baktık birisi motorunu yanımıza kadar indirdi Muratla dedikki demek bi yol var biz neden getirmiyoruz motorlarımızı ..Yukarı çıktık yaklaşık 1 km ilerde deniz kenarına inen yolu bulduk ve motorları masanın yanına kadar getirdik ..bu arada hemen arkamızda patika düz bir yol var motor için biraz dar ama ben dururmuyum crosçu ruhum depreşti cometi vurdum patikaya

Bu ara Muratta mangalı masanın yanına aldı manzaraya karşı yellemeye başladı

Karayılanım benim

buda Muratın RR

Tuncer abi eşinide arkasına atmış bize katıldı Mehmet abiyle iddaalaşmışlar mehmet abi gelemediğinden iddaayı tuncer abi kazandı

Tuncer abi hemen gastelere daldı

Tuncer abinin hanım motoru sevmemiş bir daha ki geziye gelmek için 100 € İstiyo ..bu resimde 100€ pazarlığı yapılıyodu ama tuncer abi durumu pekte umursar tavırlar sergilemedi

Temiz hava bol güneş ve mangal dumanı Muratın kafaya vurunca bırakın motorla denize girecem diye tutturdu zor tuttuk valla

Bu arada RR cılara kıyak yapmadanda duramadık .. İşte kataloglarda kullanılacak , masa üstü yapılacak RR resimleri

Tesisler

Yaklaşık 25-30 metre arkamızda bir kaynak var ordan doğuyor ve 20 metre sonra denize dökülüyor..

suyun gözü

Mis gibi kokan çam ağaçları

gün batımında motorlar ve gökova körfezi

MT tutku yaratıyo valla

Havanın kararmasıyla bayanlar araba ile gitti biz devam ettik Şahin yanında gitarınıda getirmiş ..fasıl yaptık bizde dururmuyuz..

Gün batımından manzaralar

Ateşin başında tuncer abi fıkralar anlattı ..Muhabbet ettik ..valla yanımızda 2 çadır uyku tulumları olsa kimsenin eve gitmeye niyeti yoktu.. Ordan çay içmeye Gökovaya gittik ..Sahilde çayımızı yudumladık

Güzel bir gezi oldu yine ..Şahine mangal kömür getir dedik şahin domatesinden, salatalığından biberinden etine tavuğuna kadar her şeyi getirmiş hatta kömür olayını biraz abartmış .getirdiği kömürle 10 pinik yapılır..Beceriklide köfteyi kendi yoğurmuş etler pişerkende mangalı Murat”tan devraldı zaten ..gitarda çalabiliyo ..Şubatta uzun dönem askere yollayacağımızı bilmek bizleri üzüyo …
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Yanlış şehirde yaşıyorum

Beatrice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yine çok mükemmel bir gezi yapmışsınız... İnsanın aklı kalıyor. İyi balık tutulurdu orda

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    gösterin gösterin insanlara böyle güzel yerleri seyrederken kendimizden geçtik yahu birgün millet izmir,istanbuldan akın ederse hiç şaşırmayın bizde aynı saatlerde belgırat ormanlarındaydık arkadaşlarla.işin güzelyanı orası okadar güzelmişki gece yarısı olmuş hava soğumuş ateş yakmışsınız gitmemek için sebep arıyorsunuz vallaha size helal olsun tebrikler eh artık ensonda birerde kahve içmişsinizdir herhalde.bu güzellikleri bizimle paylaştığınız için teşekkürler.barış usta seni birgün mangalın başında yakalarım merak etme.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

Ümmet abi insan açken hiç doymam zannediyo son iki paket tavuk ölece kaldı valla
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı Eyong adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlış şehirde yaşıyorum

ehheheh bende
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Barış abi paylaşım için sağol. Allah yüzünüzden mutluluğu eksik etmesin. Sizin oralara gelicez inşallah.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

Hasanım sağolasın allah cümlemizin yüzünden gülümsemeyi eksik etmesin ..Hasan her zaman bekleriz bu sefer v-stormla gel ama

nmurataydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    arkadaşlar neydi o köfteler yaaa..valla hala tadı damağımda..tekrar teşekkürler Şahin...hem getirdin hem uğraştın yaptın...valla hiç oturmadı hepimizi yedirdi içirdi..bir de üstüne gitar la ambiyans...

bizim hatun dünkü geziden sonra bugün hemen üye oldu MT ye

Motosikleti
    harley davidson night rod special
    güzel bir paylaşım olmuş eyong unda dediği gibi yalnış yerde yaşıyoruz
    ]

Kemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motora veda etti :(
    Barış abicim bizde nikahtı yemekti derken ordan oaraya koşturuyorduk. Tam keyif adamısın valla. İnşallah yazın oradayız eh bir kezde ailecek gidelim şu mekanlara

Motosikleti
    regal raptor kırmızı artçı
    selam arkadaşlar....
    dün yapılan akyaka (mangalımı yakarım keyfime bakarım)gezisine ben de 4 teker olarak katıldım benim objektifime takılan resimleri sizlerle paylaşmak istedim..güneşin içimizi ısıtışı ,mevsimin tüm renklerinin bize sunduğu nefis tablo,arkadaşlarımızın güneş gibi sıcak sohbetleri,yediğimiz en güzel köfteler(şahin eline sağlık!)....

Tuncer amcam ve teyzem de (koruma olarak başörtü kullanıyor )

annemin mutluluğuna doyum olmuyordu ve motrcuların gezisine ben de gelecem hep diyor ve motor fiyatlarını soruyor

önümüzdeki hafta programını iple çekiyorum..herkese teşekkür ediyoruz ailecek

serdar23_Bilgem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 GS Adventure
    Afiyet olsun, güzel bir gezi olmuş.

Bizim buralara bahar geldiğinde benzerini yapar, resimlerini de koyarız inşallah.( Becerebilirsem tabi.Henüz hiç denemedim de)
    Gönül ne gezi ister, ne dernek şahane;

Gönül iki kalıcı dost ister, motosiklet bahane.

Kemalcim Allah bi yastıkta kocatsın ..öpüyorum her ikinizide

Betül resimler için teşekkürler..aramıza hoşgeldin.

Barış abi Güzel bir haftasonu geçirmişsiniz. İlerleyen zamanlarda Şu mangal işini ortalarda bi yerde yapsak biz antalyadan siz muğladan çıkın fethiyede buluşalım mangalımızı yakalım. Yada yaz'a doğru kamplı da yapabiliriz.
    motorize07 [MT Antalya Burada]
    Her Tip Yol ve Hava Şartlarının Motorcusu
    Gittiğin Yol, Yol Değil. YAMAHA XT600 E

aakreeep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sevgili BBRR,yine yapmışsınız yapacağınızı kardeşim.. O ne harika bir yer ya..tesis çok temiz ve nezih görünüyor..ee bi de sizler olunca fotograf karelerine bakmaya doyum olmuyor..Mangal,deniz,hoş sohbetler...bir de ateşide yakmış başında gitarla..ohhhh..ne güzel. Allah içinize sindirsin.Beraberde olsun inşallah bir gün.. Herkese sevgi ve saygılarımı yolluyorum..

patriote - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var

Yaza inşallah

Bu yaz iznim kısa programım doluydu. Bir türlü gidemedim oralara.
    Ama önümüzdeki yaza bileniyorum.
    İnşallah geleceğim.
    Resimlerle de güzel gaz verdiniz saolun.

Marmarisi özledim.
    Bursayı özledim.
    İstanbulu özledim.
    İzmiri özledim.
    Üniversitede sürüngenlik yıllarımın geçtiği ve bidaha gelirsem ne oliyim dediğim Ankarayı bile özledim.

Off yaaa
    Kim bu cennet vatan uğruna olmaz ki feda?????

Ağlıycam şimdi

Her gününüzün böyle keyifli geçmesi dileğiyle...

ahmetusta61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xmax 400
    geziniz süper olmuş tekerleğiniz dert görmesin
    www.ahmetusta61.blogspot.com
    ÇILGIN MOTORCU

sahinbirinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 200
    arkadaşlar herkese teşekkürler siz gelin bir arada musakka yaparım mantı yaparım artık.şimdi taze fotolara geçelim
    barış abi öyle neşelendiki kelimelerin kifayetsiz kaldığı an

bu arada murat abinin de motorunun far problemi üç tecrübeli eleman tamir ederken.Barış abinin çok amaçlı çakısı(isviçre çakısı diyemeyeceğim uzayda bile işe yarar bu)oldukça iş gördü.söğüşten tamirata kadar diyelim

Murat abinin çaresiz şaşkınlığı Ampulun uzunu yanıyor kısalar ise inatçı mı inatçı yanmıyor.Daha sonra koyu bir şekilde uzun yol ihtiyaçları üzerine ayaküstü sohbet

ilk yer belirlemeden sonra alışverişlerimizi gökova merkezden yaptık.sağolsun tuncer amca eli boş gitmeyeyim diye hepimize pide yaptırmış.pidecide onunla oturduk.daha sonra onlarıda mangalın üstünde ısıttık ısıttık yedik.
    bu arada barış abi sen merak etme etler yabana gitmedi.ekmeklerde....
    murat abi ile barış abi mangala bileniyorlar

bu arada hava sıcaklığı ortalama 12-15C idi.ancak akşama doğru 9C ye kadar düştü.Barış abi ile tuncer abi anılarıyla fıkralarıyla yine geceyi ısıttı.yalnız murat abinin düşünceleri kahkası bizimlede olsa gözleri hep yıldızlardaydı.kendimizi o kadar sohbete kaptırdık ki gökyüzünde şehir ışıkları olmadan yıldızların ne kadar çıplak kaldığını unutmuşuz

en sonunda gömüldük etlere

ya birde hepimiz durup dururken bir bodrum sohbeti aldı başını gitti.daha sonra barış abi nereden çıkardınız ya bodrumu dedi.Valla abi bizde bilmiyoruz herhalde aynı anda vahiy oldu bize yalnız bütün planlarıda yaptık.hatta biz gittik geri döndük bilem.
    bende bi küf atayım dedim motor üzerinde poz vereyim dedim.kataloğa benide yazın

Yorumları esirgemeyelim
    Hüzünbaz Acılarımın Canbazıyım Şimdi...

kirpi48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ahanda orası ÇINAR KOYU arkadaşlar.yav o görünen deniz ve denize karışan yeraltı suyu var ya ,adeta çividir çivi.yaz kış bahar mahar farketmez her zaman buz gibidir.yazın işe yarar,doğal buzdolabı olaraktan.
    şahin iyi geziyon askerlik öncesi allahsız...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler