Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yağmurluk Tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Herkese Selam,

Daha önce 4riders ın alt üst yağmurluğunu kullanıyordum.Geçen hafta 4riders yağmurlukla yollarımızı ayırdık Şimdi yağmurluk bakıyorum.Alt üst takım hafif aynı zamanda uygun fiyatlı yağmurluk önerilerinizi bekliyorum

Teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Ben Dechatlon'un yelkencilik serisi yağmurluklardan kullanıyorum. Fiyat nispeten uygun en az 3 sezon dayanıyorlar.
    espresso bunu beğendi.

tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Dechatlon'un yelkencilik serisi yağmurluklardan kullanıyorum. Fiyat nispeten uygun en az 3 sezon dayanıyorlar.
    toplu halde olsun istiyorum , mavi olan yağmurluktan sadece çocuklar için olan kalmış.

Ben de Decathlon 'dan bisiklet serisinden aldım. Bunu tercih etmemdeki sebep fosforlu sarı renkli olması ve reflektif şeritlere sahip olması. Alt yağmurluk da siyah olmasına rağmen reflektiflere sahip olması ve botları yağmurdan koruyan ek paçalarının olmasıdır. Ben toplasan 5 kere yağmurda kullanmışımdır ama gayet memnun kaldım. Alırken bedenini iyi ayarlamak lazım sadece.

Aynı dönemde Tchibo 'nun da bisiklet temasına gelen ürünleri vardı. O da çok kaliteliydi ama beden olmadığı için alamamıştım. Oraya da bakabilirsin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)