Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

3 Senedir beklediğimiz an geldi Honda ADV 350 yakında Türkiye'deymiş.!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    Honda Türkiye'nin internet sitesinde duyurulmuş, yakında satışta olacak ülkemizde ADV-350
    Fakat son kullanıcı bu motoru daha bayide görmeden el altından galericilere satarlar misal 250.000 liradan alırlar 300.000 liradan sarı sitede listelerler. Bu heyecan da burada son bulur başlamadan. Artık ülkedeki senaryo bu oldu. Şimdi birileri bu konunu altına yazar; "Yapabiliyorsan sen de al, sen de sat"

espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ülkemiz tarihinin ekonomi ve ahlak anlamında en dandik dönemini yaşıyoruz. Ekonomi kötüye gittikçe halkımızın bir kısmının içindeki kalitesiz karakter daha bir ortaya çıkıyor. İçimizde bile bu düzene çanak tutan üyeler var. "Hehehe paramızın değerini koruyoruz hacım" gibi yılık ve karaktersiz argümanlar galericiliği, alsatçılığı meşru gösteremez. Forumda "Şunu alacağım 2-3 ay sonra satacağım kar eder miyim?" minvalinde başlıklara küfürlü cevap vermemek için çok zor tutuyorum kendimi.

Kim ne derse desin Honda Türkiye ve Yamaha Türkiye bu işi engellemedikleri için 1. dereceden sorumludurlar.

Motolost adlı kanalın Esengül'de geçen videosunu izleyin. Konuyu açan arkadaşımıza da naçizhane önerim; alma kardeşim, Honda alma, Yamaha alma.

Edit: Motolost da toparlak çıktı, korkudan silmiş videonun o kısımlarını. Namusluların da artık namussuzlar kadar cesur olması gerekiyor.
    espresso, MrJ, atalayalper ve 7 diğerleri bunu beğendiler..

-Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    3:00 'dan itibaren anlatıyor gibi. Daha önce izlediğimde de bu kadarı vardı sanki. https://www.youtube.com/watch?v=iJ7l...annel=MotoLost
    Sentis ad medullis!
    Dengeliyorum.com
    youtube.com/we2strom

xterkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz8 +bajaj pulsar 200+ discover 125 st +
    Honda baktım 2.3 model inceledim alamadık ,malum karaborsa durumları, ha maddi açıdan değil, ben o kazığa oturmam meselesi :D
    Yamaha baktım aynı kazık durumu
    Sonra Bajaj 400 ug ye yöneldim siparişte verdim ama tur motoru istediğimden bekletiyorum
    Sonra Cf 650 mt inceledim alınabilir gibi ama neticede bu 40.50 bin liralık bir motor değil ,200 bin verip parçada beklemek zorunda kalabiliriz diye oda beklemede (Cf 650 mt si olan artı eksilerini reklamsız yazarsa değerlendiririm )
    Kısaca seçim sonuçlarını bekleyeceğim, KK ötv yi kaldırırsa buraya yeni motorumun başlığını atarım bol kahkahalı ,atamazsam da sorun yok zaten alamıyoruz :D şerefsizlerin ekmeğine yağ sürmüyoruz gençler :D
    tommygun, espresso, atalayalper ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı -Black- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3:00 'dan itibaren anlatıyor gibi. Daha önce izlediğimde de bu kadarı vardı sanki. https://www.youtube.com/watch?v=iJ7l...annel=MotoLost
    Dükkandaki motorları gösterip görevli arkadaşa çıkışıyordu. O kısımları törpülemiş.
    espresso bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    arkadaşlar fakir çalmasını bilmediği için fakir'dir diye ermeni atasözü var duymadınız mı hiç!!
    bu piyasayı düzeltecek çok bir hamle kalmadı artık km sınırı da çare olamadı artık sahiplik süresi getirebilirler misal aldın 2 yıl satamazsın 6 ay çözüm olamadı

tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    İmam osurursa cemaaat sıçarmış.
    Italian bunu beğendi.

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ülkemiz tarihinin ekonomi ve ahlak anlamında en dandik dönemini yaşıyoruz. Ekonomi kötüye gittikçe halkımızın bir kısmının içindeki kalitesiz karakter daha bir ortaya çıkıyor. İçimizde bile bu düzene çanak tutan üyeler var. "Hehehe paramızın değerini koruyoruz hacım" gibi yılık ve karaktersiz argümanlar galericiliği, alsatçılığı meşru gösteremez. Forumda "Şunu alacağım 2-3 ay sonra satacağım kar eder miyim?" minvalinde başlıklara küfürlü cevap vermemek için çok zor tutuyorum kendimi.

Kim ne derse desin Honda Türkiye ve Yamaha Türkiye bu işi engellemedikleri için 1. dereceden sorumludurlar.

Motolost adlı kanalın Esengül'de geçen videosunu izleyin. Konuyu açan arkadaşımıza da naçizhane önerim; alma kardeşim, Honda alma, Yamaha alma.

Edit: Motolost da toparlak çıktı, korkudan silmiş videonun o kısımlarını. Namusluların da artık namussuzlar kadar cesur olması gerekiyor.
    Size kısmen katılıyorum: Adliye ve hastanelerin büyüdükçe büyüyen binaları maddi ve manevi olarak ne kadar çürük bir millet olduğumuzu gösteriyor malesef.
    Hepimiz birey olarak kendimizi düzeltme çabasında olmalıyız.
    espresso, tommygun, atalayalper ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Şu bir gerçek, bu firma bizimle dalga geçer noktasına geldi ve en son söyleyeceğim şeyi ilk başta söyleyeyim. Adv350 çok bekledim çok heveslendim ama burnundan kıl aldırmayan bir firma ile Alışveriş yapmak istemiyorum. Motor getirmez, fuarda göstermez, tüketiciye bilgi vermez.. bu kadarını anca bentley falan yapar.

Ayrıca firmayı suçladık, bayileri suçladık, karaborsadan sayın alanları suçladık, susamları suçladık… bence bunlara ünlü YouTube içerin üreticilerini de eklemek lazım. Sanki birşey olmamış gibi adv350 sıraya girdim vs vs diyorlar. Bunlar da bu çarkın dişlisi olmasa toptan bir boykot uygulasak ne güzel olurdu ama bizim bunu yapmamız imkansız.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    1970 Triumph Tr6
    Arkadaşa yamaha-honda baktığı modellerde +100.000TL kitlemeye kalkmış gel o farka Ducati alırız dedim Multistrada V2 aldı :D . Fark parasını dovize çevirip saklasa kaç bakımı bedavaya geldi.
    BarışN bunu beğendi.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Piyasada bir sürü muadili varken bir motora liste fiyatı üzerinde fark çıkarmak, ekstra para istemek müşteriyi diğer markalara kaptırmak demektir. Tıpkı sikimsonik beachlerde bir adet lahmacuna 1.000 lira yazmak gibi bir olay.

Sorun çıkarmıyor eyvallah da sorun çıkarmıyor diye satın almak isteyen insanı yatırıp zitecek duruma getirmenin alemi yok. Süttürmeyin kendinizi.
    espresso bunu beğendi.

Komisyoncular ve aracılar şimdiden ellerini ovuşturmaya başlamıştır normal vatandaş yeni model geldi diye boşuna sevinmesin

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı degerk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Komisyoncular ve aracılar şimdiden ellerini ovuşturmaya başlamıştır normal vatandaş yeni model geldi diye boşuna sevinmesin
    Ellerini ovuşturmaktan ziyade münasip bir yerlerini sıvazlıyorlar bence.

Böyle "sıvaz sıvaz" diye ses geliyor.

atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    Bu modelin honda resmi fiyatı bile bizim ağzımızı açık bıraktıracak. Zaten kendileri diyorlardı adv 350 getirmiyoruz çünkü adv 750 ile arasında az fark var insanlar 350 alacaklarına 750 alırlar ve 350'ler elimizde patlar. Bunun önüne geçmek için bence adv 750 fiyatlarına güzel bir zam yapacaklar nsıl olsa 750'yi alacak müşteri kitlesinin alım gücü mantıken daha yüksek olacağı için bu zammı çok da sorgulamazlar. Bekleyip göreceğiz bakalım.

Fiyat belli oldu. Beklediğimiz gibi 253.000 TL lansman fiyatıyla 17 Haziran itibariyle bayilerde (bulabilirseniz)
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    1970 Triumph Tr6
    zaten bunlar sayesinde etraf triumph, ducati, kawasaki, suzuki doldu.

Az satılan markalardan motor tercih ederdim hep. Diğerleri hırsızların gözdesi (mt-7-9,tracer,cb,cbr,pcx) çünkü milletin altında yedek parça ihtiyacından çok çalınıyorlar.

Motosikleti
    Kymco AK550
    honda motosiklet günlerinde denedim adv 350'yi. 20dklık grup testi olduğu için çok detaylı bir inceleme olmadı ama iki şey dikkatimi çekti.

1-ağırlık olarak forza 250 ile yakın olmasına rağmen kalıp olarak çok daha kibar ve atik bir kalıbı var. bu hoşuma gitti.
    2-sesi çok az ve gazı açınca hemen tepki veriyor. neredeyse elekrikli motor hissiyatı verdi bana.

253 bine bulunabilirse 350-400cc sınıfında tercih edilir bence. peugeot xp 400 230 kilo mesela ve inceleyenler 5000 devirden sonra gücün hissedildiğini söylüyor. scooter için çok saçma rakamlar bence. bunda alt devirler de çok güçlü geldi bana.
    Cyan ve espresso bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler