Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Trendyol Çekilişleri.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Selam arkadaşlar,

Denk geldiniz mi bilmiyorum ama trendyol da " şanslı çekiliş " adı altın da bir bölüm var ve bu bölüm de elektrikli ev aletlerinden cep telefonuna, cep telefonundan bilgisayara hatta bir çok farklı marka ve model hem otomobil hemde motosiklete denk gelmek mümkün. Ben şahsen yılbaşın da bile bilet alan bir insan değilim. Ve bu tarz şeylere zerre inanmamakla beraber özellikle özelleştirilerek Demirören Holdinge geçince çok gülmüştüm.
    İlk trendyol da görünce trendyol kendi düzenliyor sanarak o dönem ki motosikletlerden bilet almıştım. Çıkmayınca araştırdım ki trendyoldan ziyade konu özünde yine milli piyango idaresine bağlandı. Yani çıkmaz biliyorum, bence dala vere hepsi ama motosiklet görünce dayanamıyorum. Az önce yine RS660 ve V7850 için bir sürü bilet aldım. Hayır öyle de bir şey ki hep güzel motosiklet tercih ediyorlar. Zaten bana tel jantlı motosiklet göster, beğenmemem mümkün değil de neyse.

Sizden ricam aranızda benden başka bu çekilişlere katılan var mı? Varsa çıkan var mı? Çıkarsa Allah rızası için yazar mı? Ben çok merak ediyorum bu motosikletler kime çıkıyor. Teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    f0cus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 250 CL-X
    Hayatımda katıltığım çekilişlerden ( hak için para verilmeyenlerden )
    1 kez opetten 500TLlik otogaz kazandım, bir kaç sefer shellden hediye puan kazandım

Trendyol'un bu çekilişlerini gördüğümde bende ilk heyecanlanmış almak istemiştim ama sonra biraz inceleyince keriz silkeleme meselesinden başka bir şey olmadığını fark etmiştim

İnternet ortamı malum bir kaç hamle ile çok ses getirilebilen bir yer, en azından 10 kişiden 5i ünlü olmak için çaba sarf ediyor.
    Trendyol aylık 3 araç veriyor. Motosiklet yada Macbook'ları iPhone'ları saymıyorum. 5-6 aydır felan bu çekilişler var yanılmıyorsam.

Emin olun o araçları normal sıradan vatandaş kazanıyor olsa en azından 1 tane youtuber, instagrammer yada influencer o kazanana ulaşır ve video çekerdi. Sırf etkileşim almak için.

Son yazdığım satır sanırım yeterince açıklayıcı olmuştur.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Düşüncenize sonuna kadar katılıyorum ama ne yazık ki motosikleti görünce kendime dur diyemiyorum. Dün bakınırken Rs 660' ı görünce aldım. Zaten çok beğendiğim bir model. Bu gün de madem onu aldım V7 için de alayım dedim. Special olmasa belki de almazdım ama tel jantı görünce dibim düşüyor. Vallahi bir sürü aldım. Çıkmaz biliyorum ama aldım işte. Çıkarsa da yazarım. Hatta dediğim gibi alan varsa, 1 TL'lik bile bir şey çıkarsa yazsın. Çünkü ben inanılmaz merak ediyorum birine bir şey çıkıyor mu? Yoksa komple bizi mi ...

f0cus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 250 CL-X
    Şöyle biraz daha baktım güncel hallerine
    10 tane iPhone 14 pro'yu 4.5TL bilet ile veriyor.
    Bilet adeti 200.000

Yarı yarıya kazanç sağlıyor öyle veriyor oda veriyorsa yani

Bu çekilişleri düzenleyen Piyango Sepeti
    Piyango Sepeti ticari adının sahibi "106 Dijital Hizmetler ve Şans Oyunları A.Ş"
    Bu ticari adın kurul üyelerinin bazıları aşağıdaki gibi kaynak
    Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Meltem Oktay Demirören Grubunun YK üyelerinden
    YK Üyesi Sinan Aslan Oktay Demirören Grubunun Kurul üyelerinden

İşte başka isimler üzerinden kendi istediklerini yaptırtıyorlar.
    Trendyol kullancılarının çoğu genç ve gençleri neredeyse %90ı sisal şansa güvenmiyor.
    Bizzat bu isimle çekiliş yapsalar bir işe yaramayacağını bildikleri için bu tarz bir yola başvurmuşlar diye düşünüyorum
    Jeo bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bu araştırma için ilk olarak şahsım adına teşekkür ederim. Evet ilk yazdığım mesajda da Demirören Holding yazmam bundandı. Ben konuya vakıfım ama sonradan okuyan insanların da sayenizde ufku açılacaktır. Yaklaşık iki ay önce ekşide de bir başlık açmış, orada ki arkadaşlar ile konuşmuştum. Sonuç 0. Yani hiç birimiz verirler vermezler diyemiyoruz net olarak. Şöyle bir kararsızlık var... Fazlası ile topladıkları için ürün değerini hikayenin devamı adına acaba veriyorlar mı kısmın da hep tereddüt halindeyiz işte. Ben motosiklet olunca alıyorum bilet, minimum da her zaman 100 tane alıyorum. Diğer taraftan ekşi kısmın da telefon ev aletleri hatta geçen gün bir arkadaş tatil paketi falan aldı. Daha hiç birimize bir şey çıkmadı. Çıkacak mı? ... Çıkan olursa haberleşelim en azından çünkü hikaye bana çıkacak mı dan ziyade çıkıyor mu ya döndü.

Not: Çıkar da yazmayan olursa " nazar " bilmem ne inancına büyük ayıp eder. Burada biz bir aileyiz ve herkesin daimi duası, daha iyileri senin olsun olmuştur.
    Motoseverrr bunu beğendi.

erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hunk
    Hepsiburada aynı şekilde uzun süredir bu tür bilet satışları ile çekilişler yapıyor.
    Güvenirlik konusunda bir yorum yapamam ama bir arkadaşımın akrabası Samsung telefon çıktığını söylüyormuş çevresine.
    Yanlış bilmiyorsam bilet satışlı tüm çekilişler milli piyango idaresi kontrolünde ve noter huzurunda yapılıyor

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    çok defa çekilişe katıldım sadece 1 defa anlas capra x lastik takımı çıkmıştı katılmak beleş diye katıldıydım
    para verip böyle işlere hiç girmem havadan gelen birşey veya buna umut bağlamak pek bana göre değil

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Moto Guzzi için 5 tane bilet satın aldım. Bana çıksında motosikletsizlik kavramına son vereyim artık .
    Jeo bunu beğendi.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı erensel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hepsiburada aynı şekilde uzun süredir bu tür bilet satışları ile çekilişler yapıyor.
    Güvenirlik konusunda bir yorum yapamam ama bir arkadaşımın akrabası Samsung telefon çıktığını söylüyormuş çevresine.
    Yanlış bilmiyorsam bilet satışlı tüm çekilişler milli piyango idaresi kontrolünde ve noter huzurunda yapılıyor
    MP çekilişlerinde sahtekarlık tüpçüye geçtikten sonra ayyuka çıktı.

https://www.facebook.com/watch/?v=2524142657911304

https://www.dailymotion.com/video/x6zavm5

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)