Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Döviz mi iyidir altın mı

Motovento
    REKLAM ALANI

Hangisi daha iyi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CRF 250
    Uzun vade en az 3 yıl, 5 yıl ise planın Altın iyidir mümkünse fiziki al. Ons değeri ve dolar kuru üzerinden 2 çarpanla kazanırsın. Şu an almak için çok uygun, bu fiyatlar çok ucuz, dolar 18 küsürlerde her ay yaklaşık 9 milyar dolar harcanarak tutulduğu için.

Faize yatırıp aylık faizini çekip kardeşimin sigorta primini yatırmak istiyorum faizi sigorta primine yeter mi taş çatlasa 40 bin var

Motosikleti
    falcon flash 100
    Ne olduğu ( döviz, altın, hisse senedi, ev, arsa ) değil ne kadar olduğu önemli!

Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne olduğu ( döviz, altın, hisse senedi, ev, arsa ) değil ne kadar olduğu önemli!
    Herkes elinde ne kadar varsa onu korumak için çalışıyor. 100 TL birine az para gelirken birine servet olabilir. Ayrıca 100 TL yi koruyamayan fazlasını da koruyamaz.

Bence uzun vade için fiziki altın, kısa vade karma veya eurobond fonu. Miktar bulunca da kredili konut.

f0cus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 250 CL-X
    Yatırım tavsiyesi vermek yasak bu arada dostlar sonra başınız belaya girmesin
    BOO_74 bunu beğendi.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    Dolar ile abd borsasında işlem yaparsan hem hisseden hem dolardan kazanabilirsin ben 4 ayda paramı 2 ye katladım dolar kuru sabitti ayrıca bu süreçte platform belirtmiycem araştırırsan bulabilirsin

ozan o dediğine hem bilgim hem cesaretim yetmez taş çatlasa 20 bin var ya dolar mı euro mu altın mı tek istediğim bilgi bu

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yatırım tavsiyesidir.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Ek:
    Altın Eylül 2011'de gördüğü zirveye tekrar 2020 Temmuz'da çıkabildi.

Değer kaybetmesini istemediğin bir meblağ varsa farklı dövizler, altın ve dış borçlanma kaynaklı fonlara bölüştürmek riski düşük bir yaklaşım olacaktır. Yalıtım tasfiyesi değildir.
    espresso bunu beğendi.

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Alıntı motoloto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Faize yatırıp aylık faizini çekip kardeşimin sigorta primini yatırmak istiyorum faizi sigorta primine yeter mi taş çatlasa 40 bin var
    Yapıkredi şu an 8.25 faizle 40 bine aylık 257 TL. veriyor.

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Madem tavsiye ettik risklerini de söyleyelim bari.

Dansöze para takarken gördüğü eşini bıçaklamıştı, 'ağır tahrik' indirimi aldı

Bolu’da, dansözlere para takıp, şampanya patlattığı gerekçesiyle boşandığı eşi Fuat Cenikli'yi bıçakla ağır yaraladığı iddiasıyla 15 yıla kadar hapis istemiyle yargılanan Rukiye Çetin, suçu ağır tahrik altında işlediği gerekçesiyle 3 yıl 9 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Olay, geçen yılın Ekim ayında, Abant Tabiat Parkı yolundaki bir restoranda meydana geldi. Rukiye Çetin, boşanma aşamasında olduğu, 3 çocuğunun babası Fuat Cenikli'nin restoranda dansözlere para takıp, şampanya patlattığını öğrendi. Bunun üzerine mekana giden Rukiye Çetin, eşini meyve bıçağıyla karnından ağır yaraladı. Hastaneye kaldırılan Fuat Cenikli, bir süre yoğun bakımdaki tedavisinin ardından sağlığına kavuşarak taburcu edildi. Gözaltına alınan Rukiye Çetin ise çıkarıldığı mahkemece tutuklandı

Fuat Cenikli, olay sonrası eşinden şikayetçi olmayıp, kıskandırmak için dansözlere para taktığını söyledi.

Olaydan sonra çiftin arasında süren boşanma davası da sonuçlanarak, taraflar boşandı

Rukiye Çetin hakkında, 'kasten öldürmeye teşebbüs' suçlamasıyla 15 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı. Bolu 2'nci Ağır Ceza Mahkemesi'nde yargılanan Rukiye Çetin 27 Şubat'ta görülen duruşmada tahliye edildi. Tutuksuz sanık Rukiye Çetin, karar duruşmasında yeniden hakim karşısına çıktı.

DANSÖZLERE PARA TAKMAK "AĞIR TAHRİK" SAYILDI

Duruşmada son sözleri sorulan Çetin, suçlamaları reddederek yaptıklarından dolayı çok pişman olduğunu ve eşiyle yeniden evlenmeyi düşündüğünü belirtti. Mahkeme heyeti, yaralama olayını ağır tahrik altında işlediği ve öldürme kastı bulunmadığına kanaat getirdiği sanığın 3 yıl 9 ay hapis cezasına çaptırılmasına karar verdi.

Rukiye Çetin'in ilk eşini de bıçaklaması ve Fuat Cenikli'yi de daha önce yumruklayarak dövmesi nedeniyle daha önce aldığı 4 yıl hapis cezasının ertelendiği, aynı suçu işlediğinden dolayı infazının yandığı tespit edildi. Dosya Ankara İstinaf Mahkemesi'ne gönderildi. İstinaf Mahkemesi kararı onarsa veya cezayı az bulursa Rukiye Çetin cezaevine girecek.
    espresso ve stubborn bunu beğendiler.

sallami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Downtown350i/Dominar 400
    Birisi anlatıyordu. Altın Tanrının parası. Kağıt ve dijitaller yalan dünyanın parası. Altın biz yokken vardı. Bizden sonrada var olacak. Ama getirisini götürüsünü bilemem.
    espresso bunu beğendi.
    ''Bir adam hangi yolda gidiyorsa, o yol onun kendi seçimidir.'' İp Man

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Gumus al.

Degerli metaller artacaksa gumus altuni ikiye katlar.

Bunu bir ekonomist olarak soyluyorum.Burada yazilanlara da bakma.Dolar enflasyonundan korunmak icin su an ihtiyaci olmadi halde iki cift lastik alan adam taniyorum ben.yatak odasina koymuyodur ins adsdsfsfs

Aslinda trol baslik oldugunun farkindayim,ama bir faydam olur diye yazdim.
    Herseyin farkindayim olm ben
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ...
    Dolar enflasyonundan korunmak icin su an ihtiyaci olmadi halde iki cift lastik alan adam taniyorum ben.yatak odasina koymuyodur ins adsdsfsfs
    O kişi Aprilia sürüyor olmasın sakın? :D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O kişi Aprilia sürüyor olmasın sakın? :D
    Demek sen de hatirliyosun

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Demek sen de hatirliyosun
    Esasen saçma olmalı da (ondan dikkatimi çekmişti) son iki yıldaki lastik fiyat artışına bakınca USD'den hızlı ilerlemiş. Yani atıl YP varsa atıl tutmak yerine pekala lastik de alınabilir gibi abidik kubidik bir konjonktür içindeyiz...
    espresso bunu beğendi.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Memlekette 10 şehir yerle bir olmuş bina kalmamış , tabiki çimento , demir , cam hisselerine fonlarına parayı bağlamak lazım..
    espresso bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Memlekette 10 şehir yerle bir olmuş bina kalmamış , tabiki çimento , demir , cam hisselerine fonlarına parayı bağlamak lazım..
    Oooo firsatci kan emici seni porche nasil aliniyor anlasildi..yazik

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:44 ----------

Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Esasen saçma olmalı da (ondan dikkatimi çekmişti) son iki yıldaki lastik fiyat artışına bakınca USD'den hızlı ilerlemiş. Yani atıl YP varsa atıl tutmak yerine pekala lastik de alınabilir gibi abidik kubidik bir konjonktür içindeyiz...
    Yani lastik fiyati artabilir ama inan bunun temel nedeni usd eflasyonu degil.

Bari lassa, brisa hisse falan almali.,daha kolay olur ;)
    espresso bunu beğendi.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Oooo firsatci kan emici seni porche nasil aliniyor anlasildi..yazik
    Fırsatçılık mı yahu paramı direkt üretime aktarıyorum , ben vermesem hammadde için bankalardan faizle borçlanıp maliyete yansıtacaklar , yani depremzede benim sayemde evini biraz daha ucuza alabilecek ;) Porche ile senin Toyota'yı takaslayalım mı üste 100.000 tl vereceğim , olm külüstür bi Porche miz var ağzına doladında doladın :D
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)