Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2 intercom arasında kaldım yardım edermisiniz

Motovento
    REKLAM ALANI

Kn master 6000 - crown micro plus

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Dominar D400
    İkisi de aynı çin ürününün farklı marka basılmış hali görünüyor. Özelliklerine (bluetooth versiyonları 5.0, pil kapasiteleri 900mAh, ürünün yapısı, şarj girişlerinin type-c olması vs vs) . Tek fark Crown'da radyo var denilmiş, kn Master'da yok gördüğüm kadarıyla.

Yalnız şunu bilin; bilgilerinde " gürültü azaltıcı özelliği " var deniliyor, bunu ANC(active noise cancelling) gibi algılamayın. Kullanılan sistem Qualcomm'un cVc (Clear voice capture) sistemi. Yani sizin kulağınıza gelen gürültüyü DEĞİL, görüştüğünüz kişiye gidebilecek gürültüyü engelleyip daha net bir ses gitmesini sağlıyor(muş).

OnixsyS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 500R
    dur kafanı karıştırıyım birde buna bak istersen birde alıcağın model direk aliexpresste var daha ucuz fiyatlara

https://tr.aliexpress.com/item/10050...d=fcDCpylpcqhk

buda muhteşem türk markası ve mühendisleriyle tasarlanmış model güyaa
    https://tr.aliexpress.com/item/10050...99521166%21rec
    espresso bunu beğendi.

Kn master 6000 modelini kullanıyorum genel olarak başarılı ses kalitesi güzel 100 km üstünde az hissetmeye başlıyorsun illaki kaskında etkisi vardır 130km/s ile giderken arkadaşı aradım sesimi gayet güzel aldı bende onu duyabildim. şarj konusu çok efsane hakikaten ne zaman şarj ettiğini unutuyosun. tek sıkıntım ses açma/değiştirme kısmı takılmaya başladı çok kullanmadığım için dert etmedim. ayrıca yoğun yağmurda kullandım yine herhangi bi problem olmadan kullandım

tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    crown micro plus aldım bazıları kablolarda sorun yaşadığını filan söylemiş bende sorun olmadı.Kaskımda çene pedi yok 120 km de hala müzik sesini rahat bir şekilde duyabiliyorum.Aliexpresten almak istemedim vergi kargo vs ile aynı paraya geleceğini düşündüğüm için crowndan aldım.Sonuçta hepsi çin malı sadece marka yazdırıyorlar üzerine.

Psyduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    Benim iki tane almam gerekiyordu eşimle konuşmak için. Crown micro plus gerçekten youtube üzerinde takip ettiğim 2 kanalda incelenince dikkatimi çekmişti. Fiyatı ben alacağım zaman(1 ay önce) 2100 liraydı. Tesadüfen o ara cardo spirit modeline denk geldim ve ikili paketi 4100 liraya, üzerine marka basılmış bu çin malı modelden ucuza aldım. Tamam belki sadece 1 cihaza eşleniyor ama benim de ihtiyacım olan 1 cihaza yani eşimin cihazına bağlanmak. Şu an için çok memnunum. 130-140 lara sırf denemek için çıktım ve ikimiz için de duyma sorunu yaşanmadı. Şu an kaç para bilmiyorum ama bakılabilir bir model olarak bırakayım. Araştırıp bakabilirsin.
    espresso bunu beğendi.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    İstanbul'da bildiğim bir yer var hem bozuk interkomları tamir ediyor hemde f/p muhteşem interkomlar satıyor, dilersen özelden tel no atabilirim..
    FakeGuru bunu beğendi.

kimbilir buraya gelice ne kadar para istiycekler aliexpress almam bukadar yüksek fiyatlı bişey

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:35 ----------

Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul'da bildiğim bir yer var hem bozuk interkomları tamir ediyor hemde f/p muhteşem interkomlar satıyor, dilersen özelden tel no atabilirim..
    sipariş verdim ya

sandıkçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joymax
    Selamlar,numarayı paylaşabilirmisin

Motosikleti
    Alıntı sandıkçı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar,numarayı paylaşabilirmisin
    selam , özel mesajdan yazdım
    sandıkçı bunu beğendi.

Bendeki KN2000 aniden durduk yerde pilini bitirmeye başladı. Kapalı olmasına rağmen sanki bir yerden güç harcıyor. İlk başta şarj bir hafta giderken şimdi tam şarj edip hiç açmasan bile ertesi gün yeniden şarj istiyor. Pilini değiştirdim ama sorun düzelmedi. İçindeki bir kondansatör, diyod falan arızalandı ve akım kaçıyor gibi. Böyle bir şeyi tamir edebilirler mi? Edebilir misin?

Motosikleti
    Alıntı muam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bendeki KN2000 aniden durduk yerde pilini bitirmeye başladı. Kapalı olmasına rağmen sanki bir yerden güç harcıyor. İlk başta şarj bir hafta giderken şimdi tam şarj edip hiç açmasan bile ertesi gün yeniden şarj istiyor. Pilini değiştirdim ama sorun düzelmedi. İçindeki bir kondansatör, diyod falan arızalandı ve akım kaçıyor gibi. Böyle bir şeyi tamir edebilirler mi? Edebilir misin?
    size de gönderdim, yer bana ait değil..

Motosikleti
    Dominar D400
    Burada aynı tasarıma sahip 3 farklı marka intercomun inceleme vidyosunu koymuş arkadaş

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)