Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motorsiklet Ehliyet Kursu Tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    AlanParson - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkese merhaba

Istanbul, mumkunse Anadolu yakasinda sizlerin motorsiklet ehliyet kursu tavsiyesine ihtiyacim var.

Kurslardaki pratik egitimlerle ilgili cok fazla sikayet duyuyorum. Verilmesi gereken egitimlerin verilmedigi problem cikartildigiyla ilgili vs..

Bu konuda problem yasamadiginiz yerler varsa yazabilirseniz cok sevinirim.

Not: Ayrica alinmasi gereken ileri surus egitimini kastetmiyorum. O farkli bir konu

Tesekkurler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı AlanParson adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba

Istanbul, mumkunse Anadolu yakasinda sizlerin motorsiklet ehliyet kursu tavsiyesine ihtiyacim var.

Kurslardaki pratik egitimlerle ilgili cok fazla sikayet duyuyorum. Verilmesi gereken egitimlerin verilmedigi problem cikartildigiyla ilgili vs..

Bu konuda problem yasamadiginiz yerler varsa yazabilirseniz cok sevinirim.

Not: Ayrica alinmasi gereken ileri surus egitimini kastetmiyorum. O farkli bir konu

Tesekkurler.
    Ben Kadıköy Gelişim sürücü kursuna gitmiştim 2017 yılında ehliyet alırken.
    Yine bu forumda ve başka arkadaşlardan hakkında iyi şeyler duyup taa beylikdüzünden metrobüse binip gitmiştim.
    A sınıfı ehliyet için 125cc YBR ile başlayıp MT7'ye kadar bir sürü eğitim motorları var. Sürüş eğitimlerini hafta sonları veriyorlardı. Ekipman yoksa dizlik de dahil her türlü ekipmanı da sağlamışlardı, öyle kafaya bir kask verip kısa kolluyla çıkaranlardan değiller yani. Ben memnun kalmıştım, daha önce hiç motosiklet sürmemişken sınavı rahatlıkla geçebilecek seviyeye getirebilmişlerdi beni.
    GoGi ve AlanParson bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Merhaba
    Suadiye' de Kaktüs Sürücü Kursunu tavsiye ederim. Ben ehliyet alırken maalesef bu kursa yazılmadım ama ortak eğitim alanındaki çalışmalarına şahit olmuştum. İşlerini profesyonelce yapıyorlar.
    Ayrıca temel hakimiyet eğitimi için Zafer Akçay Akademi ile görüşme yapmıştım. Kendileri "temel hakimiyet eğitimi" için bu kursu önermişti. Zafer hocaya güvendiğim için de bu kurstan Kerim Hoca' dan temel hakimiyet eğitimi aldım ve çok memnun kaldım.

https://www.kaktussurucukursu.com/?g...caAqYMEALw_wcB
    AlanParson bunu beğendi.

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    kadıköy gelişim sürücü kursu, ciddi manada eğitim veriyorlar
    AlanParson bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Bence bir Cumartesi-Pazar günü Hasanpaşa Uzunçayır'da bulunan Kadıköy İmam Hatip Lisesi'nin otoparkına gelin. Orada birçok sürücü kursunun pratik eğitimini göreceksiniz. Öğretmenlerle tanışın, konuşun. Motosikletlere bakın. Kim ya da hangi kursa güvenirseniz, gözünüz tutarsa o kursu seçin.
    AlanParson ve AleniDesais bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler