Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

CFMOTO, EICMA 2022'de yeni modelleri tanıttı

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

EICMA Uluslararası Motosiklet Fuarında CFMOTO'nun NK-C22 ve yeni 800MT Sport R dahil olmak üzere yeni ve konsept modellerini tanıtıldı.

CFMOTO 800cc Konsept NK-C22

CFMOTO'nun başarılı 800cc platformunun temelleri taşıyan NK-C22 adını verdiği konsept modeli de fuarda yerini aldı.

CFMOTO 800MT Spor R

Henüz üretimi onaylanmamış olsa da, CFMOTO 800MT Sport R modelini EICMA fuarına getirdi. Moto 3 CFMoto takınının tasarımına benzer şekilde geliştirilen model spor motosiklet donanımlarına sahip olacak.

CFMOTO Papio Nova

CFMOTO markasının ilk özel elektrikli motosikleti Papio Nova, iki adet 69.3V 32A lityum pil ile donatılmış ve 251 Nm'lik tork ile 30 hp'ye üretiyor. Şehir içi hızlarda 150 km'lik bir menzil de oldukça etkileyici.

ZEEHO Elektrikli Scooter

CF Moto'nun elektrikli motosiklet markası ZEEHO konsept elektrikli araçları da fuarda tanıtıldı.

ZEEHO AE8 ve AE6

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    OnixsyS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 500R
    çinliler derslerine çalışıp gelmişler yakında japona çok büyük bir rakip olacaklar gibime geliyor
    bir tıkta japopnlar artık biz bir yer edindik artık yeni tasarıma yeniliğe yer yok gibi takılıyolar şaun bakıyosun şu yeni hornete bak abi 2014 model cb500 le aynı tasarım nerdeyse hiç bir artı bir şey katmadan al bak yenisi diyip geçiştiriyolar ne bir güzel göstergedir telefon bağlantısı vb şeydir yahu hero bile şarj için usb filan koyuyor arkadaş

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı OnixsyS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çinliler derslerine çalışıp gelmişler yakında japona çok büyük bir rakip olacaklar gibime geliyor
    bir tıkta japopnlar artık biz bir yer edindik artık yeni tasarıma yeniliğe yer yok gibi takılıyolar şaun bakıyosun şu yeni hornete bak abi 2014 model cb500 le aynı tasarım nerdeyse hiç bir artı bir şey katmadan al bak yenisi diyip geçiştiriyolar ne bir güzel göstergedir telefon bağlantısı vb şeydir yahu hero bile şarj için usb filan koyuyor arkadaş
    CB750'de kocaman 5" bir renkli TFT ekran + BT telefon bağlantısı var. CB500F'in tasarımı da gayet güzeldir. Özellikle 2016 kasa ve sonrası.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    adamlar baya baya piyasada bizde olacağız demiş ayağınızı denk alın hesabı

OnixsyS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 500R
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CB750'de kocaman bir TFT ekran + BT telefon bağlantısı var. CB500F'in tasarımı da gayet güzeldir. Özellikle 2016 kasa ve sonrası.
    kocaman değil sadece honda için ilk kez hondadanın standardında bir tık büyük bir ekran
    sizde söylediniz 2016 dan kalan bir tasarım sıfır çaba ben burda o tasarımı sevmediğimi söylemedim ama aynı tasarım sonuç mabında
    hele hondanın egzoz fantezisine ne demeli her modelinde ayrı bir çirkinlikte (örnek benim motordaki soba borusu) yada şuankiler
    adamlar tasarlatmışlar bakın yukarıya cfmoto c22 alın size daha hoş duran bir tasarım e hangisi bunlardan daha iyi göz var nizam var

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı OnixsyS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kocaman değil sadece honda için ilk kez hondadanın standardında bir tık büyük bir ekran
    sizde söylediniz 2016 dan kalan bir tasarım sıfır çaba ben burda o tasarımı sevmediğimi söylemedim ama aynı tasarım sonuç mabında
    hele hondanın egzoz fantezisine ne demeli her modelinde ayrı bir çirkinlikte (örnek benim motordaki soba borusu) yada şuankiler
    adamlar tasarlatmışlar bakın yukarıya cfmoto c22 alın size daha hoş duran bir tasarım e hangisi bunlardan daha iyi göz var nizam var
    Naked bir motorda 5" renkli TFT her marka için büyüktür.

Sen bana bakma; CFmoto'nun tasarımı bana Hornet'inkinden güzel gelmiyor. (Hatta düpedüz çirkin diyeceğim; o kusulmuş gibi duran ebrulimsi plastik parçalar nedir yahu? Zevklerimiz çok farklı; ben biraz Şibui-Şibumi'ciyim...)

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:08 ----------

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adamlar baya baya piyasada bizde olacağız demiş ayağınızı denk alın hesabı
    Gelsinler, umarım Türkiye'de düzgün bir bayi ve servis ağı kurarlar. Tiger 900 fiyatına MT 800 satmakla o segmentte yer kapamazlar yalnız. Şu anda NK250 gibi modelleri iyi satıyorlar, doğruya doğru. Daha da çok satsınlar ki organizasyonlarını ağlarını güçlendirsinler, Japonlarla rekabet ederlerse bizlere yarar.
    F54 ve espresso bunu beğendiler.

Ekrem_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS

Ben buna bayıldım ya tasarım çok hoşuma gitti.

Motosikleti
    honda cm125t ve kuba dragon 110cc
    cf moto daha elindeki 150 lik ve 250 lik motorların parçalarını getirmiyor TR ye 800 cc tanıtsa ne olacak ki?

nk400 olayı var normalde çift silindir 400cc bir makinanın piyasadaki 250cc tek silindir makinalardan pahalı olması lazım, sırf parça bulunmuyor diye daha ucuz makinalar alanın elinde kalıyor.

nk250 ve 250sr motoru olup da kaza yapanlar hep yedek parçaya ayırıyor. 250sr bir de arkadaşımda var yedek parça niyetine 30bin tl ye satamadı makinayı 1 aydır.

hn33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6 diversion
    Yeterli servis ve yeterli parça bulunabilirliği olmadığı ve faiş fiyatla parça satıldığı sürece isterse Cf moto ağzıyla kuş tutsun altın kaplama motoru yapsın yinede boş H.N.

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Çok güzeller ama neyleyelim yedek parçası olmayan motorsikleti

Motosikleti
    cb250r
    Nasil olsa herturlu satiliyor diye, rezalet servisler ve sifir yedek parca anlayisi ile şov yapiyor adamlar.

3 aydir parca bekleyen magdurlar var. Belli başli servisler disinda, yag degisimi haric bicbirseyden anlamiyor servisler.

Bu cf motonun ozellikle 250nk modeli Tr de en cok satilan 250cc lerden başı ceker. Yillardir peynir ekmek gibi satiliyor. Ustelik adamlar Tr ye montaj fabrikasi da kurmus.

Gercekten şu yedek parca sorunu inanilir gibi degil. Bir firma bu kadar rezalet satış sonrasi hizmet nasil verebilir.

Bu konuda Kuralkanin hakkini yiyemeyiz. Ne kadar bazi konularda elestirsek de, Bajaj satış sonrasi musterisinin arkasinda durusu ile guven veriyor. (munferit magduriyetler olmus olabilir tabi)

Onceki motorum bajaj v15 idi. marş motoru arizalandi. garantinin bitmesine 1 hafta vardi. serviste randevu bulamama ragmen, buyukcekmece servisten rica ettim yardimci oldular.

2 gunde parca geldi 5 kurus ta para vermedim. Ustelik bu bajaj v15 Tr de cok az sayida olan bir motor.

Cf moto, piyasada v15 ten 100 kat daha fazla sagida olan motoru icin bile musterisine yedek parca stogu tutmuyor. Bi kaza veya ariza durununda suruculer aylarca parca bekliyor.

Cöppppppp
    Cyan bunu beğendi.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı Ekrem_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://imagizer.imageshack.com/img922/1125/5z3i9Y.jpg

Ben buna bayıldım ya tasarım çok hoşuma gitti.
    Benm de hiç hoşuma gitmedi. scooter dediğin kocaman bagajı olacak, bunun bagajı neresinde? şekil yapacağız diye işlevi olmayan tasarımlara örnek olmuş.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:55 ----------

tft ekranlar, elekronik zımbırtılar fala bunlar markalar için çok düşük maliyetler, artık elektronik şeyler ucuz, ama yanarlı dönerli güzel görünüyor, çinli markalarda daha çok göreceğiz böyle şeyleri, çünkü marka bilinirlikleri yok, kalite algıları yok, böyle oyuncaklarla güzel gösterip öne çıkmaya çalışacaklar. ama aynı zamanda bu elektronik zımbırtılar bozulması kolay şeyler, ucuza kaçılırsa çabuk bozulur çok sorun çıkarır, maliyeti arttıran kaliteli parçalar kullanmazlarsa kötü olur. Ama avupalı ya da japon markalarına para yetmeyince seçenek olabilirler.
    Cyan bunu beğendi.

Nasate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok. Kim bilir nezaman...
    Eski bir cf moto sahibi olarak, malesef birdaha almam. Servis ağları oturursa belki. Satın alırken bile okadar para veriliyor bi plakalık falan hediye et yada yardımcı ol.. ama malesef yoktu. İş satana kadar yani Söylenen gibi yedek parça olayını çözüp, Müşteri odaklı servis-satış ağını düzeltirse bence piyasada yer tutar. Yoksa daha çok müşteri kaybeder.
    "Çok Bilen Çok Yanılır"

Yürüdüğü yolda iz bırakmayan o yoldan geçmiş sayılmaz ...

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    Dışı seni içi sahibini yakar hesabı. Herkes yedek parça sorunundan bahsetmiş, sıfır aldığın motorun düzgün kullanıldığı kaza vb olmadığı durumlarda en az beş sene parça ihtiyacı olmaması lazım, bakım için kullanılan sarf malzeme hariç. Cfmoto önce bu erken yaşanan sorunları çözmesi lazım yoksa istediğin kadar göze hitap eden motor yap fayda etmez.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)