Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet tutkunlarından 30 Ağustos'a korteji

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İstanbul Kadıköy Suadiye'de bir araya gelen Türkiye Motosiklet Platformu üyesi yüzlerce motosikletli 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle, kortej halinde Edirnekapı Şehitliği'ne gitti. Saat 12.00'de Suadiye'de toplanan grup üyeleri 13.00'de hareket edip Edirnekapı Şehitliği'ne doğru yola çıktı.

"ÇOK DUYGUSAL ANLAR YAŞIYORUZ"

Polislerin eşlik ettiği motosikletliler, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nden geçerek şehitliğe ulaştı.

Türkiye Motosiklet Platformu Başkanı Zafer Fatih Özsoy, "30 Ağustos'un, zaferin 100. yılında yine Suadiye'den hareket eden kortejimiz Edirnekapı Şehitliği'ne gidecek ve orada şehit aileleri ile buluşacağız. Her zaman yaptığımız bu gurur dolu korteji bugün de burada olmaktan çok mutluyuz. Çok yüksek bir katılım var yine, yüzlerce motosikletçi geldi ve Urfadan, Ankara'dan başka şehirlerden de katılımlar var. Gelen herkesin ayağına sağlık. Birazdan Bağdat Caddesi'nde bizim bu kortejimizin çıkışını bekleyen binlerce insan bizi alkışlayacak. Çok duygusal anlar yaşıyoruz gerçekten bizim için müthiş anlar bunlar" dedi.

Türkiye Kuryeler Federasyonu Genel Başkanı Murat Tomris, "Atamızın bizlere bırakmış olduğu büyük mirası coşkuyla, sevgiyle ve mutlulukla karşılamak için yine buradayız. Motosikletimizi burada sürüyoruz. Edirnekapı Şehitliği'mize doğru hareket ediyoruz. Tahminimce 2 ya da 3 binin üzerine motosikletli var burada" dedi.

Kaynak: Cumhuriyet
    harun27, ahmetk., GoGi ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    TMP'ye bravo. Her milli bayramda bu kortejleri çok güzel organize ediyorlar.
    cbr1100 xx bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Bana aşırı saçma geliyor böyle organizasyonlar.
    Dün denk geldim. Bağdat caddesinden 120 kadar motor geçti, 100 tanesi goldwing. Kullanıcı profili de bildiğimiz goldwing kullanıcısı. Ekipman yok, hoparlörler son ses, çakarlar sirenler kamyon kornaları vs. Ego tatmininden ibaret bir olay, zafer bayramıyla ne alakası var?

Akşam da arazi araçları konvoyu vardı. Gene çakarlar sirenler, gece kulübüne dönmüş araçlar.

Japon/Amerikan motor sanayi bayramı mı kutluyoruz, petrol endüstrisi bayramı mı, oto sanayi bayramı mı, yoksa zafer bayramı mı?

Not: TMP'nin organizasyon gene bir nebze elle tutulur duruyor. Benim lafım yukarıda yazdıklarıma.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    30 Ağustos, 1919’dan 1922’ye kadar Ege ve Anadolu’da insanlık suçu işleyen, gözyaşı dökmemiş aile bırakmayan, işkence çektirmemiş köy bırakmayan işgalci Yunan ordusunun içinden geçtiğimiz ve bir daha bu topraklara ayak basamayacaklarını öğrettiğimiz, ülke topraklarını geri aldığımız günün sembolüdür.

O nedenle hangi kulüp ego tatmini yapıyorsa helal olsun. Tekerlerine taş değmesin. Allah o kulüplerden razı olsun.

Öyle büyük gürültü çıkarsınlar ki tüm dünya duysun.

29 Ekim, 23 Nisan, 19 Mayıs, 30 Ağustos'ta sevinçten şımarıp coşmayacaksak ne zaman coşacağız? Kortej yapmayacaksak ne zaman yapacağız?
    ahmetk., yec, GoGi ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    30 Ağustos, 1919’dan 1922’ye kadar Ege ve Anadolu’da insanlık suçu işleyen, gözyaşı dökmemiş aile bırakmayan, işkence çektirmemiş köy bırakmayan işgalci Yunan ordusunun içinden geçtiğimiz ve bir daha bu topraklara ayak basamayacaklarını öğrettiğimiz, ülke topraklarını geri aldığımız günün sembolüdür.
    Ama hakim AMca öyle düşünmüyor.

Dağdan kestim kereste / Kuş besledim kafeste.
    tommygun bunu beğendi.

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Alıntı pea adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana aşırı saçma geliyor böyle organizasyonlar.
    Dün denk geldim. Bağdat caddesinden 120 kadar motor geçti, 100 tanesi goldwing. Kullanıcı profili de bildiğimiz goldwing kullanıcısı. Ekipman yok, hoparlörler son ses, çakarlar sirenler kamyon kornaları vs. Ego tatmininden ibaret bir olay, zafer bayramıyla ne alakası var?

Akşam da arazi araçları konvoyu vardı. Gene çakarlar sirenler, gece kulübüne dönmüş araçlar.

Japon/Amerikan motor sanayi bayramı mı kutluyoruz, petrol endüstrisi bayramı mı, oto sanayi bayramı mı, yoksa zafer bayramı mı?

Not: TMP'nin organizasyon gene bir nebze elle tutulur duruyor. Benim lafım yukarıda yazdıklarıma.
    Katılmazsın olur biter hem de aşırı saçmalıklarla uğraşmazsın....İnsanlarım emeğine saygı duymasını öğren ilk olarak. Bu tür organizasyonlar için ciddi emek para ve zaman harcıyor arkadaşlarımız...Beğenmediğin eleştirdiğin konularda bu işi yapanlar ile irtibata geç düşüncelerini aktar emin ol onlar değer verir seni dikkate alırlar....Zafer bayramı çoşku ile kutlanır...

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:17 ----------

O nedenle hangi kulüp ego tatmini yapıyorsa helal olsun. Tekerlerine taş değmesin. Allah o kulüplerden razı olsun.

Öyle büyük gürültü çıkarsınlar ki tüm dünya duysun.

29 Ekim, 23 Nisan, 19 Mayıs, 30 Ağustos'ta sevinçten şımarıp coşmayacaksak ne zaman coşacağız? Kortej yapmayacaksak ne zaman yapacağız?
    TEŞEKKÜRLER .......Bende ordaydım ve çokda keyif aldım dallamalara inat.....
    tommygun ve ahmetk. bunu beğendiler.
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    nedense tmp yi 15 temmuz demokrasi bayramında pek göremiyoruz !!
    fetö ye karşı kazandığımız zafer i yok sayanları bizde yok sayarız.

Beto87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 650F
    TMP'ye bravo. Her milli bayramda bu kortejleri çok güzel organize ediyorlar.
    Reis vallahi maşallahı vardı bu seneki katılımın. Bi ara hindistan trafiğinde sandım kendimi o kadar çok kişi geldi ki.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:37 ----------

Alıntı DickName adlı üyeden alıntı Mesajı göster

https://i.hizliresim.com/d8ikb5h.jpg
    Onların dedeleri yunana, ermeniye ardını dövdürürken bizimkiler savaştı ya ondan kuyruk acısı bu vatansızların.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:40 ----------

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nedense tmp yi 15 temmuz demokrasi bayramında pek göremiyoruz !!
    fetö ye karşı kazandığımız zafer i yok sayanları bizde yok sayarız.
    Dünya tiyatro günü 27 martta kutlanır bir yerinizden gün uydurmayın.
    Alper_tim, cbr1100 xx, espresso ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı DickName adlı üyeden alıntı Mesajı göster

https://i.hizliresim.com/d8ikb5h.jpg
    Önce hayatımda ne günah işledim de bu herifin yönettiği şehirde yaşamaya mahkum oldum?
    Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    FETÖ'yü darbe teşebbüsü yapacak güce getirenleri taparcasına sevenler bir de çıkıp anti-FETÖcü takılmıyorlar mı?
    espresso, cbr1100 xx ve Alper_tim bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)